אנשים תתעוררו ומהר

MeetLofe

New member
היא מדהימה

וללא ספק הדואט שלה היה הכי הכי הכי הכי טוב בדואט היא פשוט הדהימה אותי כולי הייתי צמרמורות

MC MoRaNa

New member
יש באתר סרטון..

היא ועוד אחד [איתי] בצעו דואט לשיר אהבה פשוט של איה כורם.. להביא לך קישור לזה?!

MC MoRaNa

New member
את, לא אתה:(

http://www.keshet-tv.com/Starborn4/default.aspx וידאו>>תכנית5>>הדואט של מורן ואיתי.=]

IDODC

New member
שמתי לב אלייה.

אבל זה קרה לפני יותר משנה. והספיק לי.

nof1a

New member
לא רק למורן אהרוני יש רקע!!!!

אנשים למה צרות העיניים הזו!?!?? רק לידיעתכם לא רק למורן אהרוני יש קצת רק לעבודה קודמת בזה... תתפלאו גם לז'אקו החמוד שלנו יש 3 דיסקים שנמכרים כבר בחנויות!!! ומורן אהרוני היא מדהימה יש לה קול מדהים והיא יודעת לרגש בשירה שלה... מורן את הכוכבת הבאה!!!!!

nof1a

New member
מורם לא היחידה ש"מפורסמת"

מורן אהרוני המדהימה היא לא היחידה ש"מפורסמת"(למרות ש95% מהאנשים לא יודעים שמורן אהרוני היא זו ששרה את פינוקיו ועם השאר כי היא לא שה סולו או משהו רק קטעים נוספיל לרקורד שלה) טוב לעינינו... גם לז'אקו ולרוטמן יש עבר נכבד בלהקה ולז'אקו יש כבר 3 דיסקים!!! אז למה צרות העין על מורן.. היא מדהימה ורוצה להתפרסם בזכות עצמה...

nof1a

New member
לא רק למורן אהרוני יש רקע!!!!

אנשים למה צרות העיניים הזו!?!?? רק לידיעתכם לא רק למורן אהרוני יש קצת רקע לעבודה קודמת בזה... תתפלאו גם לז'אקו החמוד שלנו יש 3 דיסקים שנמכרים כבר בחנויות!!! ומורן אהרוני היא מדהימה יש לה קול מדהים והיא יודעת לרגש בשירה שלה... מורן את הכוכבת הבאה!!!!!

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אין שם הרבה נטולי רקע.

רפאל וישראלה לא היו ב"המלך הבא"? מישל לא הופיע בארץ ובחו"ל? גילה לא יוצאת להקה צבאית? נדב לא היה בצעירי תל-אביב? ואלו רק מי שאני יודעת וזוכרת. אל תהיו תמימים, ואל תנסו להתחכם. כדי להגיע לרמה כזו של שירה והופעה צריך להיות כלשהוא רקע.

למעלה