אנסטסיה אכן תופיע בטקס...

Smelly

New member
אנסטסיה אכן תופיע בטקס...

וגם - שרה מישל גלר תהיה הוין דיזל של שנת 2004... כל הפרטים כאן

Xtina2

New member
כן אהה וינוש הוא כזה גררררררררר../images/Emo9.gif

אני חולה עליו כזה אוף אני יכולה להמשיך עד מחר חחח

ערן1987

New member
הידד,אנסטסיה!!

ומעניין אם "הטינה"(הסרט אותו תקדם שרה),יגיע לישראל

dilan angel

New member
יאייי!../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif../images/Emo110.gif

שרה מישל גלר
אנסטסיה בהופעה חיה

Smelly

New member
סקר EMA מספר 2...

אם לא ידעתם, בשנת 2001 הייתה מחשבה להביא את טקס הפרסים אל ארץ הקודש בפעם הראשונה בהיסטוריה, אך כפי שכולנו יודעים האינתיפאדה פרצה בשנית (וכמובן אסון ה-11 בספטמבר) מה שגרם לאירופאים לחטוף רגלים קרות... מכאן, אם הטקס היה נערך בארץ: 1. איפה הם היו עורכים את הטקס? איפה אתם הייתם עורכים אותו? 2. למי הייתם נותנים להנחות את הטקס? 3. מה הייתה רשימת ההופעות המושלמת לארץ הקודש? (אני יודע ששאלתי שאלה דומה מאוד בקשר לטקס השנה, אך הפעם אין הגבלה בנושא)... 4. איך הייתם רוצים שיראה הלוגו של הטקס? חשוב לציין: נא לא לחשוב בלשון עבר, אלא בלשון עתיד....

DAN1EL

New member
נחמד....עונה:

1. שתי אפשרויות: יד אליהו, תל אביב. אצטדיון טדי, ירושלים. 2. המנחה - כמובן בקי גריפין, ואולי עלי ג'י שוב. אולי אפילו שניהם ביחד - יכול להיות מעניין.
3. רשימת הופעות...הממ..זה תלוי לשירים שיצאו באותה שנה. 4. לוגו? הממ...לא ממש אכפת לי מזה. אולי אפשר שהטקס יהיה בסגנון מועדון ריקודים או מסיבת חוף, ואז הלוגו יהיה בהתאם.

Get Right

New member
אהםם...

1.הייתי רוצה שייערכו את הטקס בירושלים... ושהנושא יהיה כאילו תמונות ממקומות קדושים בישראל אבל עם לייזרים כאלא של דיסקוטק ומנורות של דיסקו. 2.אהםםם היתי נותן למאיה בוסקילה להנחות... 3.אהםםם אז ככה: ג'ניפר לופז עם הסינגל בחדש "get right" אליסיה קייז- diary\my boo כזה חיבור בין שניהם סיירה-goodies\1,2 step שרשרת של שניהם אשר-yeah\my boo טרור סקווד-lean back ברנדי - i tried נלי- over and over\my place דסטניז צ'ילד- loose my breath\soldier 4. וכבר אמרתי, שתיהיה תפאורה כזאת ממקומות מטחדים בישראל עם לייזרים וכאילו דיסקוטק...

ערן1987

New member
אמ..

1)בטח ביד אליהו או באולם הזה בפ"ת,חחח.. אולי במקום הגדול הזה בירושלים שברח לי השם שלו 2)כמו שדניאל אמר,בקי גריפין.. אבל אולי לאיזשהו כוכב שרוצה לפרסם את הסרט שלו 3)כמו שהיא עכשיו.. בכל זאת,צריך להתאים את זה לאירופה כולה ולא רק למדינה בה מתקיים הטקס 4)לא משנה לי

Xtina2

New member
וואי אני זוכרת שרצו לעשות אותו

אפילו דיברו בחדשות וזה!! ולא משנה מה אם זה יהיה פה אנחנו הקהל הרגיל בטוח לא נוכל להכנס ואם כן זה יעלה לנו המון!! לאומת זאת "הסלב",שלנו פה יכנסו בלי בעיות ככה זה מדינת ישראל

Get Right

New member
סבבה....

ולא כל כך הבנתי מה באפי תעשה שם.... ומה הטקס יהיה בקולסאום
איזה מגניבבבבב

Smelly

New member
אז ככה...

אם אתה זוכר, בשנה שעברה היו הופעות שהתנהלו באופן סימולטני לטקס בגני רחוב הנסיכה (Princes Street Gardens) ו-וין דיזל תימרן בין השניים... אז השנה החליטו לעשות את אותו הדבר כאשר הטקס יהיה ב-Tor de Valla ובאותו הזמן תהיה הופעה חינמית מול הקוליסאום ושרה מישל גלר תתמרן בין השתיים...

ערן1987

New member
די כבר יא נודניק אחד!! היא לא מרכז

העולם!! היא לא מעניינת את כל העולם!!! אתה מעצבן אותי,די כבר!!

ערן1987

New member
הוא מעצבן

כל הזמן נלי נלי נלי.. הוא הגרסה של ההוא מפורום מריה קארי

למעלה