אמילי פרנטיס- פגאט ברוסטר- ביוגרפיה

4hilla4

New member
אין בעיה. אני עוד מעט אעלה את זה

שאני אבין מה הם הסרטים בתרגום לעברית

adida33

New member
כל הכבוד!../images/Emo24.gif

וואי היא ממש יפה! אבל לא כמו ג'יי ג'יי
מתי אני צריכה לעשות על ג'יי ג'יי?

4hilla4

New member
את רוצה לעשות שבוע הבא?

תבחרי לך יום בשבוע הבא ותעשי... רק תודיעי לי כי אם לא אני אצטרך להגיד למישהו אחר לעשות לשבוע הבא

4hilla4

New member
המידע בהרחבה!!!!!!!!!../images/Emo59.gif ../images/Emo59.gif ../images/Emo59.gif

טוב אז ככה.. ביקשתם קיבלתם.. הנה רשימת הסרטים והסדרות.. הסדרה הקצרה הראשונה שהיא עשתה הייתה: Andy Richter Controls The Universe אנדי ריכטר שולט על העולם. היא גם שיחקה את "בת האפסטוד" בסדרה huff- שת'אמת אין לי מושג מה זה אומר. אבל היא שודרה במשך שנתיים מ- 2004-2006. היא שחקה מורה שמפחדת מהמים בסדרה "The Big Bad Swim" השחייה הגדולה והנוראה
ששודרה בשנת 2006. עכשיו כמו שכולם יודעים. היא משחקת בסדרה- criminal minds בתור אמילי פרנטיס. בסדרה "חברים" היא הופיע כ-קאתי. החברה של צ'נדלר.
אני לא מאמינה. קוראים לה הורגת הסדרות כי כל הסדרות שהיא הופיעה בהם קבוע- בוטלו אחרי זמן די קצר
שוקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שהיא עברה לסן פרנסיסקו היא הייתה ברמנית. בסרטים, היא הכי מוכרת כ- Ms. Indestructible גברת משהו ארוך כזה. בסרט של James Gunn's - ג'יימס ג'נס- The Specials- המיוחדים--- סרט עצמאי וכמעט בלי תקציב. ב-2005 היא עשתה דיבוב לדמות מצויירת בסדרה- Harvey Birdman, Attorney at Law= סדרת חיות היא שחקה את Judy Sebben/Birdgirl- החברה של הדמות הראשית.. ציפורה [ציפור?] +ה- כאילו. בת.. ב-2005 בתוכנית של קונאן אובריין היא אמרה לו שיו הפנר שלח לה מכתב עם הצעה להופיע בפלייבוי- אחרי התלבטויות היא החליטה לא לקבל את ההצעה... זהו... מקווה שנהנתם
[הכול אני סיכמתי במילים שלי..] הילה

4hilla4

New member
תודה.. אם יש עוד משהו

שאני יכולה לעשות בשביל הפורום רק תגידי
בינתיים מישהו אחר יעשה על דמות ואחרת ואני עושה בינתיים החוליה החלשה.. אבל חוץ מזה אם את צריכה עוד משהו לפורום את יכולה לבקש ממני ואני אענה לבקשה בשמחה!

LeRanch

New member
Huff זה פשוט מאוד "האף"

הסדרה קרויה ע"ש הדמות הראשית.

4hilla4

New member
חשבתי על זה.. אבל לא הייתי בטוחה

כי לא ראיתי את זה אז לא כתבתי... אבל תודה בכל מקרה =]

למעלה