אסטרופם- מה אתן חושבות עליו? צריכה את המלצתכן

נועה312

New member
זה תלוי ברמת האסטרדיול שלך

אני גם אצל ברקוביץ׳ והגעתי לאסטרדיול של 13500 לפני השאיבה אז לי הוא לא הסכים לתת חצי אוביטרל, למרות שרציתי ,ואמר שאם הוא ייתן לי חצי אוביטרל לתמיכה אני אגיע לגירוי יתר וכמובן שהוא צדק.. אז לי הוא נתן אסטרופם ואנדומטרין פעמיים ביום והסכים שאני אקח פרוגינובה במקום אסטרופם כי זה מה שהיה לי בבית.

נועה312

New member
לי הוא החזיר עוברים בני יומיים

ולך בלסטו אז היה לאסטרדיול שלך יותר זמן לרדת אחרי השאיבה ועד ההחזרה..
האסטרדיול שלי היה דרך אגב 13500 יום לפני האוביטרל.

ענתי787878

New member
בהצלחה מתוקה! מאמינה שאם הרופא היה חושב שזה מזיק

אז לא היה מתרצה...
שיהיו בשורות טובות הפעם!

ענבל ח1

New member
בנות מאזור המרכז- מישהי יכולה לתת לי אוביטרל להיום??

אני אגיע לאסוף ואשלם כמובן. אני צריכה להזריק היום/מחר ולא אספיק לאסוף מרשם ולקנות מחר.
מאוד אעריך את זה. אני גרה בקרית אונו.

נועה312

New member
לדעתי

אני אישית לא ממש מפחדת מהעלון של אסטרופם ופרוגינובה כי העלון נכתב לשימוש המקורי של התרופות האלה, שזה נשים בגיל המעבר שרוצות לקחת תוספת אסטרדיול כדי להפחית תופעות של גיל המעבר, לא נשים שעוברות טיפולי פוריות כמונו ומגיעות ברובן לאסטרדיול יותר גבוה על בסיס טבעי ובמיוחד בסבבי שאיבות.
לדעתי תמיכת אסטרדיול פחות רלוונטית על בסיס טבעי , שבו יש לך גופיף צהוב שמספק תמיכה של פרוגסטרון ואסטרדיול בכל מקרה, מאשר אחרי שאיבה (במיוחד כששואבים גם את כל הזקיקים הקטנים), אז במקרה שלך אני חושבת שאת יכולה לא לקחת ושבכל מקרה תמיכת אוביטרל היא יותר טובה.

האם אסטרופם הוא הברירה היחידה?

האם אין לו מקבילה אחרת שעושה את אותו תפקיד ויכולה להינתן במקום אסטרופם לתמיכת אסטרדיול?

ענבל ח1

New member
יש פרוגינובה

שזה כדור בעל תפקיד דומה ויש מי שכתבה פה שהוא בעל פחות תופעות לוואי. אבל כרגע החלטתי לוותר כי לפי הבנתי אין ממש בעיה בהפרשת אסטרדיול בסבב טבעי וגם אין לי בעיית רירית. אני אסתפק באוביטרל הפעם בתקווה שלא תהיה פעם הבאה... תודה

ortalosh1987

New member
עינבלייייייי יאללה מחזיקה אצבעות

לסבב מוצלח שבסופו תחזיקי תינוק מתוק. וכדרך אגב לא יודעת מה התופעות של האסטרופם אבל אני נטלתי פעמיים בשתי החזרות שלי ואלו היו שני סבבים מנצחים אומנם זה יסתיים בהפלות אבל אולי תרמו חלק מההצלחה אני חושבת שאם היה בזה איזשהוא סיכון הרופא לא היה נותן לך לנטול את זה אז אם את מספיק סומכת עליו שהוא יודע מה הוא עושה לכי עם הלב שלך. מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם ושנשמע רק בשורות טובות אמן אוהבת מלאאאא. שיהיה שבוע טוב ומבורך.

ענבל ח1

New member
תודה יקירתי ולהחזרה מנצחת גם אצלך והריון תקין! אמן.....

הפעם נראה לי שפשוט אסתפק באוביטרל. אם תהיה פעם הבאה, אז אשקול שוב את האסטרופם.
נשיקות ממוש ושבוע טוב.

giraffelle

New member
בלת"ק

לא ממש חייבים - פעם לא היו נותנים והיו הצלחות יפות. במיוחד אם זה סבב טבעי.
&nbsp
מצד שני, היום מבינים שזה כן תורם. אז כדאי לנסות לפני שמתייאשים מזה. אפשר לנסות פרוגינובה, שזה אותו דבר אבל עושה פחות תופעות לוואי. או לקחת וגינלי, וזה בכלל אמור להפחית תופעות (אבל רק בתיאום עם הרופא כי זה משפיע על המינון).

למעלה