אנסטסיה אכן תופיע בטקס...

ערן1987

New member
אני עוד,אוקיי.. ומעניין שלא שמת לב

ששינית את הנושא המקורי.. מעניין מאוד

יותר מענייין

שלא שמת לב שזה פורום! ובפורום כל אחד יכול להביע את דעתו..ונחש מה כל אחד יכול לדבר על נלי\כריסטינה\מאריה\גניפר כמה שבא לו

ערן1987

New member
נכון,אתה צודק

אבל כשבן אדם מדבר רק על מי שהוא אוהב,זה עצוב ומעצבן.. ועוד כשאותו אחד חושב שנלי צריכה להיות מועמדת לכל הדברים וצריכה לעשות ככה וצריכה לעשות ככה

אל תכניס לי מילים לפה

לא אמרתי שהיא מעומדת לכל הדברים.. אמרתי שלטקס הזה!! היא צריכה ליהיות. כי היא הצליחה בארופה..

Get Right

New member
חחח ערן, מה קרה?

בן אדם כולה מעריץ זמרת אז הוא מוציא עצבים....

FreakOfNature

New member
נראה לי הולך להיות אחלה טקס

יש הרבה אמנים טובים שמופיעים השנה - אנסטסיה, אשר ואלישיה קיז, נלי, גוון סטפני, מארון 5. ד"א, מישהו יודע באיזו שעה ישודר הטקס

Get Right

New member
דווקא השני נראה לי יהיה טקס זוועה..

הרבה אומנים אירופים שאני לא סובל.. אין כמו הוי אם אי

Fairy Of Music

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo80.gifהוו....זה טוב../images/Emo9.gif

שרה מישל גלר...
... אנסטסיה...
... זה יהיה טוב:]

DAN1EL

New member
תגיד

יש מצב שכריסטינה ומיסי יופיעו עם קאר וואש? פשוט נראה לי הגיוני, מאחר והשיר נכנס גבוה למצעד הבריטי (את התוצאות המדויקות ידעו מחר), ונכנס די גבוה לכל המצעדים באירופה (בלגיה, דנמרק, אירלנד, גרמניה, אוסטריה, שווייץ...). חוץ מזה שהנושא השנה זה מכוניות מרוצים אז..יש מצב?

DAN1EL

New member
הממ...

אולי כי לא ישימו שיר שאף אחד באירופה לא מכיר? חשבת על זה? אחרת היית רואה את זהבה בן מופיעה שם...

Smelly

New member
לא נראה...

אין לא למיסי ולא לכריסטינה מה לעשות בטקס חוץ מלהופיע כי לצערי שתיהן לא קיבלו מועמדות לפרסים, ובנוסף, הן לא צריכות לקדם בימים אלה פרוייקטים גדולים שהן עבדו עליהם ויצאו בסביבות הטקס ולכן אין להן גם סיבה להופיע, במיוחד אחרי שהשיר זכה להצלחה כזו גדולה באירופה...

למעלה