אממ.. סתם משו קטן ^_^;;

Hell Dragon

New member
את אוהבת באם! *-*

I know you do! הא הא.. לאמשנה... אממ.. אני... נפלתי לתוך שיח בטיול שנתי בכיתה ו'!!! זה היה מביך ^^" והפדיחה הזאת רודפת אותי עד היום. חוצמזה, כל החברות שלי חושבות שאני לא מפחדת מכלום אבל זה נורא לא נכון! אני מאודמאוד פחדנית. מהחושך ומג'וקים ומכל דבר שזז. ו.. ו.. אני פשוט לא מראה את זה. OMG, נזכרתי במשהו הרגע, יש לי חברה אחת, היא קטנה כזאת (נמוכה וממש ממש רזה) בכיתה ו' והיא טיפשה כזאת ואוהבת אינויאשה (היא מאוד מושפעת מאחותה הגדולה), ואני פעם-פעמיים אמרתי לה שהחיים זה משעמם או חרא או משהו בסגנון, ופעם אחת, דיברנו על מוות (אני והיא ועוד כמה חברות) והיא אמרה שהיא מוכנה למות כי החיים משעממים ואני עמדתי להתפוצץ שם כי היא כל כך מושפעת הילדה הקטנה הזאת! חוצמזה, אין משהו "אינטימי" שאני רוצה לחלוק איתכם. ^.^

Hell Dragon

New member
אה, כן, והסיפור מאחורי הכינוי~

אממ.. חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי כינוי עד שנכנסתי לאיזה אתר טיפו מפגר וראיתי שכתוב שם Hell Dregon וחשבתי שזה מאאאאגניב וזה וזה וזה כל הסיפור. ואני רוצה להחליף כינויייייייייי!

Shale cor

New member
אם כבר כולם מספרים על הכינוי ><

אני לא סיפרתי ;; SHALE זה כי פעם היו קוראים לי ככה, ו- "COR" זה ראשי תיבות ^_^ |מסתירהאתהעובדהשאנילאזוכרתמההראשיתיבות| אהמ. T.T שיט. עלו עליי.

PENELO

New member
נמ...

טוב אז הסיפור שלי ..^^" .. נמ..פנלו זה מאחד המשחקים של פיינל פנטזי ^.^ .. ויש הרבה מאוד משחקים OO" .. בכלמקרה .. חשבתי הרבה על כינוי עד שנתקלתי בתמונה של פיינל פנטזי שהיה רשום עליה פנלו ..(שם של דמות מישם במקרה ..-.-) ו... החלטתי טוב נו למה לא לקרוא לעצמי פנלו ..>.>; נמ.. כע.. סיפור משעמם כמו החיים שלי ._. מה אני אוהבת בעצמי..כלום ^^" מה אני שונאת בעצמי .. הכל ^_____^ .. נכון שאני טיפוס כל כך חיובי ..XD בכלמקרה צריך לחשוב עוד קצת על השאלות האלה .. -.-".. לחשוב זה כל כך קשה ;; ~לאחר חמש שעות~ .. נמ.. טוב החלטתי משאני אוהבת בעצמי זה שאני אדישה ^.^.. בערך ..>>; ומשאני שונאת אצלי זה שאני אדישה XD.. זאת דילמה פנימית X_X... שיעורי ספרות משפיעים עליי קשה ..

ניצל"ש שאלה

מה ההבדל בין אריגטו איגטו גוזימס ואירידטו גוזינס טה אני יודע שהכל זה תודה אז מה ההבדל???? ומה זה אצומי זה פשוט לא יוצה לי מהראש?

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif יוש

אממ משו שאפחד לא יודע? יש לי פוביה רצינית מסכינים גדולים.. אני ממש ממש לא יכולה להתקרב לאחד כזה.. והכינוי? טוב יש לי שריטה נורא נורא מוזרה למצוא שמות יפניים לכל מה שחי, נושם חסר כינוי יפני ומוכן לסבול אותי(מצאתי אחד כזה להרבה בנות בפורומ!). מכיוון שפעם ההגדרה הזאת כללה גם אותי (חוץ מהקטע של לסבול את עצמי.. אבל לא משנה >.>) החלטתי להמציא לעצמי שןם כזה.. אז לקחתי שם מפה ושם משם, חיברתי אותם ביחד ומה יצא? טה דם! טומוקו טאקאשי! (אוי, שיט1 אני פשוט מושפעת קשות מהמחזמר המעפן שהכריחו אותנו לראות היום>.>)

Lust chan

New member
תמצאי גמלי *-* אונגאייייייי../images/Emo135.gif

למרות שנראה לי שלא יילך לי וכל העולם יכיר אותי כ"גל צ'אן" =.=;

cRitiCaL KitTy

New member
הממ../images/Emo113.gif

נאמ הכינוי שלי בא ברגע של הארה... אין לי מושג למה? כמה? מו? סתם קפץ לי לראש לפני איזה חצי שנה ומאז מייצג אותי בכל מקום ברשת... זיכרו! אם אתם נתקלים בקריטיקל קיטי לא חשוב איפה זו כנראה אני! אלא אם מישו יגנוב לי את הכינוי...(פראנויות מישו?) אממ אני פחדנית כשזה בא לחרקים ומתקנים בלונה פארק והדומים לו... אף פעם לא עליתי על רכבת הרים... מה שאני מחשיבה כיום נהדר בו יש לי המון מזל אנשים אחרים מחשיבים כיום גרוע... כן, אני ילדה חסרת מזל לחלוטין... אבל משומה נדיר ביותר למצוא אותי ללא חיוך.

J e i n

New member
לא נכון, את נשמעת חמודה ^O^

לי יש ההיפך, אני אוהבת מקומות קטנים וסגורים, פעם הייתי נועלת ת'צמי בשירותים כשהיה לי מצב רוח ממש רע XD המ, למה פעם? X_X אניווי ^^" אני רואה שכמו כן, את נוטה להקניט את עצמך ^_^ גמני ^.~

J e i n

New member
ני ^_^

אחרי שהצפתי את כל השירשור בתגובות שכוללות מידע שלא מעניין אפ'חד עליי ^_^; אפשר לכתוב עובדה אחת בלי קשר להודעות של אחרים X__X נמ.. הכינוי ^^" סתם.. עשיתי אותו פעם רק כדי להכנס לפורום של חברה שלי שכל הזמן לחצה עליי XD ו.. פעם אהבתי ת'שם הזה
והוא גם דומה לשלי... הייתי מחליפה לכינוי יפה יותר XD אבל כולם כבר מכירים אותי בזה אז אני אשאיר אותו -.- למרות שאולי אני אעשה עוד אחד, כמו קרעאן שכותבת עם 2 D: אניווי ^^"... משו על עצמי
המ, משו על עצמי... אוקיי, הנה משו על עצמי -.- נמ.. אני מחרפנת את עצמי X.X; בייחוד לאחרונה.. אני נורא מעצבנת, איך מישו סובל אותי בכלל? XD אז.. אני דיי לא סובלת ת'צמי X_X זהו ^^" ו.. דבר בעצמי שאני לא סובלת... (אני פשוט לא סותמת, הא?) שלפעמים אני קולטת ממש לאט מה אנשים אומרים לי ^^" או בככל לא קולטת X.X XD -____-;;; זהו X.X

J e i n

New member
*בככל=בכלל

חשבתי שאני אסתום כבר, הא?
אתם יכולים להמשיך לחלום ^_^ האמיול שלי עובד סוף סוף, הורדתי שירים מגראווי *.* *O*

אני!

טוב אין ממש סיפור גדול מאחורי השם שלי כי סך הכל רציתי לקרוא לעצמי yoko אבל הזבל לא נתן לי אז תקעתי yoko המקורית... טוב אני דיי דומה ליוקי כי מרוב שאני מנסה לא לפגוע באנשים אני נפגעת בעצמי ואז אני בדיכי ובגלל זה לקחו אותי לפסיכולוגית.... (מסתבר שאנוכי צכה לבקר שם שוב....) אני פשוט שונאת ת'תכונה הזאת... אני ביישנית מאוד ועד שאני מסתגלת למקום חדש לוקח לי זמן ואני לא מתחברת עם כל אחד אני כל היום בבית... עד שהגעתי לפה הייתה לי רק חברה אחת מכיוון שלא הייתי מתחברת עם כולם ואני לא יוצאת... פאקו רק שתדעי שהיו לי תוכים אבל שניים מהם ברחו ואחד נרצח ע"י תוכית שעכשיו מתה.... אקיצר אני נפגעת בקלות מדברים וכשפוגעים בי חזק אני לא מסוגלת לתפקד... פעם נעדרתי שבוע שלם מביצפר בגלל זה.... ועכשיו אני שוב בדיכי אבל זה יעבור תוך כמה זמן..... אני חושבת.....

J e i n

New member
נמ... מזדהה קשות X___X

עם: "אני ביישנית מאוד ועד שאני מסתגלת למקום חדש לוקח לי זמן ואני לא מתחברת עם כל אחד אני כל היום בבית..." ועם זה שאת נפגעת בקלות -.- טוב, אני מזדהה עם חצי שירשור XD

למעלה