אני לא מצליח לצאת להליכה

nike001

New member
אני לא מצליח לצאת להליכה

יום חמישי בערב נשארתי ער גלשתי באינטרנט
רציתי לצאת להליכה
סחבתי עד הבוקר מעצלות\תסכול נפשי
בבוקר נשארתי עוד ער אמרתי אולי אצא לקניות ונשפכתי לישון

יום שישי בערב נשארתי ער בשביל הליכה
סחבתי סחבתי עכשיו בוקר וכבר עייף רוצה לישון.

אני רוצה לשנות את הגוף שלי ומתעצל.

nike001

New member
יאמר לזכותי

שהפסקתי מזמן לקנות ג'אנק פוד בחוץ
אולי פעם ב משולשל פיצה או בורקס גבינה או XL
לרוב אני אוכל אוכל בריא
וזה כל הכבוד לי
גם אמא אמרה שרזיתי.
אבל עדיין מתסכל אותי הגוף הרחב שנהיה מאימוני כוח שעשיתי לפני שנה וחצי.
מקווה ליום שאחזור לאימוני אירובי טובים כמו פעם ובמידה ולא יעזור אחשוב על תוכנית אחרת כדי לחזור לגוף שהיה לי לפני האימוני כוח..

לאורה101

New member
היי לך נייק

מה קורה, מר בחור?
אולי תנסה למצוא מישהו בסביבתך שגם רוצה ללכת ותקבעו ביחד, זה ידרבן אותך לצאת וגם לא יהיה לך משעמם.
אני התעניינתי לגבי קבוצת הליכה בעיר שלי ויתכן שאלך, הם נפגשים בימי שני בערב ליד הספרייה.
זה טוב מאד שאתה אוכל בריא יותר ושרזית, שאפו

&nbsp

nike001

New member
היי

כל הכבוד לך שהתעניינת ותנסי לצאת בימי שני אם זה מתאים לך.
בימים אחרים תוכלי להשתמש במוזיקה או בשיחת טלפונית עם חבר\ה שיעביר לך את הזמן בזמן הליכה.
&nbsp
אני מתנחם בזה שרוב התזונה שלי היא בריאה ולאט לאט זה יעזור לי לרדת במשקל ולהראות טוב. צריך להסתכל על חצי כוס המלאה לבנתיים אין הליכות אך כן יכול להיות בהמשך ולבנתיים אני משתדל לאכול אוכל בריא. לדאבוני אני ממעיט בירקות כי אין לי סבלנות להכין אותם - מקווה שיהיה לי. לירקות יש אנטי אוקסטידנטים עוצמתיים והם לא רק שתורמים לעור הפנים הם גם מונעים מחלות רבות.
&nbsp
שמעתי את נועה קירל או עופר שכטר אומרים שאבוקדו זה מאכל שהם לא אוהבים. ברור לי שמנגו בעיני רבים יותר טעים מאבוקדו אבל אני בכל זאת אוכל גם מנגו וגם אבוקדו. אבוקדו מאוד בריא ומאוד תורם לבריאות וליופי ומקסימום אפשר להכין ממרח אבוקדו (צריך סבלנות) למשל למעוך אותו ולשים פלפל קצוץ עם מיץ לימון, מלח ופלפל שחור. לא זוכר עם מה עוד אפשר. אכלתי את זה עם לחם במסעדה יחד עם שאר מה שקיבלתי במנה וזה היה ממש טעים ולפני כמה שנים הייתי מכין ממרח כזה בבית.
&nbsp
אני מאוד שואף להצליח לאכול בריא. רק שתדעי שאני צמחוני.
אני מאמין בכוחות של קרם פנים איכותי, ספורט, אוכל בריא וחשיבה חיובית למראה הכללי וגם אם כרגע אני לא עושה כולם במלאותם אני שואף בעתיד כן להיות כזה.
&nbsp
לאורה את פשוט מקסימה אני שמח שיש אותך בפורום.
&nbsp
שבוע טוב ומבורך...

לאורה101

New member
בוקר טוב יקר

טוב לשמוע אותך באופן חיובי.
לגבי אבוקדו מה שאני עושה זה למעוך ולהוסיף ביצים קשות, גם כן מעוכות, ובצל קצוץ קטן קטן וכמובן לימון. זה מעדן. מנגו אני לא אוהבת.
לגבי אנטי אוקסידנטים אני בזמן האחרון הוספתי לתזונה של בעלי ושלי ג'וג'י ברי, זרעי ציה, זרעי פשתן וספירולינה בפתיתים. אלו הם גם דברים מאד בריאים שאפשר להוסיף ליוגורט, לשייק, לגבינה ולעוד דברים.
בהצלחה
תמשיך כך

יום טוב

למעלה