אני הראשון שיגיד...

RedCherry

New member
גם אני נרדמתי

זה היה ברובי ויליאמס, ולא היה שום דבר אחר בטלוויזיה ולא היה לי כוח לקום ופשוט לא יכולתי לסבול את זה. והייתי עייף :) אז אילו שירים הפלוידים שרו? אה, דרך אגב, הקטע עם טל ברמן וההומו הזה היה נורא ואיום.

RedCherry

New member
אני לא הומופוב

פשוט שכחתי איך קוראים לו ובכדי לתאר אותו השתמשתי בנטיות המיניות שלו. באמת שאני לא הומופוב. רק להזכיר, אותו אביעד קיסוס הצליח בטלוויזיה רק בעיקר בגלל הנטיות המיניות שלו. והוא באמת היה די אידיוט.

רועי ו

New member
הפלוידים עשו את

breathe money wish you were here comfortably numb כצפוי, עשו את מה שהרוב רצה שיעשו - קטעים מ - dark side, the wall, wywh. הם דווקא היו לא רעים (בעיקר דייויד גילמור עם הסולו גיטרה ב - comfortably numb) ומי שהכי התלהב מהעניין היה ווטרס שקיפץ על הבמה ובסוף קרא לכולם לחיבוק סיום. כאמור, לפי דעתי - הופעה פרווה - לא לכאן ולא לכאן.

תנסה להשלים דרך האינטרנט

היה מדהים! מרגש מאוד. ללא ספק אחד מהארועים המוסיקלים המרגשים שחוויתי. הביצועים אולי לא היו מלוטשים במאת האחוזים אך הרגש והנשמה, והתרגשות חברי ההרכב פיצו על כך ואף יותר. חובה לצפות

zambush

New member
אתה לא היחיד ../images/Emo13.gif../images/Emo73.gif

יכול להיות שזה השעה, לכול להיות שזה הנסיעה הארוכה מהכינרת לירושלים דרך נהריה. אבל בעיקר כי זאת מוסיקה מ-ר-ד-י-מ-ה בטירוף, וזה אומר שהייתה אחלה הופעה

nylon maiden

New member
היה מעולה!!!!!

ראיתי את רוג'ר מחייך בשידור חי! מ The Who לא כל כך התלהבתי כי הייתי עייף מדי בשביל זה ואני לא מכיר אף שיר שלהם! ד"א מישהו ראה את דיפ פרפל? הם עשו את: Highway Star Smoke on the Water Hush

fire storm

New member
באמת?

איזה מטומטמים ערוץ 10 האלה. אני חולה על דיפ פרפל.

fire storm

New member
וגם פינק פלוייד אוטוטו התפגרו על הב

הבמה. המי נתנו הופעה הרבה יותר טובה.

XCLASS

New member
לדעתי הופעה טובה של שניהם

אני לא מכיר מספיק את המי ככה שלא הכרתי את השירים אבל הם בהחלט עלו עם אנרגיות אבל הפלוידים היו מצוינים בעיקר מייסון וגילמור שהראה שהוא עדיין יודע לנגן על הגיטרה...

thecrimsonking

New member
סגירת מעגל

לדעתי פלויד סגרו מין מעגל בהופעה הזאת 20 שנה של נתק אחד מהשני נשברו אתמול פינק פלויד הם הלהקה הטובה והמוצלחת בעולם... והיה מרגש מאד לראות אותם מנגנים אחד עם השני בפעם האחרונה ...

kurush

New member
מה פתאום

זה ברור שדרים ת'יאטר לוקחים את פינק פלויד. אחרי הכל, יש להם קלידן עם סינטי +5 ומתופף עם טם-טם +20

Octavarium

New member
עוד נראה

ההצלחה של דרים עכשיו בעיצומה... הם עוד ייכנסו לספריי ההיסטוריה... והשיר אוקטבריום ממש ריגש אותי פעם ראשונה ששמעתי אותו

meandmeandme

New member
לא

הם אפילו לא קרובים להיות להקה בסדר גדול של אירוע כזה, למרות שמגיע להם.

למעלה