אנשים תתעוררו ומהר

אנשים תתעוררו ומהר../images/Emo88.gif

אני רוצה לשאול אתכם שאלה רצינית, באמת לא שמתם לב למורן אהרוני? אף אחד לא מדבר עליה, היא פשוט מקסימה. שלא נדבר על הקול שלה, היא פשוט מדהימה והקול שלה מטריף.. היא זן נדיר! ואני לא צוחק.. פשוט אני צוחק שלא שמתם לב אליה.

הפייבוריטית שלי ללא ספקקק

הקול הכי יפה בתחרות הקול השקט שלה של הלחישות כמו של מאריה קארי יו אני בשוקקק איזה מלכההההההההההההההההההה וגם יפה

כי החוצפנים האלה לא הראו אותה

מראים אותה באתר ב"קטעים שלא שודרו" אין לי מושג מה המניע שהאודישן המעולה שלה לא שודר. היא ישבה על הפסנתר ושרה שיר מקורי שלה בקול המאריה קארי שלה. מוזררררררררררר

Poopon

New member
אתה יודע מה? סקרנת אותי...

אז ראיתי עכשיו את האודישן שלה באתר, ואתה צודק. היא פשוט מדהימה. איך אמרה מרגול? מפעימה. אשכרה. לא מבינה איך לא העבירו אותה. פשוט לא מובן.

friga

New member
זאת ההיא ששרה עם שורטי ד"א..

גם אני רציתי אותה מה היה איתה בסוף? אני לא שמתי לב. היא תותחית אני יכולה לשלוח לך קליפ שלה עם שורטי (הילה ניסימוב)

ללא ספק, מאריה קארי הישראלית התגלתה

טוב אולי קצת ניסחפתי כי אי אפשר להשוות אף אחד למאריה על הקול הבלתי אנושי אבל עדין היא ענקיתתת היא מיני מאריה. טוב שליש. טוב אפילו לא. חחחחחחחח קיצור מורן אהרוני הזוכה ! בדוקקקקקקקקקקקקקקק איזה קול פיייייייייייייייי מאיפה היא הביאה אותו??

היא גם שרה עם..

ניקי גולדשטיין-דואט פרידה שבסוף השיר היא עושה צרחה / היי נוט באוקטבה החמישית כמו של מאריה קארי.

MC MoRaNa

New member
מורןמורןמורןמורןמורן

הפייבוריטית שלי
היא שרה כלכך יפה ומביאה משהו כלכך מיוחד לתכני. אבל מה? לא טורחים לקדם אותה בשיט! כי למה צריך את זה בכלל=/ כלבים. היא מהממת בטירוף
אני שמתי לב אליה, מה.

נאאאטלי

New member
היא שרה עם שורטי לא?../images/Emo29.gif

וגם עם ניקי גולדשטיין לא?
יש להם קליפ ב-24..אם זאת היא..

למעלה