אני פשוט מפורק

Mrs Dolores

New member
זה לא אונס עפ"י שום הגדרה משפטית

א. נתחיל מזה שעפ"י הגדרה, אונס מחייב חדירה. דווקא עם חלק החדירה לא היה לה שום בעייה.
ב. הוא שאל אם זה בסדר והיא ענתה שכן.
ג. ברגע שהיא ביקרה להפסיק, הוא הפסיק.
ד. הם המשיכו באקט מיני אחר בהסכמה.

מתלבט בקשר לנימת הדברים ....

בתגובה הקודמת נאמר לך שזה סוג של אונס, וגם אני חושב כך.
הבנתי ששאלת אם זה בסדר... אבל בת זוגתך הייתה שיכורה, וממה שאני מבין לפחות, הסכמתה איננה הסכמה של ממש, מפני שהיא כאמור הייתה שיכורה.

יתכן שבת זוגתך מרגישה שאנסת אותה, וזה בטח רגש מאוד חריף.

שמע, כגבר, עליך להבין את המצב החוקי והמשפטי שאתה נמצא בו.
בחורה שיכורה / על סמים = אונס.
לשקר לבחורה לגבי זהותך האמתית / מקצועך = אונס.
בחורה שלפתע אומרת "די, זהו" ואתה ממשיך = אונס.

יתכן שהרשימה עוד ארוכה בהרבה מכפי שציינתי כאן, ואני לא מחפש לפזר מלח על פצעיך, אבל העניין שלך גולש לפסים פליליים ואתה חייב להבין זאת.
אתה חייב להימנע בעתיד ממעשים דומים.

חייב לעשות לכם סדר,נסחפתם עם המילים כמו אונס וסמים,כנסו..

ה"פשע" שלי כביכול שביצעתי בה מין אוראלי שמשום מה לא מתאים לה.
וכל זאת למספר שניות.
אבל לגבי סקס רגיל הכל טוב היא מרוצה ואין טענות.
הטענה העיקרית היא על כך שבשעה שהיינו מבושמים גלשתי לאוראלי
אני והיא יוצאים כבר כשנה וילדינו מכירים וכולנו אוהבים.
אז כנסו בבקשה לפורפורציות.
האישה הזאת והילדים שלה ושלי הם כל עולמי.
היא גם יודעת זאת ואמרה לי לא פעם את זה.
בחיים לא אפגע בשערה משערות ראשה.
תודה על הבנתכם.

שמח שהבהרת את זה....

אני חשבתי על דברים הרבה יותר חריפים.

תן לה קצת להירגע, ואל תרד לה יותר.
איזה בחורות משונות יש בעולם הזה...
מה שאתה מתאר, זו התנהגות לא נורמאלית מצדה.

מה אני אעשה?אני אוהב אותה,והיא אישה טובה ומדהימה,

בהרבה סיטואציות אני מכיל אותה.
החיים שלה לא היו פשוטים.
היא מחזיקה ממני גבר גבר שדואג לה על אמת.
היא ממש אמרה את המילים המרגשות אותי
שמעבר לזוגיות,אני ממש פרטנר שאפר לרוץ איתו,לכן אני שבור ומבואס
תוד על התיחסותך.

ועכשיו כשהבהרת מה באמת קרה, נשמע לי שיש לך בעייה רצינית

לא כי עשית משהו לא בסדר, אלא כי אתה מאוהב במישהי מעורערת למדי. התגובה שלה מוגזמת בטירוף, בלי שום פרופורציה, אבל ממש בלי פרופורציה למה שקרה שם.

אתה צריך לחשוב טוב אם אתה רוצה קשר למלכת דרמה כזאת.

זוגיות נמדדת בקשיים ולא רק כשטוב,לא יודע מהיכן זה נובע הכעס.

אולי כשנחזור אם נחזור,כן כדאי שנדבר על מה מקפיץ אותה בקטע הזה.
לא יכול לשפוט אותה היא אדם מדהים ואכפת לי ממנה ומהזוגיות.
ארצה להיות לידה כשקשה ולהכיל את כאבה.

עזוב אותך מסיסמאות לעוסות

אין שום פרופורציה בין המעשה לתגובת היתר שלה. אלא אם עברה איזה סוג של התעללות שאתה העלית זכרונות ממנו.

זה בכלל לא משנה, ואם הייתי היא

והייתי קוראת את ההודעה הנוכחית שלך, הייתי נפרדת ממך מייד. הזלזול שלך במה שהיא מתנגדת לו מוחלט - זה "משום מה לא מתאים לה" ובעיניך זה שולי כאילו אין לה "זכות" שזה לא יתאים לה והיא זו שלא בסדר. אי אפשר "לגלוש" לאוראלי. זה לא שהחלקת בטעות עד למטה עם הלשון בחוץ. עשית את זה כי רצית לעשות את זה, לא הזיז לך במיוחד שהיא לא, וניצלת את זה שהיא שיכורה. אנסת אותה לעשות משהו שהיא לא רוצה לעשות, ועכשיו מה שהיא תעשה עם זה תלוי רק בה.
ואם זה באמת משהו שכל כך חשוב לך שאתה מוכן לפגוע במישהי שאתה אוהב ולהתעלם מהרצונות שלה, ממילא אתם לא מתאימים. היפרדו (כבשאיפה היא לא תפנה למשטרה), בחר במישהי שכן מעוניינת בזה, וזהו.

לצערי, בהקשר הזה, גם אני אישה. לשמחתי,

בעלי כן מתחשב ברצונות שלי ולא בוגד באמון שלי.

בעצם יש לי כן טיפ אחד בשבילך.

אל תעלה בפניה את הרעיון ש"היא כועסת על עצמה". היא לא. היא כועסת עליך. ואם תגיד משהו כזה להערכתי רוב הסיכויים שזה רק ידרדר את המצב.

בלי לקרוא למה שעשית בשם,

לדעתי זה בכלל לא מוזר מה שעובר עליה.
יש להפריד בין זה שזה נדיר שאישה לא אוהבת מין אוראלי לבין זה שזה לגיטימי מצידה וזו זכותה המלאה והעובדה שזה משהו שהיית מצפה ממרבית הנשים שיאהבו לא הופכת את ההתנגדות שלה לפחות ואלידית או מובנת. אתה קודם כל צריך להחליט בינך לבין עצמך אם מבחינת הצרכים האישיים שלך אתה מסכים לחיות כל חייך עם אישה שלא מעוניינת במשהו שכל כך חסר לך, עד שהיית מוכן לעשות אותו בזמן שידעת שהיא מתנגדת לזה ושהיא מסכימה הפעם רק כי היא שיכורה. בסופו של דבר, התאמה מינית היא בהחלט חלק חשוב ביותר מזוגיות מוצלחת לאורך זמן.
מעבר לזה, אתה צריך להבין שברגע שידעת שיש לה התנגדות לזה וניצלת את מצבה באותו רגע כדי לעשות את זה בכל זאת, זה בכלל לא משנה אם ההעדפות המיניות שלה מוזרות בעיניך או לא - זה לא ממעיט מחומרת המעשה. יש כל מיני אנשים בעולם, יש אפילו אנשים א-מיניים, שאינם מעוניינים ביחסי מין כלל, יש כאלה שאוהבים דברים מוזרים כמו סאדו-מאזו וכו' - וגם לו היא הייתה האישה היחידה בעולם שלא אוהבת מין אוראלי, ברגע שכך היא מרגישה יש לכבד זאת, גם כאדם וכגבר, ובטח ובטח כאדם שאוהב אותה ורוצה להיות איתה. אם מין אוראלי זה משהו שאתה לא יכול לחיות בלעדיו, אז מבחינה מוסרית צריך או לקבל את הסכמתה המלאה והשלמה מדעת (כשהיא צלולה ומודעת לעצמה) או להיפרד ממנה, אך בשום אופן לא לעשות לה "תרגילים" כשהיא שיכורה ולא מבינה עד הסוף את משמעות מעשיה. זה ניצול ומעילה באמון, מעבר לכפייה גופנית. איך היא תוכל לבטוח בך ולהתמסר לך אחרי חוויה כזו?
אפילו שההעדפות האישיות שלי שונות מאוד מאלה של האישה הזו, אני לחלוטין לא מסכימה עם הטוענים שהתגובה שלה מוגזמת. התגובה שלה לגמרי אינסטנקטיבית וטבעית לה. גם אם היא האישה היחידה בעולם שלא נהנית ממין אוראלי ומרגישה דחייה אליו, עדיין יש לה זכות מלאה לא פחות מלכל אחד אחר לחיות על פי ההעדפות האישיות שלה ושלא יבצעו בגופה דברים שהיא לא רוצה ולא שלמה איתם. כשאדם מרגיש שעשו בגופו משהו כנגד רצונו מבחינתו זה נתפס כאונס, כחילול, ככפייה, כאלימות, ולא משנה בכלל מהו הדבר הזה.
אי אפשר לדעת מה יהיה ואם תהיה מסוגלת להתגבר על מה שקרה. אם כן - היא בטח אוהבת אותך מאוד. מקווה בשבילך שזה המצב ושבכל מקרה שאת הלקח שלך למדת.

זה כמו להיות עם אדם נכה

לא רוצה לפגוע בפותח השרשור.
יתכן שהוא פעל מבלי להבין שהוא עושה בה מעשה מגונה. כי היא הרי הסכימה, רק שהייתה שיכורה.
מכל מקום, תגובתה המוגזמת מעידה על נכות מינית נפשית כלשהי.
יש המון אנשים כאלה, וגם יש להם סכסוך עם המילה נכות.
דבר כ"כ טריוויאלי כמו לקבל מין אוראלי...
היא לא חייבת ליהנות מזה, אלא רק לשכב בשקט. אבל היא לא מוכנה לשכב בשקט כדי שפותח השרשור יחוש את אוצרותיה על לשונו.... זה לא...
איזה עולם.

יש לבת הזוג זכות וזכויות ומה שאת רוצה. יש לה הכל.
אבל היא נכה.

חייב להבהיר,היא לא היתה שיכורה! אלא בראש טוב

שיכורה זה אומר שהיא ממש לא מודעת למעשיה וניצלתי את שיכרותה.
אז ממש לא היינו בראש טוב של אלכוהול ומשוחררים
אז לכן חשבתי שהשחרור הזה יוביל לדבר שיכול להיות נפלא.
מסתבר שטעיתי.

באותו רגע אתה לא חושב על כך כלל ,אתם בזרימה נפלאה,
ופתאום פטיש לראש משום מקום.

ובעיות נפשיות,לכולנו יש במינון כזה או אחר.
כולנו נושאים איתנו בתת המודע את צלקות העבר.
מסכים איתך שלפעמים העולם מוזר ,אך עלינו לכבד את רצונו של האחר .

אם כל פעם כשעשיתי סקס עם אשה עם אלכוהול בדם זה היה אונס

אז הייתי יושב בכלא כמה אלפי שנים....
מהדיונים היותר מצחיקים שקראתי.

למעלה