אני אשתף אתכם במשהו די מוזר

aviol

New member
אני אשתף אתכם במשהו די מוזר

קניתי היום מגבר בס פיווי 20 וואט בגרמניה. המחיר 110 יורו שזה 450 שקל. בדקתי בארץ באתר מיוזיק סנטר שזה בערך המחירים של כלי זמר רק אחרי ההנחה...שם עולה המגבר 1287. הבדל של יותר מ800 שקל, אבל יותר מזה- הבדל של 286%!!!!!!!!!!!!! תמיד ידעתי שבארץ המחירים מצחיקים (לכיוון ההפוך כמובן) אבל זה...זה כבר מוגזם!!!!!!!! אז לי כרגע זה נפלא להרגיש שחסכתי 800 שקל, אבל זה יחזור אלי כבומרנג כשאקנה משהו בארץ...למזלי אבא שלי טס לעיתים תכופות וגם אני כך שזה לא כל כך נורא... אבל זה מצב כ"כ מטומטם- אז בסדר יש מכס והכל, אבל 286% ???!!!!! לדעתי, צריך להכריז חרם על כל חנויות הנגינה. אין לי שום כח לארגן את זה אבל אם מישהו שקורא יכול..לדעתי זה יהיה מאבק עלטענה "מהמוצדקות"... אז ככה זה חברים...לא רק טרור יש לנו, לא רק אבטלה, לא רק עוד 1000 דברים, יש לנו גם מערכת מעוותת...286% (שוב !!!!!!!!)
 

aviol

New member
לאיזה משלוח את מתכוון?

אם של המוצר מחו"ל (כשאתה מזמין מאתר) אז זה לא קשור לת´רד. אבל אם המשלוח של היבואנים אני חושב שזה יוצא להם הרבה יותר זול... סה"כ העברת המגבר תעלה להם 100 שקל גג, הרי מביאים את זה באלפי מגברים למטוס\ספינה.
 

גילדורי

New member
זה פשוט שבגרמניה אין מס על

כלי נגינה (חבר שלי גר שם כמה שנים, הוא אמר לי את זה). אבא שלי גם קנה לי שם מגבר LANEY 50W ב-500 ש"ח, וגיטרה בס PRECISION ב-1000, שזה כלום יחסית למחירים בארץ.
 

cyber2200

New member
זה יפה שרק עכשיו גיליתם את זה...

וזה נכון לדבי כל דבר שקונים בארץ...
 
למעלה