אמילי פרנטיס- פגאט ברוסטר- ביוגרפיה

4hilla4

New member
אמילי פרנטיס- פגאט ברוסטר- ביוגרפיה

לקח לי הרבה זמן... אבל סוף סוף סיימתי והנה לכם המידע על פאגט ברוסטר- אמילי פרנטיס: פגאט ברוסטר נולדה בעשירי במרץ 1969 במסצוטס [ או איך שלא כותבים את זה ] בארצות הברית למדה בבית ספר שבו ההורים שלה לימדו הייתה בבית ספר לעיצוב "פרסונס" למשך שנה אחת פרנטיס עבדה כצלמת בסוכנות דוגמנות פגאט השתתפה גם בעונה ה-4 בסדרה חברים היא עברה לסן פרנסיסקו ושם- הייתה לה פעם תוכנית אירוח בשם- התוכנית של פגאט היא שודרה רק למשך שנה פאגט גם הופיעה בכמה סרטים היא גם דיבבה בסרט אנימציה היא גם סיפרה בתוכנית של קונאן אובריין שמישהו כתב לה פתק והציע לה להופיע במגזין פלייבוי
למזלנו היא סרבה להצעה... אבל אפילו ההורים שלה נתנו לה את ברכתם ואמרו שאם היא תחליט להצטלם הם יעמדו מאחוריה... מטפורית!! לא פיזית
היא גם השתתפה בלהקה... וגפ שרה בפרק פיילוט לסדרה ב= mtv בנוסף לקריירה שלה כשחקנית בטלויזיה הייתה לה גם קריירה בתיאטרון וגם הופיעה בכמה סרטים עצמאיים כרגע היא גרה עם השחקן ג'יי ג'והנסון נתתי מידע כללי אם רוצים הרחבה אני ארחיב

4hilla4

New member
על הדמות שלה - אמילי פרנטיס

אמילי פרנטיס הגיע לצוות בעונה השניה בפרק השמיני. עדיין לא ברור באיזה תחום היא מתמצאת האם היא כמו אל?- על פשעי מין או על תחום מסויים אחר. אנחנו יודעים כרגע שאמא שלה היא... רגע.. שכחתי.. משהו בלי מינוי ולכן היא חושבת שיורידו אותה מהדרגה. אנחנו לא יודעים איפה אבא שלה נכנס לתמונה. בהתחלה חשבו שהיא קרירה כזאת ולא מזדעזעת מכלום- כמו שאמרו לה שחטפו את ריד. אבל בדיוק ההפך קרא עם ההצתות שהיא הייתה מאוד מזועזעת בבית החולים. אנחנו לא יודעים הרבה על אמילי אבל אני מניחה שנמשיך ללמוד עליה במהלך העונה... היא גם יודעת כמה וכמה שפות- אנגלית ערבית רוסית וספרדית היא לא מרבה לדבר על החיים האישים שלה. עדיין לא קרה לה משהו קריטי בסדרה אבל רואים כימיה בינה לבין מורגן
ואני מקווה שיקרה משהו!

4hilla4

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif

4hilla4

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif

4hilla4

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif

אמא שלי אמילי

4hilla4

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo39.gif

עם דר. ריד

4hilla4

New member

עם אהרון הוצ'נר

4hilla4

New member
תודה ../images/Emo9.gif

נתתי רק מידע כללי.... אם מישהו רוצה שאני ארחיב כאילו באילו סרטים וסדרות היא שחקה בדיוק אין לי בעיהה...

TheSegal

New member
אם את רוצה ויש לך את הזמן והכח אני מאוד אשמח

לקבל מידע בהרחבה

למעלה