אני נלחם בעולם

אהבתי את עובדת ההשמה שלא אהבה אותי, הפסיכולוג הציק לי בגלל זה והזיק לי, הסתבכתי עם אנשים מסוכנים ואיבדתי יכולת לשוחח עם אנשים. עברתי דברים נוראים אבל אבל המלחמה חישלה אותי, אני נלחם כדי להשתפר ולשפר את העולם בעזרת נתינת אהבה ורוחניות. העולם חומרני, הרבה אנשים מחפשים בעיקר כסף וקריירה ולכן נוצרים שחיתויות ופשעים, והרבה אנשים מעדיפים תרבות פשוטה ולא אמנות טובה ומעניינת שיכולה להעשיר את הנפש. אני מניח שצריך לשוחח על דברים שאוהבים לעשות, לדבר מאוד ברור ולעניין, להיות אמתי, חיובי ועדין, לתת הרבה אהבה ודאגה כנה ולהימנע מלדבר רעות על אנשים ומדיבורים חומרניים. אני מרגיש שמצאתי את הדרך וכמעט הגעתי לאושר ולשלמות רוחנית.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פילוסוף יקר,

קראתי את הדברים הנוראים שאתה מתאר שעברו בחייך, מן הליכה ארוכה ואולי אף מתישה כנגד זרם מים אדיר ומציף...

בין דברייך אני קורא את מה שנראה כמו שיעור מעניין אשר עברת תוך כדי אותה הליכה..

שאולי היא ראשית אותה הדרך שאתה מרגיש שמצאת?

מאחל לך המשך דרך מועילה 🙏

שלך,
מתנדב סה"ר

כן תודה, אני חושב שאני צריך להיות יותר טבעי ופחות שכלתני ומתחכם, ואני חושב שגם אוותר על דברים שאין להם ממש חשיבות כמו התחכמויות בדיבור וגם לא אתאמץ לבנות דרך מלאכותית לדבר עם אנשים. אנצל את דרך חשיבתי על העולם כדי לחיות בדרך מתעניינת יותר ואוהבת, וגם יעילה וחכמה יותר מבחינת הדיבור כמו אסרטיביות וענייניות חזקה. הניסיון לא לדבר רעות על אנשים יפה.

למעלה