אמממ

d.r.-rock

New member
אמממ

אולי זה לא הפורום המתאים תגידו איפה אני יכול לבקש לאמץ חיה כלשהי כאן?

Necrophil

New member
פורום חיות מחמד, ולעיתים יש גם כאן

חפש בדספים הקודמים מקסימום. כאן העיקר תמצא אסופיים. בפורום חיות מחמד אתה עוד עלול לפול על צאצאי הרבעה שנמכרים במאות דולרים. תשאל את איילוש אולי יש לו איזה חיה מיותרת לזרוק
(זה היה בהומור, לגמרי...)

לילךLilach

New member
לנקרופיל שלום רב - את טועה ובגדול!!

התשובה שלך נובעת כניראה מאי ידיעה ואי הכרת פורום חיות מחמד בתפוז. יכול להיות שזה המצב בפורומים אחרים ברשת ,אבל בפירוש לא בפורום חיות מחמד בתפוז. כמו שמשתתפי פורום חיות מחמד וזכויות שביקרו בפורום שלנו ,להבדיל מפורומים אחרים ,אנחנו מעודדים בעיקר אימוץ חיות מחמד מעמותות ,מתנגדים נחרצות לסחר בחיות ,מוחקים הודעות מכירה שמתפרסמות חדשות לבקרים בפורום ולא מעודדים דיונים על חיות גזעיות. המטרה היחידה שלנו היא לשמש בית לאוהבי חיות מחמד ולהדגיש את הנושא של מציאת בתים לבעלי חיים שלא שפר עליהם מזלם. לא אחת נטען נגדי כמנהלת הפורום ,שהפכתי את הפורום לפורום עמותות וחיות נטושות ,מה לעשות אני מודה באשמה ,אני חושבת שהחיות הנטושות צריכות יותר עזרה ותמיכה מהחיות הגזעיות ,יחד עם זאת אנחנו מכבדים בפורום שלנו כל אדם שמגיע ויש לו חיית מחמד ,אבל מדגישים שאנחנו נגד מסחר בחיות ונגד גידול חיות בר וחיות בכלובים. מנהלת פורום חיות מחמד בתפוז

shanty.G

New member
חבל שאת כותבת לפני שבדקת את השטח

פורום חיות מחמד בתפוז הוא פורום התומך באימוץ כלבים וחתולים מעורבים, באימוץ בע"ח מעמותות ובזכויות בע"ח באופן כללי. לילך, מנהלת הפורום עושה עבודה נפלאה בהסברה ובמיגור כל הודעות הנוגעות למכירת בעלי חיים, תוך גיוס שאר חברי הפורום כנגד התופעה המחרידה של סחר בבע"ח. אין כל סיבה להשתלחותך חסרת הבסיס בנוגע להודעות מכירה בפורום חיות מחמד בתפוז, והבאתי לך שתי דוגמאות ששלפתי רק מהשבועיים האחרונים דוגמא 1 דוגמא 2 כמו כן, העקיצות ההומוריסטיות שלך אינן במקום. פורום הוא מקום שצריך להיות נעים לבקר בו מבלי לחשוש מנחת זרועם של גולשים אלו או אחרים. לילך
, המשיכי בעבודתך הנפלאה בניהול פורום חיות מחמד, *למי שמחפש עצות בנוגע לחיפוש כלבים/חתולים לאימוץ, או עצות לגידול, התנהגות וטיפול בבע"ח- מומלץ בחום
shanty

למעלה