אממ.. סתם משו קטן ^_^;;

mikokikyo

New member
אמ...נקווה שזה קשור..

מייפל סטורי זה שווה? כי היום הורדתי בעצתם החביבה של חברי לכיתה ואחד מחברי היה אצלי בזמן ההורדה ובטעות שזה סיים(אחרי 2.5 שעות) הוא סגר את זה בשתי דקות שמירה...ועכשיו זה סיים לרדת מחדש...אז..זה משחק טוב, שהיה שווה לי לחכות כל כך הרבה זמן בשביל להוריד אותו ושלא לדבר על עוגמת הנפש שבהרשמה?

Kawaii Me

New member
משחק מדהים וממכר,

המקור קוריאני אבל הדמויות מעוצבות סבסגנון אנימתי והן צ'ביות מתוקות! שווה בהחלט.

../images/Emo1.gif נמ

אז ככה: בלטריקס לסטריינג'-אחרי שנמאס לי מהכינוי הקודם שלי,רציתי שם של דמות מהארי פוטר וחשבתי איזה שם של דמות לא יהיה תפוס וגם יעורר טיפה פרובקציות אצל הפוטריסטים(וגם רציתי לעצבן את הפאקצות שאוהבות את סיריוס) ואז חיטטתי בספר החמישי ומצאתי אותה,בנוסף לכך בלטריקס לסטריינג' היא הדמות השנייה הכי אהובה עליי ^^". היורשת של סלית'רין- השם מופיע בספר השני של ה"פ (-.-")בצורה זכרית(-.-) ובגלל שפעם הייתי קצת פאקצה והחלטתי שטום רידל הוא בעלי (
)אז המצאתי את הכינוי הזה.חוץ מזה שאני חולה על סלית'רינים ומתאימה לסלית'רין אז הכינוי דיי מתאים לי ^^; והינה כול הדברים שאתן לא יודעות עלי ואחרי שתדעו אותם לא תרצו להתקרב אליי -.- יש לי פוביית ציונים וגישה ממש מוזרה לציונים (קיבלתי 81 במבחן כולשהוא והחלטתי שניכשלתי) אני באמת סוטה כמו שאני מציגה את זה בצ'אט אני סובלת מהזיות קשות,לרוב אני רואה יאוי בכול מקום במיוחד בזמן שיעורי ספרות (
) רוב השנה אני לוקחת תורופות. אני עוד מעט יוצאת לטיול שנתי ואני הולכת לישון באוהל (;;) אני הפסקתי לאכול בשר בגלל מה שעושים לחיות לפני שהורגים אותם. אני חולה על לשון ואזרחות -.- אני יכולה לעשות כמה דברים בו זמנית *מפסיקה להפחיד אתכן*

kagurush333

New member
טוב... ../images/Emo113.gif ../images/Emo153.gif

התחלתי את דרכי כאן כ2יץ מהגיהנום.
כפי שראיתם ודאי בחתימה של הניק הקודם שלי, התכוונתי שביץ זה קיצור לשם ביצי, שזה שם של חתול
שיכול להיות שם לחתול שהוא בעלה שם מיצי.
ומכאן פירוש השם הזה הוא: ביצי בא מהגיהנום. אבל זה גם יכול להיות ביצי בעו. אבל מאחר שאנשים פירשו את זה כביץ' ( כלבתא
) שבאה מהגיהנום כדי לעשות צרות וגם היה לי נמאס מהכינוי הזה, החלפתי לכינוי הנוכחי - kagurush333 בגלל שהדמות הכי אהובה עליי מאינויאשה היא... קאגורה
ובגלל שאני כל כך מתה עליה, המצאתי לה שם חיבה: קאגורוש. ומאחר ש-3 זה מספר המזל שלי, אז הכינוי הנוכחי הוא כאמור, kagurush333

mikokikyo

New member
יאי!

גם מספר המזל שלי הוא 3!!! וגם אני משתמשת בו בהרבה מקומות כתוספת לכינוי-333!!! יאי!

Vivi Sparrow

New member
אני :}

מקור הניק שלי? אני לא ארחיב, כי זה יהיה מאוד מאוד ארוך, אז בקצרה: ראיתי עם חברים לפני שנתיים וחצי את הסרט Pirates Of The Caribbean, ברגע הראשון שראיתי את ג'וני דפ כקפטן ג'ק ספארו, בסצנה שרואים אותו מגיע לפורט רויאל, החלטתי שמאותו רגע קוראים לי ויוי ספארו. פשוט ידעתי שזה השם שאיתו אני אלך לכל מקום ויכירו אותי עם השם הזה. ולמי שתהה, החברים שלי קוראים לי ויוי והכינוי הזה הגיע מהשם האמיתי שלי, שהוא אביה [למי שלא ידע] ^_^ אני בעלת שמיעה מוסיקלית אבסולוטית. אני מנגנת על גיטרה ופסנתר, וגם שרה. אני משתתפת באנסמבל קולי וגם עשיתי מספר פעמים קולות שניים בהקלטות. הפעם הראשונה שהקלטתי באולפן הקלטות הייתה למעשה בכיתה ו', הקלטתי שירים למופע הסיום של המחזור. מעניין לקרוא את כל מה שאתם כותבים :]

גמני ראיתי ת'סרט הזה!!!

איזה חתיך ג'וני דפ ואורלנדו בלום!! הם צכים לעשות יאוי!! הבת הזאת סתם נדחפת... איזה יפע היה הסרטטטטטטטטטט

J e i n

New member
מגניב ^_^

גמלי יש שמיעה מוזיקלית אבסולוטית ^^ אומשו XD וני לומדת פיתוח קול
שאר ההיסטוריה לא מרשימה כמו שלך XD

Hinamori

New member
קוראים לי הינאמורי ע"ש הכוסיט

מבליץ' ^_^ |תמונהבצד| היו לי עוד כינויים שאני לא זוכרת .________.; אני מפחדת מהציצים של מאטסומוטו מבליץ' ;; אני מכורה לספויילרים ._. מנסה להגמל ^^" ולהיטסוהינה [שיפ, נו] ורמוסיריוס. די קשה למצוא פאנארט של היטסוהינה שאין לי ._____. אני 46 קילו ו1.53 מטר, ואני בכיתה ז' וגרה בראשון לציון עירמלאהבפאקצות. ישלי כלב וקוראים לו האפי והוא טיפש~ וגםוגםוגם אני צמחונית ^^ ואנמית ._________.UUUU ו, כן. זהו ? זהו .-.

Trouble Girl

New member
אממ בואו נראה...

הכינוי שלי- חברה שלי המציאה לי את הכינוי הזה לאיי סי קיו לפני שנתיים ונרשמתי איתו לתפוז כי לא צץ לי במוח אז כינוי אחר וזהו^^ וזהו^^ לא משהו מיוחד אבל חפיףףףף~.~

Yucie

New member
נממ ..עליי...

את הכינוי שלי רשמתי בהשארת הסדרהיושי הנסיכה הקסומה.. יש לי איזה בעיה בגרון וכנראה היא אלרגיה ללפלטה שאני לובשת וזה יוצר לי הרבה בעיות בגרון ובגלל זה אני יותר מהר חולה מאחרים וזה בד"כ גורם לי לאבד את הקול(מה שמקשה על שירה) פעם אחרונה שהייתי חולה ישבתי בבית שבועיים ועכשיו אני שוב חולה..נממ אממ תכונה רעה שלי היא שאני רגישה בצורה קיצונית...

למעלה