אני גאה לבשר

הילה ד1

New member
אני גאה לבשר ../images/Emo11.gif

הדר נעמד לבדדדדדדדדדדדד אני המומה עדיין.... תמונות בהמשך. להזכירכן, הוא בן 8 חודשים

../images/Emo45.gif כל הכבוד להדר../images/Emo70.gif

זה הזמן לבדוק מחדש את זמינות החפצים בסביבתו, או במילים אחרות - את הבטיחות. מהפוזה הזו, יש לו קשת חדשה ומופלאה של אטרקציות.

אור רון

New member
וואווו... איזה זריז

נראה כאילו הם לא מספיקים להיות תינוקות וכבר הופכים להיות אנשים קטנים...
על עוד שלב בהתפתחות... חכי, תיכף תצטרכי להתחיל לרדוף אחריו בכל הבית וגם בחוץ...

דש1דש

New member
מעולה../images/Emo70.gif הידד לעומד!

וכמו שנאמר - עכשיו הוא יגיע להרבה יותר דברים!!! צריך לחשוב - מה נמצא בקשה השולחן צריך לחשוב לאיזה כיוון הוא יפול
(זה היה הזמן ש"ריצפתי" את הסלון בפאזל הרך!) אבל הכי חשוב - להגן על החזה - שלא יתפוצץ מהגאוה! תהני מהפלא שלך! מקווה להציץ בגאון בקרוב!!!!

אור רון

New member
../images/Emo10.gif ואני שוב אפספס אותו...

כי ההזדמנות להציץ לו
תהיה מן הסתם במפגש, ולצערי לא אהיה... אוףףף... איזה באסה... הילונת - זה רק אומר שיהיה צורך לכפר על ההפסד....!!!

shilat

New member
כל הכבוד להדר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

noa37

New member
זריז ביותר הילד ../images/Emo13.gif כל הכבוד ../images/Emo45.gif

הילה ד1

New member
לא נעים לי אבל יש עדכון נוסף

הדר ברגע זה ממש....... עלה מדרגות...... כאילו נולד על המדרגות..... תגידו מה עושים? בטחון בטחון בטחון....... אמאל'ה.... עוד אני אהיה רזה, חטובה, בלונדינית וגבוהה...... טוב על הגבוהה אולי אוותר...........

אור רון

New member
"לא נעים" מת מזמן.... ../images/Emo13.gif

למה לא נעים? תשוויצי, בכייף!!! את רואה? רק אמרתי לך שתתחילי לרוץ אחריו, והוא כבר מתחיל להריץ אותך.... (איזה קטע - בדיוק מתנגן לי פה השיר "אני ארקוד על מדרגות הרבנות"..
. טוב, לא חייבים רבנות, ובכל זאת...
)

הרמוניה

New member
איזה כיף!

שיהיו לכם הרבה מרדפים טובים מלאי צחוק מתגלגל ועם כמה שפחות נפילות.... הרמוניה

תמר10

New member
מזל טוב כפול שתיים ../images/Emo140.gif

מרדפים נעימים ובטוחים יקיריי
תמר

גליה שמ

New member
נגמרו "החיים הטובים"

עכשיו מתחילה העבודה הקשה - וכן, יש סיכוי טוב להרזייה עם כל הריצות שמחכות לך. אבל זו כזו גאווה לראות אותם "כובשים" עוד יעד לא? תהנו לכם.

MYORI1

New member
מזל-טוב הדר והילה, הילה והדר...

האמת היא, שאני די חוששת לכתוב כאן, אחרי ליבוי האש של נושא המפגש, אבל בגלל שדיברתי איתך בטלפון, פחות או יותר בזמן שזה קרה, אני מרגישה שזה די בסדר להשתתף בשמחה. לא??? אז מזל-טוב ואגב, שכחתי להגיד לך אתמול, אבל לאחיינית המשגעת שלי גם קוראים הילה.

למעלה