אפילו האיראנים פחות עוכרי המדינה מה0מולנים שלנו

בג'מיעות של שייח' מוניס ואל-קודס יש יותר שונאי ישראל מאשר

באוניברסיטאות טהרן ואיספהאן.

הינה פרופסורית סמאלנית מתועבת מג'מיעת שייח' מוניס מסיתה נגד ישראל ב'נציונל-צייטונג', שופר הנאצים בגרמניה:

 

דיברגנט חדש

Well-known member
איראנים לא דורכים על דגל ישראל: "האויב שלנו כאן"

תחת הכותרת ''לדראון עולם'' תקף יו"ר זק"א זהב את החסידים הקיצוניים שנסעו לאיראן, ''יועמדו בוגדים אלו לעמוד הקלון ההיסטורי''.
 

דיברגנט חדש

Well-known member
לעומת -

בתיעוד מהפגנה נראים סטודנטים נמנעים מלדרוך על דגלי ישראל וארה"ב: "משקרים לנו שאמריקה היא האויב שלנו, לא הקרבנו חיים לקדש את חמינאי"
 

דיברגנט חדש

Well-known member
ד"ר רז צימט, מומחה לענייני איראן מהמכון למחקרי ביטחון לאומי

אמר כי מאחר שהעוינות כלפי ארה"ב וישראל נחשבת לאחד מאבני היסוד של הרפובליקה האיסלאמית ומערכי המהפכה, הרי שסירוב הפגנתי לדרוך על דגלי ארה"ב וישראל נתפס כאקט מתריס במיוחד המכוון נגד אחד מעקרונות המשטר האיראני.
 

דיברגנט חדש

Well-known member
אגב, צימט מוסיף:

"לפני מספר שנים עורר הפרשן הפוליטי והאינטלקטואל האיראני, ד"ר סאדק זיבאכלאם, סערה ציבורית וביקורת חריפה מצד חוגים שמרנים באיראן, לאחר שסירב לדרוך על דגלי ארה"ב וישראל שהוצבו בכניסה לקמפוס באחת האוניברסיטאות האיראניות אליהן הוזמן להרצות. סירובם של הסטודנטים לדרוך על דגלי ישראל וארה"ב מעיד, ולא בפעם הראשונה, כי בקרב הציבור האיראני הנרחב קיימים קולות שונים המערערים על המדיניות הרשמית של איראן ביחס אליהן.
 

דיברגנט חדש

Well-known member
בשורה תחתונה -

"אין משמעות הדבר כי הציבור הרחב נמנע מביקורת על מדיניות ישראל וארה"ב, במיוחד ביחס לאיראן, אך בשונה מהמשטר קיימים קולות בציבור האיראני הסבורים שהגישה כלפי שתי המדינות צריכה להתבסס על אינטרסים לאומיים ולא להיגזר רק מאידיאולוגיה מהפכנית".
 

jackie111

Well-known member
אתה לא עייף?

מקפיץ כבר שלושה ימים לבד
הודעה מטומטמת.
אתה ממש אדם מעוות.
 
למעלה