אני מתארגנת ועולה לבריאות האישה

אירישה

New member
מחזיקה אצבעות!../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אחזיק בידיין, כי ברגל אחת הופכת שניצלים ובשנייה-מקפלת כביסה. יהיה בסדר, מתוקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

אימם

New member
חמודה גם לי היה מיעוט מי שפיר

והיה בסדר. מקסימום את תהיי בשמירה בבית חולים בהריון במח' סיכון גבוה ותהיי בהשגחה עד לחודש תשיעי. והעיקר תהיי אופטימית!
ויהיה טוב

הילהל

New member
אני מקווה שאת נחה כמו שצריך

תפסיקי להתעקש לא להיות איתי יחד בחופשת לידה! אני בונה על ביקורים בחיפה! תנוחי, תשתי, תתפנקי לך - נכון שכבר נורא מתחשק לפגוז את הבייבי, אבל עוד קצת זמן בפנים יעשה לו טוב.

שרי אהובה../images/Emo24.gifמחזיקה אצבעות../images/Emo57.gif

וחושבת עליך המון, בטוחה שתעברי גם את זה כמו גדולה ומה שיהיה יהיה לטובה. אוהבת
יעל

עידכון../images/Emo178.gif

אז חזרנו ממש עכשיו מבית החולים עשו לי 3 פעמים מוניטור ואין צירים
ברוך השם אין ירידת מיים ומשום מה גם המיעוט פתאום נעלם
ומערך של 5 בבוקר בלין היה לי ערך של 8 בכרמל זה עדין גבולי אבל יותר טוב יש פתיחה של 1.5 סמ' ויש מחיקה של 70% כאבי תופת וקושי הליכה בגלל הסימפוליזוס שיש לי
אבל אני אופטימית אני מקווה שאני יסחוב את ההריון כמה שיותר ובנתים בוטן יגדל וינוח לו שם בפנים
תודה על המסרים הטלפונים והאכפתיות אתם מקסימים
הולכת לאכול ולנסות לנוח תודה שרי

../images/Emo140.gif

שרי יקרה. קודם כל טוב שאת בבית. כמו שכתבתי קודם תשתי הרבה, הרבה זה לא מספיק המון. תנוחי הרבה כמה שיותר. ותחשבי חיובי. דימיון מודרך - תחשבי איל שאת מתמלאה מים (לא תאמיני איך הדברים האלו עוזרים). מחזיקה לך אצבעות.

שרי רק עכשיו נכנסתי להתעדכן../images/Emo24.gif

שמחה שקראתי את העדכון שהוא יותר טוב מההודעה הראשית. שמרי על עצמך יקירה ותפסיקי לשפשפף.

גילור

New member
שרי, אני הייתי בהריון האחרון עם

פתיחה של 2.5 ו- 70% מחיקה במשל 4 שבועות. כך שבהחלט אפשר להיות אופטימיים!!! זה אמנם כואב ולא נעים אבל יש סיכוי שהוא בהחלט יבחר להשאר לו בפנים עוד כמה שבועות. רק בריאות מתוקה.

גילור../images/Emo124.gifבאיזה שבוע ילדת?

באיזה שבוע היתה לך פתיחה ומה מהות הכאבים שהיו לך? איפה כאב לך? אשמח לתגובה ממך אפשר אפילו במסר תודה

שרי אם זה ירגיע אותך אני ילדתי את

גיא בשבוע 35 עם רעלת הריון שנמשכה משבוע 30. בשבוע 35 גילו שהעובר במצוקה בנוסף לרעלת אז החליטו ליילד - לידה רגילה וקלילה. גיא נולד במשקל 2,100 ונכון להיום, בן שנתיים ותשע, גבר קטן ובריא (ועוד בסורוקה). אין לך מה לדאוג. אל תיכנסי לפניקה, תחשבי חיובי והכל יהיה בסדר. בהצלחה

למעלה