אני הולך לאיבוד

אני הולך לאיבוד

אני הולך לאיבוד. הדבר היחיד שמחזיק אותי בחיים זה שהחניכים שלי צריכים אותי עכשיו, שיש עלי אחריות... אני פוחד שברגע שהיא תוסר, ברגע שנחזור לארץ והם יתפזרו לבתים שלהם, ברגע שהחניך האחרון יעזוב. ברגע הזה, אני פוחד שאשבר. ה צ י ל ו

אחריות אישית

לכל אחד מאיתנו יש פחדים וכל אחד מאתנו מרגיש/מרגישה שאנחנו הולכים לאיבוד ושנמאס לנו. אבל יש לך כל כך הרבה סיבות להמשיך ולחיות אני חושבת שאם תערוך רשימה לעצמך של הדברים ששווים לחיות עבורם ושל הדברים שלא תראה שהרשימה הראשונה היא הרבה יותר משמעותית והרבה יותר ארוכה. מעבר לזה - החניכים שלך תמיד יצטרכו אותך. היום זו הקבוצה הזו שאותה אתה בוודאי מוביל לאיזו שהיא מטרה ומחר הם יגיעו למטרה שלהם בזכותך ואחריה תבוא קבוצה נוספת שתהיה זקוקה לך - זו בהחלט סיבה לא ללכת לאיבוד ולא להישבר. אם אחד החניכים או אחת החניכות היתה מגיעה אליך ומספרת על כך שהיא או הוא הולכים לאיבוד היית מושיט יד ועוזר לה או לו למצוא את הדרך הנכונה עבורו או עבורה. הנשים והאנשים בפורום הזה רוצים להושיט לך יד ראשונית ולעזור לך תציץ פעם נוספת בהצעות שלהם וקרא בין השורות בוודאי תמצא את הדרך המתאימה לך ביותר ממגוון האפשרויות שהופיעו כאן. אפשר גם לשקול פניה אחרת שלא דרך האינטרנט החל מחברה או חברה קרובים מאוד דרך גורמים אחרים מקצועים שבודאי תמצא לנכון לפנות. הדבר החשוב ביותר הוא לא לאבד את התקווה ולדעת שתמיד יש מחר ושהיכולת שלך להתמודד ולהתגבר היא הרבה יותר גדולה ממה שאתה מרגיש כעת. צריך רק זמן ואמונה בעצמך שאתה יכול למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורך. גם אם זה יקח זמן - כשזה יגיע זה יגיע בזמן הנכון - בזמן שאתה תהייה מוכן לעשות את הצעד הזה - אותו צעד שלך יהיה הנוח ביותר לעשות. והאמן לי זה בסופו של דבר מגיע שיהיה לך רק טוב מלי

למעלה