אממ.. סתם משו קטן ^_^;;

SANGO 1

New member
כעכע ;; אני אמךהאמיתית../images/Emo69.gif

נאלצתי להסתיר את זה ממך כל השנים ;; בגלל ש..... אמ..בעצם אין ממש סיבה.. פשוט לא רציתי לספר @____________________________@ תני חיבוקע לאמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא *עיניים נוצצצות* *מחביאה אקדח מאחורי הגב*

Envious

New member
|סטייל מדגסקר|

*רץ לקרן..רץרץרץרץרץרץ ..עוצר ו..בורח Oo*

SANGO 1

New member
לא תצליח!

אני בכל מקום! מוחעחעחעחעחעחעחעחע ילדה רעה! מזה החינוך הזה?היום תקבלי עונש! *תולשת לזהר מהשפם* *פינג*

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif אוקיי, הכינוי שלי...

בהתחלה זה הי sintesis שזאת סתם מילה בספרדית שאף אחד לא משתמש בה שזה אומר "סיכום" (כן אני מוזרה שקוראת לעצמה סיכום XP) ושאני סתם אוהבת את הצליל של המילה האת ואז התחלתי לחשוב שאולי בכל זאת זה יותר מדי מוזר אז ביקשתי רעיונות ומלפפוני (איפה היא אגב? =\) הציעה לי מיליון ואחת רעיונות ואחרי שקראתי את כווווולם איכשהו חשבתי על הכינוי הזה, וכולם חיו באושר ובעושר וזה או שבעצם לא קשור... איפה הייתי?! ופוביות.. אני מאוד נגעלת בחרקים שזה אגב משהו שמאוד מעצבן אותי בעצמי, ואני קצת מפחדת מחושך למרות שבזמן האחרון די התגברתי על זה, אבל אחרי שראיתי כמה פרקים קצת הרבה מזעזעים של פול מטאל שוב הייתיצכה לישון עם אור דולק T_T (אבל עדיין אי אפשר להפסיק לראות פמא) וחוץ מזה אני ילדה חסרת פחד חעחע..! סתם, זה דבר די רע למען האמת כי אני לא מפחדת מדברים שכן הייתי אמורה.. ואוהבת בעצמי, אני אוהבת הרבה דברים... ואני יודעת שלא אומרים את זה, אבל מוות לצביעות! ומה שאני שונאת זה שאני מגמגמת מדי פעם ושאני לא חושבת מספיק לפני שאני עושה דברים, והכי מבאס בעצמי שקשה לי מאוד לנהל שיחות ואני יושבת ליד אנשים (או מדברת איתם במסנג'ר לרוב) בלי להגיד כלום ומשהו שקרה לי? היום בבצפר בזמן שחיכיתי עם חברה לאוטובוס בסוף היום לא יודעת על מה דיברנו אבל כנירא זה היה על כמה שאני משוגעת או משו כזה כי פתאום היה בא לי להדגים לה אז התחלתי לצרוח "פותחחחחח דלת, בורחחחח החוצהההה" (קטע משיר של היהודים אם לא ידעתם) בקול ציפצי ושתינו מתחפפות לפני שאנחנו מספיקות לראות איזה פרצופים אנשים עשו וזה, ידידי, ניקרא "הודה ארוכה מדי"

Shale cor

New member
והיא בחדר, עוד לא לבושה XD

זה המילים, נכון?

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif הגיע בוקר ואין לך מוזה

צילמנו "קליפ" עם חברה שאני שרה שורה של השיר ככה והיא שרה שורה עם קול מפחיד כזה של מישהו שהגזים עם הסמים וזה יצא מצחיק מדיXD

marinaaa

New member
אני מפחדת

מהחושך. אל תצחקו, רציני. אני ממש מפחדת מהחושך אני מתחילה לבכות כשאני נשארת לבד בושך. זה נורא. ממש נורא. והכינוי שלי סתם MARINA כי קוראים לי מרינה ואני ילדה מקסמה^^ ש]וחדת מהחושך ואוהבת לאכול המון פיצה:]

J e i n

New member
אני פעם פחדתי מחושך... היום ההיפךXD

אני אוהבת חושך... נעים לי לשבת בחושך עם מוזיקה נגיד אומשו X__X מעצבן אותי כששאני על המחשב אני צריכה להדליק מנורה כי אחרת אני לא רואה מה אני מקלידה XD OMG, אני מפחידה X_____X

ולן

New member
אהמ ../images/Emo69.gif (התמכרתי ל../images/Emo69.gif *.*)

(אבל אני מכורה גם לזה->
^^;) הסיפור מאחורי הכינוי שלי זה... זה הקיצור של השם שלי XPPP מולנטינה קיצרתי לולן.. כי ת'אמת.. למי יש כוח להקליד את השם במלואו?? X____X ויש לי עוד משתמש... "יוקי צאן".. הסיפור מאחוריו הוא כזה
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~~*~*~*~*~*~*~*~*~ לאחר שהצטרפתי לפורום.. יובי צ'א או מלפפוני פתחו שירשור קשר XP (מסן איסי וכה' XP) ובאותו יום.. נראה לי כאילו כל האנשים בפורום הוסיפו אחד את השני XP... ואז.. בערב... בערך ב8
.. צורפתי לשיחת ועידה! ^.^ בשיחה היו- ריטע, קרעאן, אסומי, טומוקו, וסאן (פקאצה בהכחשה שעזבה את הפורום כי הפחדנו אותה
).. ואז.. כשגלשנו לשעות המאוחרות יותר של הליילה.. וגם המשעממות יותר XP... טומוקו החלה להציע לנו כל מני כינויים יפנים XP.. (על כל כינוי שנלקח מסאקורה נדלקתי XD).. ואז הגיע תורי לבחור כינוי.. ובהתחלה היא הציעה לי משו שהפרוש שלא זה קיץ XP.. ואני כאוהדת חורף מושבעת.. שלא יכולה לסבול קיץ.. ביקשתי כינוי "קר יותר" ^.^.. ואז היא ישר קפצה על הכינוי יוקי! XD... הלא הוא שלג ביפנית
לכן הכינוי שלי זה שלג ^.^.. בעעע התבלבלתי X.X.. יוקי ^^; או יוקע XP או לא משנה X_X *פיצולאישיות* איזה חפרנית <<; >.< טוב קיצר.. דבר רע אצלי... זה שאני סובלת מפיצול אישיות.. דבר טוב אצלי.. אני סובלת מפיצול אישיות! XD סתם סתם.. עכשיו רציני
.. דבר רע, זה שלפעמים אני כל כך מנסה לעשות טוב לאנשים ולעזור לאנשים.. עד שמבלי לשים לב אני פוגעת בעצמי XPPP דבר טוב.. אני תמיד מוכנה להקשיב לבעיות של אחרים =)... ~פירסומת סמויה~ "אצל ד"ר יוקי" הפסיכולוגית הכי משוגעת שתוכלו למצוא
~סוף פרסומת סמויה~ ג'ה נה XP אה.. ועוד דבר אחד... אני אוהבת אותכן *.*

SANGO 1

New member
כת השפם כת השפםםם../images/Emo69.gif

סמיילים משופמים בכל מקום *________________________________________* נראה לי שנפלתי מצוק והגעתי לגן עדן אומשו *__________________*

טוב..

אין כל כך מה לספר על הכינוי שלי הכינוי שלי זה חולה על אינויאשה כי.....אני חולה על אינויאשה..חיחיחי והחלום שלי הוא להיות שחקנית מפורסמתתתת אז שיננתי טקסט שהיה לאיזה הצגה בחוג שלי והתאמנתי עם הארון חחחחחחח כי הייתי חייבת לדבר למישהו ופתאום אח שלי נכנס באמצע וחשב שאני מדברת לעצמי... חחחחחחחחח זה היה מצחיק .....ומביך....

PakoLina

New member
הסיפור מאחורי הכינוי..?../images/Emo118.gif

ובכן.. פעם הייתי הבראמבאית. ((מביך>>)) אחר כך הייתי סוסונת. ((כנ"ל >>)). אחר כך, שקנו לי ליומולדת את התוכי הראשון שלי, פאקו, החלטתי לקרוא לעצמי פאקולינה כי.. פאקו = נו -.- לינה = סתם כי זה יפה :) עכשיו.. פאקו היה אצלי חצי שנה, עד שהוא חלה.. ולדעתי, הייתי הרבה יותר מדיי נאיבית וחיובת בקשר לזה. הייתי בטוחה שהוא יהיה בסדר, ועד שהגענו לווטרינר הוא היה כולו מנופח ונוטף נזלת. הווטרינר לא ידע בדיוק מה יש לו, אבל הוא אמר שיכול להיות שזאת חסימה, או דלקת מעיים, ונתן לנו תרופה והסביר לנו איך להאכיל אותו במטרנה.(הוא לא יכל לאכול). יומיים הוא היה ככה, כזה מנופח, בקושי זז, ונוטך נוזלים מהאף ומהפה. ביום למחרתהלכתי ללונה פארק, וכשחזרתי הביתה ראיתי את אמא שלי אם אף טיפה אדום, אבל די התעלמתי והלכתי לראות מה שלומו. אמא שלי עצרהנ אותי ואמרה לי שהוא מת, ולא האמנתי לה, ואת היא אמרה לי אם אני חושבת שהיא היתה עובדת עליי בעיניין הזה. אז קלטתי, וכל היום בכיתי. בסוף קברנו אותו בחצר ואמא שלי גזרה כמה נוצות מהזנב שלו. גם עכשיו אני בוכה. אפרת היתה אצלי יום לפני שזה קרה. וזה למה אני לא אשנה את הכינוי שלי בחיים.
עכשיו יש לי תוכית חמודה חדשה שקוראים לה לולי, ואני אוהבת אותה והיא אותי :) (אני חושבת). אני מצטערת על המגילה.. אני חושבת שפשוט הייתי צריכה קצת צומי. לילה טוב.

למעלה