אספר לכם סיפור שמצאתי בוואללה

אפי- ../images/Emo51.gif על השיתוף

אני חושבת שבזוגיות שניה, צריך הרבה פחות להתפשר ולא להיפך כפי שנוטים לחשוב. בפרק ב' הרי לא ממהרים להוליד ילדים, לא רצים אחרי משכנתא, קריירה וכד' - אלא ממש להנות מהביחד, למצוא מישהו שיגע בנשמה ואם אין את "הנפש התאומה" הזו - עדיף להישאר לבד.. ולהנות מן החופש והאפשרויות.

p a l o m a

New member
חונה צודקת.. אבל הכיהכי הכיף ../images/Emo6.gif

זה כן להכיר מישו מתאים ונחמד ומקסים ושיש לו דירה ואוטו (בכדי שלא יתעלק עליך ...) ובריא וחתיך דה לוקס ..ושילך הביתה בסוף הבילוי/הערב.. וכו' וכו'..אני לו /והוא לי....להלהלהלה....
רגע!!! אסור לחלום??

חייםלוי

Member
מנהל
הבאת מאמר שלם מאתר אחר היא הפרה

של זגויות יוצרים. אם רוצים שאנשים יקראו מאמר כזה צריך לתת לינק למאמר ולספר בקצרה מה יש בו כדי שירצו לקרוא.

p a l o m a

New member
חיים יש לי הרגשה שאתה מתכוון../images/Emo20.gif

ללינק שהבאתי?? (השרשור קפץ למקום הלא נכון?...)

מנורה

New member
פלומה חיים לא מתכוון ללינק שהבאת

להיפך כמו שהבאת זה מה שצריך לעשות הוא התכוון לסיפור שהביא בועז הוא מועתק וזה אסור בגלל זכויות יוצרים

bimbo.

New member
אפי, גם אני בדעה שאין להתפשר.

אם מתפשרים, תמיד מרגישים בחסר.... חסר אותו "משהו" שהיינו רוצים לחיות איתו, שממלא את לבנו. אז מה נותנת הפשרה? לא להיות לבד? לא כל אדם שחי בגפו הוא "לבד". הדבר תלוי באישיותו. כפי שכבר נכתב כאן בפורום, אפשר להיות בין אנשים רבים או לחיות בזוגיות, ולהיות לבד...

מנורה

New member
אהבת נעורים../images/Emo99.gif

היית הילד הכי יפה בכיתה, ילד שכל בת בו התאהבה. ורק אני הילדה עם הצמה זכיתי להיות לך חברה. יחד רכבנו על האופנים והמתקנו סוד בשניים. טיילנו יד ביד בשבילי הפרדסים רקמנו חלומות מה נעשה כשנהיה גדולים. חלומות הילדות חיש עברו ודרכנו נפרדו. על הסיין בפריז הקסומה ראיתי אותך, אתה בלי בלורית ואני בלי צמה אך המבט החם והשובב בעיניים נמצא. שילבנו ידים התקרבו השפתיים החיבוק התהדק הנשיקה התארכה הזמן עמד מלכת כמו לא חלף יובל שנה..

boaz31

New member
תודה חיים עכשו אני יודע מה שלא

ידעתי עד עכשו שימו לב לשקיעת האש

אפי 7

New member
אכן צודק חיים בקשר לזכויות יוצרים

אנחנו לא ילדים צעיריםץ מאחורינו עבר מלא ועשיר, הווה מלא עשייה ועתיד מלא תקווה, ויש לנו את הכלים הנפלאים שהם - הראש - האצבעות והמקלדת כדי לעטוף אחד את השני מפרי עטו, גם ללא היות משורר או סופר. אנשים כותבים סיפורים ושירים ברשת, שותלים אותם בערוגה בה הם בוחרים לשים אותם - ואז באים אחרים - קוטפים אותם - ושותלים אותם במקומות אחרים - וזאת ללא רשותו של היוצר. כולנו חוטאים בכך - אולם צריך לעשות זאת ב"סוף מעשה במחשבה תחילה". כאשר אנו מעלים חשיפה כלשהי מחיינו ועושים זאת בצורה עדינה ללא בוטות, האמפטיה כמשוב לא מאחרת בוא. כל שיר שמנורי מביאה מפרי עטה וספרה מיד מעלה תגובות מרגשות. כל המעלה חומר עיוני - המותר - המעשיר את הידע שלנו - מקבל פידבק חיובי. אז בואו ונחגוג בגדול, כי בכל אחד ואחד מכם טמונים אירועים, חוויות, סיפורים שהייתי רוצה לראות על המסך. ערב נעים ומוצאי שבת טובה אפי

שאלה לחיים:

בועז כתב שהוא מצא את זה בוואלה וציין גם את שם המחבר. הוא ממש לא כתב שזה שלו, אז מה רע בזה? במקרה הזה, אינני רואה איזו הפרה של זכויות יוצרים.

למעלה