אני קיים.........

גולוניס

New member
אני קיים.........

אני קיים וכל עוד את קיימת אני קיים גם כן חייך יהיו כעבד לי גם אם אנחנו מתהלכים בדרכים נפרדות אני קיים בעינייך הבוכות אני קיים בשפתייך הבוערות אתקיים בשירים שאת שומעת אני האחד היחיד בחייך, איש אותי אינו מוחק ממך גם עם אחרים את מדברת, ולפעמים גם צוחקת בעומק ליבך את בוכה, כי מחשבתך בי נודדת. אני ההתחלה והסוף, והכניסי היטב במחשבתך גם כל קשר שתבני תוך זמן קצר יתפרק כי אני גם קיים. אני קיים בשמחה ובעצבך דמותי לא תחסר לך ולא אשכח לעולם. אני קיים במזלך שאותו את מקללת במוחך המסתחרר בסיגריות, זכרונות ומשקה

tairon

New member
../images/Emo91.gifכל עוד את קיימת אני קיים

גולו יש בך אהבה ענקית.. ואתה קיים.. ללא ספק קיים בזכות כוח האהבה ...

זה תרגום של שיר גולו?

כי זה נשמע רע עבד לו.... הממממ... נשמע משהו שתלטני כזה... באהבה אין כוחניות, זו בחירה להיות יחד. זה זכות ששניים בוחרים בה אחרת...

גולוניס

New member
סלחו לי ....זה תרגום של אחד הגדולים

זהו התרגום של שיר יווני ...הזמר סטליוס קזאנגידיס מענקי יוון. מההתלהבות רק העתקתי אותו. הוא כתב אותו כשניפרד מאישתו. הוא ניפרד ממנה לאחר נישואים יפים ,הם שרו יחד והיו כל הזמן אחד לצידו של השני. קזנג´ידיס היה טיפוס קשה ,שתיין ,מעשן חשיש,(מה שאופיני לאותה תקופה מלחמת העולם ומלחמת אזרחים ביוון)וכשהעיניין התחיל להידרדר מרינלה ,אישתו עזבה אותו . מיבחינתו הייתה זאת אחד התקופות הקשות בחייו,יותר מאוחר הוא כתב את "סה טו טיתי כטסטרופי" בתרגום כשנפלה עליי הצרה,גם לאהובתו הניצחית מרינלה. ומכאן הוא בעצם הנחיל לה ולעולם המוסיקה היוונית אותו ....העקשן חם המזג, אך באותה מידה רגיש בצורה יוצאת מן הכלל. וזאת אפשר לראות בשיריו,איך שהוא מעביר את רגשותיו לשומעים אותו. כשהייתי בן 14 בפעם הראשונה נכספתי לתרגום של השיר ודמעות זלגו מעיניי. בכל מיקרה אני מעריך את הזמר הזה לא כאדם....אלא ככותב היודע להעביר רגשותיו אל העם. הלוואי ואני הייתי מצליח להעביר רגשות כמותו. אגב הלחן של השיר הזה נילקח בשנות ה-70 (אם אני מכיר נכון) לשירו של זהר ארגוב "אלינור".

Mוניk

New member
גולו עם הלב הענקקקקק ../images/Emo24.gif

שיר נוגה גולו
תודה על התרגום מוניק

טאKילה

New member
להיות שם..../images/Emo24.gif

להרגיש קיימת כי אתה שם בשמחה בעצב להיות עם כל הלב. להיות זה קיים בחיוך של קיימת. גלולולולו ...

למעלה