אני רוצה להתחיל אוסף. אוסף של מה אני אתחיל?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אוסף של הפוסטים שלך כאן (בפורומי תפוז בכלל) שעליהם איש לא הגיב (רובם)
עקיצה חמודה, אבל זה דווקא לא נכון :)
או סתם של הפוסטים שלך. נלענ"ד שזה יהיה אוסף מכובד ביותר (מבחינת כמות הקלסרים שהוא ימלא לך) :).
רעיון יפה. אשקול בחיוב :)

בון דוק

Active member
שום אוסף
הכל היום דיגיטלי

יש לי רק אוסף אחד עם פריט אחד, מטבע של 25 אגורות שלקח לי קצת זמן להשיג וזה רק בגלל הנבל שמוצא חן .
לנבל על המטבע יש רק 3 מיתרים לנבל של דוד המלך היו עשרה. "בנבל עשור אזמרה לך". לדוד המלך גם היה כינור מיוחד, הלווים ניגנו בבית המקדש,עם כינור שלו שבעה מיתרים (נימים), על פי המסורת, בימות המשיח לכינורו של מלך המשיח יהיו שמונה נימים, ובעולם הבא יהיו לו עשרה נימים אלא שכינורו של דוד המלך, היה כינור בין שמונה או עשרה נימים.,

1712097337468.png 1712097739527.png

שום אוסף
הכל היום דיגיטלי

יש לי רק אוסף אחד עם פריט אחד, מטבע של 25 אגורות שלקח לי קצת זמן להשיג וזה רק בגלל הנבל שמוצא חן .
לנבל על המטבע יש רק 3 מיתרים לנבל של דוד המלך היו עשרה. "בנבל עשור אזמרה לך". לדוד המלך גם היה כינור מיוחד, הלווים ניגנו בבית המקדש,עם כינור שלו שבעה מיתרים (נימים), על פי המסורת, בימות המשיח לכינורו של מלך המשיח יהיו שמונה נימים, ובעולם הבא יהיו לו עשרה נימים אלא שכינורו של דוד המלך, היה כינור בין שמונה או עשרה נימים.,

צפה בקובץ המצורף 101334 צפה בקובץ המצורף 101335
נרהא לי הנבל היה ישן שיש אם היו לו רק 3.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לכל אורך השנים נוטעים מטעי מישמש חדשים. ירקוניות (השקד) וססי הנמר לא ממש מטרידים את הנוטעים.
+
נדמה לי שמעתי בהם שמישמיש רגיש יחסית לנקטרינה ולאפרסק.

יש לו גם עונה הרבה יותר קצרה.
משה והמומחה! אני קורא אתכם לסדר!

אתם מדברים על פירות וירקות שאני לא אוהב! :(

תדברו על פירות וירקות שאני כן אוהב! :D

למעלה