אממ... חדשה...

sora hazil

New member
אממ... חדשה...

היי לכולם... אמ... אני עדי בני בת 16 וחצי מראשון ו....... סתם רציתי חוות דעת על השיר החדש..... בכיף....... זעקת הזאב/ עדי מרום זאב משוטט לו, זאב מחפש חום. זאב זה מחפש מקום שעליו כבר לא יחלום. הוא מחפש מישהו שיבין, רודף אחרי אשליות. מחפש אהבות ונופל. זאב גדול, חזק, אימתני. וכל פעם שהוא נופל, קם הוא מחדש בכוחות מחודשים. אמרו ששלחו אותו המלאכים, מלאכי השמיים, לבצע משימה, למצוא אהבה. למצוא מטרה. הוא שוטט בכל מקום, כל שביל וכל מערה, מחפש אחר אהבה ונופל, קם ושוב מועד מפאת הכובד. בדרך מכשולים, אנשים רעים. האם יראה הוא האור? או אל החושך הבטוח יזחול? זאב אמיץ. הולך ישירות אל האור. ללא פחד ללא חולשה, הולך הוא למצוא אהבה. יום אחד, אנו יודעים, הוא ימצא אהבה. יום אחד, הוא יגיע לפסגה. הוא יעבור את המכשולים כולם, יעמוד למעלה. ויזעק, את זעקת הזאב- זעקת הלב.

sora hazil

New member
כי ניראה שהוא חסר ערך

אחרי הכל אני לא רואה שמגיבים פה למשתמשים (גם מתגובות של אחרים פה) ונושא נעוץ... סלחו לי..., מפגר

sora hazil

New member
מה לעשות..... מחכים מחכים...

ובינתיים ראיתי כאן אחלה נושא נעוץ...... אחלה תיפקוד.... \:

אז מחכים עוד קצת

התגובה שלך הייתה באותו יום בדיוק. רק כמה שעות אחרי שהכנסת את היצירה. פה חביבתי מחכים לפעמים גם ארבעה ימים לומר שהפורום מת וחסר ערך רק יגרום לכולם להיות אנטי ולא להגיב לך לא חכם למשוך אש, אחרי זה נורא קשה לתקן את התדמית, הנושא נעוץ זה בעצם האו טופיק, אז תסלחי לנו שיש אותו באמת, וחוץ מזה מגיבים לאחרים העובדה שאת חדשה גם גורמת לזה שלא רצים להגיב לך בשנייה שהכנסת את היצירה.

כן- פותחים כמה דובונים בשבוע

טופיעק זה שנוא פה הנושא הוא כתיבה, או דיונים לגבי כתיבה ושיחות שיותר שייכות לתחום החברתי של הפורום נמצאות או בקומונה או בדובון [הודעה נעוצה] בבו בבו בבו

לא טוב לך?

יש שם איקס כזה מגניב, למעלה. הוא אדום כזה. (לא, באמת, מה הקטע הזה? אנחנו לא חייבים לך כלום, ואין טעם להעלב או לקחת קשה דברים באינטרנט:/)

crysania

New member
^^

אני אגיב לך^^ רק כי...נמ... טוב. אני לא חמודה. אני רשעית בתאוריה. אז.... (למה כל כך ארוך??? אין לי כוח לקרוא *הכל*..) את חייבת לי על זה. חח.. שיר חמוד. אבל אני הורסת לך. כי הוא לא ימצא אהבה. בעולם שלנו "אהבה" מקביל ל"ניכור"... אז. לא. הוא לא ימצא אהבה

sora hazil

New member
D: אריגאטו גוזאימשטה!!

האמת היא שאין לי מושג אם הוא ימצא או לא.. אבל אני מאמינה שכן... אני מכירה אותו :p נ.ב. רשעית זה שלעט..... מיניס רולז XD

crysania

New member
^^

לזאב הזה יש מזל... אם הוא ימצא אז הוא מש מיוחד. מיוחד בצורה כמעט בלתי אפשרית. אבל תהני לך^^ אמונה זה משו טיפשי אבל זה משו תומך. לכן אני מרשה להאמין.

sora hazil

New member
מאמינה רק באחרים XP

ויש סיכוי לאהבה =] אם רק נותנים לה סיכוי

למעלה