אני הראשון שיגיד...

אני הראשון שיגיד...

היה מעולה... מצויין... ענננננק... עכשיו אפשר לישון בשקט...

ofekkehila

New member
באמת מרגש

ווטרס נראה די מרוצה מהעניין, גילמור פחות אבל גם התרגש וסיפק תסחורה.

Rudess

New member
צודק ההופעה של THE WHO

הייתה מצוינת, ההופעה של פינק פלויד לא משהו. ו- LIVE 8 דבר גאוני כמו אוקטבריום... 8!!!!!

meandmeandme

New member
אתה לא חי במציאות הזאת

מוכח סופית

התלהבתי מאד מ-The Who

מישהו מוכן לומר לי מה היה השיר השני המדהים שלהם ומאיזה אלבום? והפלויד היו מצויינים. רגע היסטורי.

Rudess

New member
גם אני התלהבתי מהם

השיר השני שהם ניגנו נקרא Won't get fooled again.

yonia3334

New member
דיסק באמת מצויין, ממליץ בחום!!

יש שם כמובן את behind blue eyes המפורסם.

Liorking

New member
זה שיר טוב

Behind Blue Eyes, שיר מצוין. אני די לא סובל את Won't Get Fooled Again אזהעברתי ערוץ בזמן שניגנו את השיר הזה. היה ענק לראות את פינק פלויד מתאחדים! הם ניגנו כמו שצריך וידעו לעשות את העבודה שלהם. חבל רק שווטרס שר פחות.

לא היה את Who's next

מישהו אחר קנה אותו בדיוק הבוקר (מעניין למה). כתחליף רכשתי את האנתולוגיה Then and now וגם Behine blue eyes מופיע שם. הדואט של ווטרס עם גילמור היה נהדר. אבל למה כמעט ולא הראו את רייט?

amst

New member
מי?

כ"כ טוב לדעת שיש להם את זה עדיין.. ואם לא איכפת לכם גם הפינק פלוד עברו יופי..חליק האנשים לא ניגנו ביחד מ 83 ? כולי צמרמורות ואדרנלין העלה לי ויברציות שכבר לא הסתובבו לי בבטן שנים איפה הדיסקים שלי לעזעזל..איפה טומי? איפה ? כל הדיסקים שלי ארוזים! יבש לי באוזן..וההופעה עשתה לי חשק.. רק מוזיקה חיה יכולה לגרום לך להרגיש חי באמת! אח..

amst

New member
זאת לא ממש היתה שאלה

זאת היתה השתעשעות..עם המי אבל טוב לדעת הפינק פלויד הרעישו את עולמי! באנגלית זה נשמע יותר טוב

למעלה