אנגליה ופורטוגל

שח_מט

New member
שטויות

את עם היד על המחק... לפי ראות עיניך. את השטויות של החברות שלך לא תמחקי אף פעם. התלוננו בפניך גם בעבר על מחיקות ואת בשלך. נוגד את רוח האינטרנט והפורומים. בכל מקום אחר היד מאוד לא נוחה על המחיקה ורק עניינים של הוצאות לשון הרע נמחקים. כנראה שאת בשלך, ואנחנו בשלנו... באמת נמאס כבר לעבור את זה שוב ושוב. שח

meravbr

New member
לא זכור לי שביטלתי אי פעם את דבריך

ב"שטויות", ואם תסתובב בעוד קצת פורומים תיראה שאני לא היחידה שמוחקת, ולא רק ענייני לשון הרע נמחקים, אבל מי אני שאסית אותך מה"קונספציה" שלך. חברות? יש לי פה רק אחת, תודה על הדאגה. כן, אני אמשיך להיות "בשלי", כשזה כך הפורום הוא מקום נעים להיות בו.

שח_מט

New member
החיבור בין

"...וחבל שאני נאלצת לחזור למחיקות יומיומיות" "...אני לא מתכוונת להסביר יותר את המחיקות האלו, נדמה לי שהסברתי מספיק בשנה האחרונה." מדבר בעד עצמו. נדמה לי שאת היחידה שבעד המחיקות האלה. אנחנו פה למרות ולא בזכות... שח נ.ב. אם כבר ציטוטים, עוד לא נרגעתי מהציטוט של החברה: "לדעתי מדובר במחלת נפש חמורה, שהתחילה עוד בימי גלדיולה, ובהעדר רייטינג לאספניול היא הפכה." ייכנס לדברי ימי האינטרנט!

meravbr

New member
נדמה לך אולי, אבל זה ממש לא נכון,

אני דווקא מקבלת תמיכה לא קטנה מגולשים פה, סמויים כגלויים, שמתבטאים במסרים בזכות המדיניות שלי פה, ושל אחרים שלא נעים להם פה כשיש פה עקיצות על בסיס יומי. זה פורום פתוח, לא הסלון הביתי הפרטי של אף אחד מאיתנו, וכמו שיש דברים מסוימים שאתה לא תגיד בפניהם אנשים, אני לא ארשה שהם ייאמרו כאן. זה כ"כ קשה להבין? החמשיר ההוא היה בצחוק, אגב, וככה גם הטרולית התייחסה אליו. יכול להיות שהייתי צריכה למחוק, ואולי שיקול הדעת שלי היה מוטעה בעניין. אבל מפה ועד ולתת לגיטימציה, כאמור, לארס על בסיס יומי (והיו פה תקופות כאלו, אתה בוודאי יודע), רחוקה הדרך.

שח_מט

New member
דבר והיפוכו

רשמת: "זה פורום פתוח, לא הסלון הביתי הפרטי של אף אחד מאיתנו". בפורום פתוח נהוג לתת ביטוי למגוון דיעות, התבטאויות וכו'. אני הרי לא אשכנע אותך [ואת לא אותי] אבל אסיים בשתי עקיצות: אחת - היתה פה תקופה כל כך נעימה ועם מילים כל כך יפות שהיה ממש כיף. רק חבל שדף היה עובר בארבעה ימים... שתיים - בתקופה האחרונה היו [עוד] כל מיני מקרים של קצת אוטינג והשתלחויות אבל בגלל שזה היה סיגור/פיונה ולא ציר הרשע ברוזי/שח/ענת/ננה... הם עברו פה חלק. שוב פעם - הנקודה היא שאת מוחקת מה שבא לך, כמו שאמרת על בסיס יומי וקבוע. את [!] חושבת שזה תורם. אני [ועוד אחרים שתומכים בי כמובן במסרים, טלפונים וזרי פרחים הביתה...] חושבים שזו סתימת פיות וממש מעצבן. קודמתך לא היתה שונה אגב ולא הייתי נתלה בימיה פה כאיזה אילן גבוה ומופת. חבל. שח

meravbr

New member
עוד יווצר רושם שמה שאתה אומר פה

זה סוג של אמת. שלך אולי (ושל עוד כמה מעטים, שעוד לא יווצר כאן הרושם שזו דעת הרוב). הזכרת את סיגור? באיזה עניין בדיוק? הוא פתח פה שרשור "הפורום לאן" להזכירך. מחקתי? [לא] לא מבינה מה אתה רוצה אבל באמת אולי כדאי לשתות איזה כוס מים קרים להירגע. כשאתה או ברוזונת עוקצים אני מוחקת? [לא] אז למה שאני אמחוק את העקיצות של אמא של פיונה? כי היא חברה שלי ולא שלך? אמרתי שאני מוחקת דברים לא לגיטימיים של טרולים, לא של חברי פורום נכבדים. עוד לא נתקלתי בפורום שבו קבוצה של חברים כ"כ מעריצה את הטרולים המתוחכמים שכותבים בו בפסאודו-אינטליגנציה מגוחכת ובו בעת תוקעים סכין לאחרים. גם במציאות האמיתית אתה נותן לאנשים שבקרבתך לצחוק על חשבון אחרים בפניך ובפני הסביבה שלך (אפילו אם אתה לא סובל את אותם אחרים)??? אם כן, אז זה בטח עניין של חינוך, אין לי הסבר אחר לזה. (ואגב, אין לי שום בעיה עם דף שעובר פעם בארבע ימים (עוד אמת שלך?). עדיף יותר מטרולים שנותנים פה חיים לפורום. לפחות קנית לך מעריצה.)

שח_מט

New member
לאאא

מה שאת כותבת זו אמת מוחלטת... יאללה באמת נמאס ונהיה טרחני. "...מוחקת דברים לא לגיטימיים של טרולים, לא של חברי פורום נכבדים" - הטענות שלי ושל אחרים היא למחיקה של דברים שאנחנו [נכבדים???] כתבנו. וגם קצת אאוטסיידרים שמיד מושתקים. אין לי עניין להמשיך, את בפוזה של מחנכת [מחונכת] ומשליטה את החינוך הזה. מש"קית חוו"יה ממש. מה שברור לי [וכל הנאמר לעיל הוא דעתי בלבד ואמת שלי, לא צריך להגיד את זה כל הזמן...אני פה רק לעצמי] הוא שהאינטרנט לא נהיה מעניין בגלל אנשים [מנהלים] כמוך. אלא למרות. כמו שאמרתי קודם. שח

שח_מט

New member
כאילו....

יש לך ספק שהפורום היה טוב גם בלי ניהול שמרני ו... כזה? סתם מעניין אותי לקבל תשובה על זה. שח

meravbr

New member
הוא היה מעולה,

כי היתה פה חבורה של 10 אנשים שהיו מתדיינים בינם לבין עצמם.... וזהו. מישהו מהחבורה הזאת (חוץ מאדם או שניים) חשב לענות פה כל יום לגולשים מזדמנים? לחזור על אותה המלצה לארוחת ערב רומנטית בפעם ה- 7854? זה נורא טרחני, לא? ומשעמם, נכון? אבל עזוב, זה טרחני, ומשעמם ונמאס. הרי דעתי ממש אבל ממש לא חשובה לך, אתה תוסיף עוד תגובה כזאת מנומקת כדי שמילתך תהיה האחרונה, right?

שח, חשבתי שאתה מהאו"ם../images/Emo12.gif

למי עשיתי אאוטינג??? השיר היה חינני להפליא ולא פגע באף אחד, בטח שלא בזו שזה היה מוקדש לה (ובניגוד- גם לא התכוון לפגוע)! אני מבינה את הקושי שלך בהבנה, אבל אתה, כמו אחרים שמתעקשים לא להבין, איזה הבדל עצום יש בין מי שבאה להשתלח באופן *אישי* בחבר פורום ואחרים משתפים פעולה תחת אי אילו תירוצים, לבין להתלוצץ עם משהו כאשר ברור שהוא לא נפגע. עובדה שאתה פה, למרות, בזכות, בחסד- מה זה משנה איך תקרא לזה- אתה פה
! זה כבר אומר משהו, לא?!

anatc

New member
"..לדעתי מדובר במחלת נפש חמורה..."

חינני להפליא? לא *אישי*? נו, באמת אני הייתי נפגעת אם היו מתלוצצים איתי וכותבים עלי שיר כזה ונראה לי שגם את

"הייתי נפגעת"- זו בדיוק הנקודה!

זה לא יותר אישי, מלהכנס לבלוג אישי ולקטול אותו מול כל הקומונה. זה עדיין נראה לך בסדר??? זה נראה למשהו פה בסדר??? לא ניסו לפגוע בך באופן אישי (אולי בגלל זה קל לך לבקר אחרים) וגם כשאמרתי לך שזה עובר את גבול הטעם הטוב, את התעקשת שזה בסדר. מי את שתגידי שזה בסדר??? אותי למדו שלא משנה מה אומרים, אם משהו אומר "די", אז די וחבל שעד היום את לא רוצה להבין. יותר קל להצטרף ולצחוק מאשר להראות, להוכיח ע"י מעשים שאת עומדת על שלך, שאכפת לך ממי שחשב אז שאת חברה שלו. ככה זה, יש אנשים שהצורך להרגיש שייך רומס את העקרונות, המוסר והחברים. גם יותר קל להיות מהצד ולתת ביקורת על אחרים. פעם להתקומם על מחיקות ופעם אחרת לדרוש למחוק וכל פעם לנסות ולבקר דבר אחר בלי לנסות אפילו קצת להבין את הצד השני, להיות פתוחים לרעיונות או לפחות לתת את ההערות בצורה יפה ומכובדת (ולא, לכתוב "את לא תשני את דעתי"- זו לא הדרך). "ולסיום סיומת" כמו שאומרים בקייטנה
, אסיים בנימה חיובית, שאני לא רואה את כולם כמשהו רע או יצר רע (לא זוכרת איך שח ניסח זאת). ממש לא. במקום להתסיס אחת את השני כל הזמן, אולי היה עדיף אם הייתם נזכרים גם בטוב של האחרים, מסתכלים אחורה ורואים כמה אתם נוראים בהתנהלות הזו. אני באמת מקווה שיום אחד ירד לך האסימון. כל טוב

anatc

New member
את שוב מערבבת נושאים...

אף אחד לא עמד מהצד והצטרף לצחוק כבר דיברנו על זה שיש פעולות רבות שנעשו מאחורי הקלעים ושאת לא מודעת להן (הכוונה לפעולות שנובעות מתוך איכפתיות למי שחשבתי שהם חברי) ודרך אגב - אני לא צריכה להוכיח לאף אחד שום דבר - במעשים או לא במעשים. אין לי כוונה להמשיך את הדיון הזה מעל גבי הפורום אם את מעוניינת להמשיכו את מוזמנת לפנות אלי בפרטי

ננה f

New member
חשבתי לי שזה כבר מספיק די והותר

מספיק עם זה כבר. מוצה . כולם יודעים איפה הדעות של האחרים עומדות. וכולם יודעים איך לא לעבור את הגבול, רק לא מתאמצים לשמור עליו. מספיק כבר. חלאס. די.

למעלה