אמא.

daniela17

New member
אמא.

כן אני עדין קטנה,את מנסה לגונן עלי,לשמור עלי,לוודא שיצא ממני המיטב.. אבל את פוגעת בי, גם כן אמא.את בכלל לא יודעת לשמור על האהובים שלך, שני אנשים שונים שאני נרתעת משניהם, את האמא שאוהבת אותי,האמא המיוחדת,הצעירה,החברתית,זו שכיף להסתובב בה,אני גאה באמא הזו,אבל בנתיים אני מחכה בפחד לרגע שתחזרי לעצמך,להיות האמא האחרת שאת,האמא הזו ששוברת אותי וגורמת לי להרגיש חסרת אונים,אפס,כלום.. ואז את באמת,חוזרת לעצמך,שוב האמא הזו עם העיינים השונאות,האמא שאני לא מכירה,האישה הזו שאני הכי מתעבת,זו שמורידה אותי למטה ודוחפת חזק לרצפה. אף אחד לא השפיל אותי כמוך,אף אחד לא לקח שליטה על חיי כמוך אז נכון,את סהכ מנסה לחנך אותי, אבל כשאת מרימה עלי יד,אני רק נהיית יותר שבירה,פחות מוכנה לצאת לעולם,פגיעה כשאת קוראת לי בשמות,אני באמת מרגישה שאני כלום,שאין לי לאן ללכת,שאני לבד,שלא יצא ממני שום דבר. למה זה צריך להיות ככה? למה הבן אדם שאני הכי אוהבת הוא זה שעושה לי כלכך הרבה רע? אני לא מצליחה לדבר כשאת כועסת,כלכך הרבה עובר בתוכי,אני לא מצליחה להוציא הגה..ואז אני צורחת..את מרביצה לי..קוראת לי כלומניקית..מענישה אותי..עוקצת,מעירה,מענישה.. אני כלכך מפחדת שאני אלמד ממך,שאהיה ככה אל הילדים שלי,אל הסביבה. תפסיקי להרוס לי את החיים,אני שונאת אותך,אישה ארורה אבל את האמא האחרת שלי אני כלכך אוהבת,אני לא יכולה לדמיין את חיי בלעדיה, את משגעת אותי,כלכך משגעת אותי.. אני בכלל לא מצליחה,אפילו לא במכתב,להגיד בדיוק את מה שאני מרגישה.. אני רוצה לברוח,ואת גם אמרת לי''תברחי''. אבל אין לי לאן,אני נשארת תקועה בבית החנוק הזה,איתך אמא,זו שאמורה לעטוף אותי באהבה,אבל גורמת לי לשנוא את חיי.בין היתר. אני מרגישה כלכך חסרת אונים עכשיו,כלכך לבד, מה יש לי אם אין לי אותך? מה יש לי אם אין לי משפחה להתמך בה? למצוא את השקט שלי בה? אין לי כלום..אני לבד.

ה מוזה

New member
לחבק אותך באהבה

כל כך קשה להגיב במילים מילים גם הן חסרות אונים מול הכאב שבך שכל מה שנותר הוא הרצון להקיף אותך בחיבוק של הלב אסתפק במילים ,זה כל מה שיש כאן לפעמים הן החיבוק בעצמו ****** ***** ***** ****** ילדה של העולם של היקום ..של אמא שלך זה לא שקיימות שתי אמהות יש באמא שלך אהבה עצומה שמהולה בהרבה תסכולים פנימיים ,וכמה כואב שהפתרונות הם הרמת יד , פציעה של הנפש במילים חותכות אין ספק שהדבר ישאיר צלקות ואין ספק שהיא גורמת לך נזק עצום אין איש בעולם שיכול לשנות את המציאות שלך - מלבדך יודעת .. שאת לא מסוגלת להאמין שיש בך את הכוח לשנות האמיני שיש .. תפני לגורם מוסמך ,תדווחי על כך לאיש בעולם אין זכות להרים עליך יד , להשתמש נגדך באלימות פיזית ו/או מילולית ,גם לא לאמך שאת בשר מבשרה . בעזרת יעוץ וטיפול שתיכן תצאו נשכרות תבנו משפחה שיש בה כבוד אהבה שקט ושלווה לברוח ? .. לא בורחים מצלקות של הנפש ככל שבורחים יותר כך הן ממלאות אותנו יותר ויותר את לא שק החבטות והתסכולים של איש בעולם .. יש לך זכות לפרוח כנפש רגישה , כל כך כואב שאין איש שם לצידך שיושיט לך יד , שלא תהיי לבד את לא חייבת להשאר לבד ..יש ידיים שיושטו לעברך אם רק ..תושיטי את שלך *מחבקת אותך* מוסיפה לך כמה מקומות של מושיטי יד ואוזן ,מקומות חמים ותומכים ואנחנו שכאן תמיד עבורך במילה ובהקשבה

../images/Emo20.gif

את לא לבד
אנחנו כאן, ואני בטוחה שעוד אנשים שנמצאים מאחורי המסך בעולם האמיתי שלך אוהבים אותך ומוכנים להיות שם בשבילך רק אם תבקשי ... תהיי חזקה , את ילדה נפלאה אני בטוחה ! האמיני בעצמך את שווה הרבה + כל אחד הוא יחיד ומיוחד . וחסר לך אם תמעיטי מהערך שלך . שום מילה של אף אדם לא יכולה לשנות את מי שאת באמת בפנים ... ילדה מתוקה , שיהיה לך את כל הטוב שבעולם ...
( כבר אתמול ראיתי את ההודעה אבל היה לי קשה להגיב אני מקווה שהמילים שהצלחתי לאגד ביחד הזיזו לך שם משהו לטובה בפנים
)

דיניאלה

מה אומר לך ומה אוכל לכתוב קראתי והזדעזתי ישבתי מול המסך בלי יכולת להגיב מבינה את כאבך,אבל גם רוצה לנסות לעורר אותך לומר לך את לא לבד יש המון מקומות שתוכלו לגשת לטיפול לשקם לבנות ....מצלקות הנפש איש אינו יכול לברוח הן תמיד ישארו ויזכירו יש פצעים שידממו לנצח. ולא אני לא חושבת שמגיע לך יחס כזה גם לא מאמא שלך אז הרימי ראש העריכי את עצמך בתור מה שאת באמת פני לטיפול ערבי את הגורמים המוסמכים שיוכלו להושיט יד לעזור ללמד אותך איך לחיות עם משקעי העבר ואת אמא שלך איך להתגבר על כל הקשיים ולהתנהג אלייך בכבוד , הערכה , אהבה , ותמיכה. מאחלת לך שבאמת הכל יהיה מאחורייך ותדעי הווה ועתיד טוב יותר

daniela17

New member
אוי

תודה תודה לכל אחד ואחד מכם כלכך תודה אתם מקסימים ובאמת גרמתם לי להתרגש ולהרגיש מעט יותר טוב.. אני מודה לאלוהים שקיימים אנשים כמוכם... אני אעזר בהצעות שהצעתם לי ואני באמת מקווה שיהיה איזה שינוי כלשהו אם כי לא נראה לי. תודה תודה תודה!

לך דניאלה

האמת נורא כאב לי לראות שיש ילדים שככה חושבים על האמאות שלהם,,,, האמת גמני הייתי מרגישה ככה,,,,, לכאב כזה אין מילים ,,באצמם הבת אדם שאת כל כך מארחצה אותו הוא באצם בוגד בך. אמאות עושות תערויות בילדנו משלמים. דניאלה אני מקווה שתיהיה חזקה בשתמצאי את אור של אמא.

למעלה