אני בקניון מלחה, ויש מבצע בסלקום רק היום

BobboVilla

New member
אהה, חשבתי שהתכוונת שעשועון טלוויזיוני

טעות, טועים, טעינו
.

sharon515

New member
בובו תאמין לי הגעתי

רגוע מהעבודה ורק הפוסט עם המילה סלקום הקפיץ לי את הפיוז

ורק שאני אבהיר לא אוהב אף חברה סלולארית

אני אוהב רק את גולן טלקום וזהו

מצידי שהאפ"ס + הוירטואליות + הוט יפשטו את הרגל ובמקומם יבואו לנו חברות יותר הגונות

אני גם אשמח את גולן יגיעו לאיזה מיליון וחצי לקוחות - מגיע להם

בנתיים1

New member
מה שאתצה לא לוקח בחשבון שיש עדיין ציבור

גדול מאוד מאותגרי מחשב

והם? מה הם יעשו?

sharon515

New member
אימא שלי מאותגרת מחשב

אני ניידתי אותה מפלאפון לגולן טלקום.

הקו על השם שלה אבל את התשלום אני מבצע דרך כרטיס האשראי שלי.

כמו קרוב משפחה שלי - לא יכול בלי מרכזי שרות

k-don

Well-known member
גם ההורים שלי עברו מסלקום לגולן.

את המעבר אני ביצעתי, והם חוסכים 50 ש"ח לחודש (משלמים 20 ש"ח במקום 70 ש"ח לחודש)
החיוב מתבצע בכרטיס אשראי שלהם

eran289

New member
אני חייב להסכים על כול מילה כאן

למה לקח כל כך הרבה זמן לעלות על הרעיון לעשות דברים דרך האתר ? למה זה עלה להם רק לאחר שגולן התחילו בכך ?
למה שאני מטייל בים המלח או באילת הרשת שלי באורנג נדדה תמיד לרשת של ירדן ?
למה לא היו חוסמים במערכות שלהם כברירת מחדל ? למה היה צריך חוק לכך ?
ואם לא הייתי שם לב הייתי ממשיך ומשלם על כך ? למה הייתי צריך להתקשר להתווכח על כך ולבסוף אחרי כל כך הרבה מן לקבל זיכוי על כך..
תחשבו כמה היה אפשר לחסוך כוח אדם , כסף והמתנה באם היו חוסמים את הכול כברירית מחדל..
מה שאני אומר לעבור לגולן ,
כולם פה צודקים ,במידה ונלך כי החברות האפ"ס נותנות מבצעים זמניים ואח"כ מה שייקרה גולן וחברות הורטואליןת כמו יופון ייאלצו לוותר ולהתפרק ואז החברות לא ייתנו 59 לשנה אלא , 259 ₪ לשנה כי הם הרסו את כול המתחרים הקטנים ...ומי שיוכל אותה שוב אנחנו הצרכנים..
עוד דבר למחשבה, למה אורנג חשבו לצאת במותג חדש שנקרא 012 מובייל ...?
למה לא יצאו אם זה לפני מהפכת גולן ?? למה ,כי לא היה מי שיתחרה ,היה מונופול , אף אחד לא הוריד מחירים א למה שהם ייעשו זאת...

sharon515

New member
עוד תוספת קטנה

לפי דעתי המפעילים הוירטואלים (למען גולן טלקום - שהיא לא מפעילה וירטואלית) הם לא צד בתחרות. צינור אספקת החמצן של הוירטואליות מוזן מהאפ"ס וברגע שגולן ישברו, תחלום לקבל חבילות ללא הגבלה מהוירטואליות. מקסימום תשלמם 20 אגורות לדקה + דמי מנוי + חריגות ועוד כל מיני.

גולן טלקום היא מפעיל סלולארי בכל מובן המילה. היא בונה תשתית סלולארית בכל רחבי הארץ, במקומות שאין לה פריסה היא נודדת על אנטנות של סלקום. עד 2017 בערך יש לה חוזה על סלקום שאח"כ היא צריכה לסיים את הפריסה. דבר שעולה המון כסף והיא חייבת המון לקוחות כדי להיות רווחית.

האינטרס הצרכני של כולם הוא - גולן טלקום

בשיא הרצינות - גם אם האפ"ס יציע לי חבילה בחינם + מסג שבועי לא לוקח. נקמה על שנים של התעמרות בלקוח הפשוט.

זהו

sharon515

New member
תשובה

"למה אורנג חשבו לצאת במותג חדש שנקרא 012 מובייל ...?"

גולן טלקום - נודדת על אנטנות של סלקום במקומות שבהם אין לה פריסה סלולארית.

הוט מובייל - נודדת על פלאפון במקומות שבהם אין לה פריסה סלולארית.

כך שיוצא שמי שעוזב את אורנג אורנג מפסידה, גם כי אין לה הכנסה מנדידה וגם מהפסד הכנסה מלקוח משלם.

סלקום ופלאפון מרוויחות מנדידה הכנסה כך שמי שעוזב את סלקום ועובר לגולן יוצא שסלקום מרוויחות בעקיפין.

ועוד משהו "למה לא היו חוסמים במערכות שלהם כברירת מחדל ? למה היה צריך חוק לכך ? " במשך 15 שנים האפ"ס אף פעם לא בא לקראת הצרכן הפרטי, רק חוקים הם מבינים. עד שבאו שרי תקשורת אמיצים כמו אריאל אטיאס שהתחיל ומשה כחלון שבזכותם ובזכות החוקים שהעבירו גרמו למהפכה הזאת להתרחש.

sharon515

New member
מוטי שתהייה בריא

באתי רגוע מהעבודה, קצת עייף ורק צמד המילים סלקום + מבצע + 59 הקפיץ לי את הפיוז.

חג שמח מוטקה

sharon515

New member
דווקא היום אכלתי טילון של ריאו - טעים מאוד :-

טוב הלכתי לאכול את הארטיק מגנום שלי סתאאםאם (עולה כמעט כמו גלידה 2 ליטר של פלדמן)

חחחחח

מורוש98

New member
אני גיליתי גלידה אחת טובה של פלדמן

גלידת שמנת, אבל היא באה בקרטון....מה זה כמו בשנות התשעים חח..
לא יעזור כלום אין על קוקילידה

למעלה