אני מבין שיש אופציה לחסום? שאלתי היא

למה?

לא מספיק שכל המבנה הלא ידידותי של הפורום החדש די מעקר מראש אופציה לשרשורים פורים ומפרים, אז "להשאיר: רק מי שחושבים כמוני?

1ספי11

Well-known member
קיבלתי כרטיס צהוב על תגובה למישהו.
לא הצלחתי להבין למה.

סתוונית333

Well-known member
למה?

לא מספיק שכל המבנה הלא ידידותי של הפורום החדש די מעקר מראש אופציה לשרשורים פורים ומפרים, אז "להשאיר: רק מי שחושבים כמוני?

זה לא בדיוק לחסום אלא להתעלם . הם יכולים להמשיך להגיב אבל אתה לא רואה את התגובה שלהם אם אינך רוצה . אני חסמתי את כל הקרציות מהפורום הקודם.

אלפיני

Well-known member
למה?

הרעיון אינו להתעלם ממי שחושב שונה ממך. הרעיון הוא לחסום את מי ששוב ושוב רק מטריל את אותם מנטרות שחוקות לא שום מחשבה, כך שמלכתחילה אין שום אופציה לשרשור מפרה מולו.

evglev1

Well-known member
מנהל
קיבלתי כרטיס צהוב על תגובה למישהו.
לא הצלחתי להבין למה.
האופציות שיש לי זה להוציא אינסוף כרטיסים צהובים, כרטיס אדום לא בארגז הכלים שלי. הוא במילים מדויקות יש לי את אופציית האזהרה, אין לי את אופציית החסימה. כך האזהרות שלי שוות בערך כמו ההבטחה של ליברמן לחסל את הנייה תוך 48 שעות או ההבטחה של ביבי מ-2009 למוטט את שלטון החמאס.

arseny92

Well-known member
מנהל
האופציות שיש לי זה להוציא אינסוף כרטיסים צהובים, כרטיס אדום לא בארגז הכלים שלי. הוא במילים מדויקות יש לי את אופציית האזהרה, אין לי את אופציית החסימה. כך האזהרות שלי שוות בערך כמו ההבטחה של ליברמן לחסל את הנייה תוך 48 שעות או ההבטחה של ביבי מ-2009 למוטט את שלטון החמאס.
יש לך אפשרות לתת אזהרות, ונקודות אזהרה
הגבלות הרשאות למיניהם וכן הכרטיס האדום (חסימה מכלל אתר) בד"כ נותנת המערכת אותומטית כאשר המשתמש צובר סכום כלשהו של ניקוד אזהרה פעיל, אך תפוז עוד לא הגדירו את ההגדרות של מערכת האזהרות הזו כמו שצריך
וכן כרגע יש בעית הרשאות שמנהלים אחרים לא יכולים לצפות בפרטים מכלילים של האזהרות בדף הפרופיל של המשתמש כלל...

evglev1

Well-known member
מנהל
יש לך אפשרות לתת אזהרות, ונקודות אזהרה
הגבלות הרשאות למיניהם וכן הכרטיס האדום (חסימה מכלל אתר) בד"כ נותנת המערכת אותומטית כאשר המשתמש צובר סכום כלשהו של ניקוד אזהרה פעיל, אך תפוז עוד לא הגדירו את ההגדרות של מערכת האזהרות הזו כמו שצריך
וכן כרגע יש בעית הרשאות שמנהלים אחרים לא יכולים לצפות בפרטים מכלילים של האזהרות בדף הפרופיל של המשתמש כלל...
כלומר אין אופציה לחסום מפורום נקודתית והכול גורף לכל האתר ומשתמש יכול לצבור נקודות אזהרה בפורומים ולהיעלם גם מפורום שהוא לא קיבל בו אפילו נקודת אזהרה אחת?

arseny92

Well-known member
מנהל
כלומר אין אופציה לחסום מפורום נקודתית והכול גורף לכל האתר ומשתמש יכול לצבור נקודות אזהרה בפורומים ולהיעלם גם מפורום שהוא לא קיבל בו אפילו נקודת אזהרה אחת?
בדיוק כך, מערכת האזהרות היא גלובאלית (נקודות אזהרה הם על רמת חשבון ולא לכל פורום בנפרד), לכן אם מנהל משתמש באפשרות הזאת, יש לחשוב על ההשפעות באופן גלובאלי

הפעולות לביצוע בצבירת ניקוד אזהרה מתבצעות רק ברגע צבירת הניקוד ובתנאי שהפעולה הוגדרה באדמין על ידי ההנהלה (הכוונה תפוז, לא אנחנו) קודם לכן (כרגע אין שום הגדרות בנושא הזה, כך שאם מחר תפוז יגדירו פעולות הגבלה, זה לא יחול על משתמשים שכבר צברו ניקוד עובר סף). סתם לדוגמא: "תנאי - צובר 5 נקודות פעילוֹת. פעולה - שלילת אפשרות להגדיר תמונה ו/או חתימה" או (שים לב, הכל מתחבר וכן גם ההגבלות מתחברות בצבירה, מתן אזהרה של 5 נקודות פעילות וגם אזהרה נוספת של 3 נקודות, הם 8 נקודות וכל פעולות ההגבלה שהוגדרו במדרגות בדרך, יחולו על המשתמש (כל מה שבהודעה הזאת הן דוגמאות ובפועל כרגע לא מוגדר דבר)) "תנאי - צובר 6 נקודות פעילות. פעולה - שלילת אפשרות לצרף קבצים להודעות (גם תמונות)" או "תנאי - צובר 7 נקודות פעילות. פעולה - שלילת אפשרות שימוש במערכת ההודעות הפרטיות" או "תנאי - צובר או עובר סף של 10 או כל סכום גבוה אחר של נקודות פעילות. פעולה - מתן כרטיס אדום (חסימה) (זמנית (לזמן X אשר יוסר בפקיעת תוקף של האזהרה וירידת הניקוד במספר שהאזהרה נתנה, ואם המשתמש עדיין על סף או עובר סף ניקוד של פעולת הגבלה על אזהרה קודמת, ההגבלות של אותו סף עדיין יהיו בתוקף!) או חסימה קבועה (חסימה לצמיתות) )" וכדומה. הגבלת הרשאות מסוגים כאלו חלות על כל הפורומים על רמת חשבון

אין חסימות כאלה מפורום ספציפי (בעצם יש, אבל רק באמצעות הטרחת משתמש אדמין להגדיר הרשאות רמת משתמש לכל משתמש ספציפי בנפרד מול הרשאות קבוצה/פורום וזה לא פרקטי במיוחד כאשר יש זיליון פורומים כשצריך לפנות להנהלה ולחכות שבועות למענה שבוצעה פעולה כלשהי להרשאות משתמש, כלומר מנהל פורום רגיל לא יכול לבצע חסימה מסוג כזה בעצמו (סוג כמו בקישור למטה) )

כאשר אני אומר חסימה או כרטיס אדום, הכוונה לחסימה כלל אתר. כלומר זה מגביל אפילו יותר מ-"אורחים/לא מחוברים לחשבון" שעדיין יכולים לקרוא תוכן. משתמש חסום מקבל רק הודעת מערכת ש-"אתה חסום. מדוע (אם צוינה סיבה) עד (אם צויין זמן)" בלבד ולא יכולים לעשות דבר עד שהחסימה פגה תוקף אם היא זמנית

מוטב לציין שאפשרות רישום חשבונות בלי סוף זה גם נתון להגבלה בעת חסימה על ידי המערכת או סופר-מנהל סוג כזה שיכול לחסום משתמשים ישר ללא מעבר דרך מערכת אזהרות - כאן, בניגוד לאתר הישן, אפשר לחסום גם לפי מרחב שם של דוא"ל, או אף על IP או טווח IP ולא רק חשבון משתמש. ואפשר לסמן IP או טווח IP או משתמש כ-"לא רצוי" (discouraged) כך שאתר בכוונה עבור הטווח/משתמש הזה יתן שגיאות למיניהן ולא יפעל טוב במטרה לגרום לגולש לעזוב. כלי טוב נגד טרולים, אבל מצריך שגם ההנהלה עצמה (תפוז) תהיה בפורום ותנהל עניינים אלו (כי רק באדמין מנהלים את זה), ולא כמו שבחודשים האחרונים כשרואים את ההנהלה פעם בחודש

עד שלא יהיה גישה (כרגע אין לאף אחד) לפורום מנהלים שבו יהיו כל הנהלים הנדרשים והמדיניות הדרושה בנושא וכן דיונים בכל הנושאים האלו, אינני ממליץ להשתמש במתן אזהרה כלל וכרגע להסתפק בעריכה/מחיקה (הסתרה) של תוכן

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
לי אין אופציה לחסום.
זה חלק מהכיף שלך בתור מנהל.
אבל לדעתי גם היתרון שיש לך עכשיו.
אתה יכול להפסיק עם הפעוטון והחסימות ולהסביר לכל הילדים הקטנים הבאים להתלונן , ובמיוחד לבכיין הקבוע שנעלב כשכותבים דברים על חרדים, כי יש לו את האפשרות לחסום את הכותב אצלו ולפתור כך את הבעיה כך.

dannygin

Well-known member
אני מבקש שהשם והסיסמא שלי ישארו לנצח ולא אדרש כל בוקר או ערב לחדש ,
אז אנא,אני ימני קיצוני ,אז התחשב גם בי,תודה

למעלה