אם אני אומר "לא מחוסן" אני רואה לאנשים את הפחד בעיניים

evglev1

Well-known member
מנהל
מחוסנים, ממה אתם מפחדים, הרי אתם מוגנים
אגב חבר שלי שנסע איתי במטרונית והתיישב לידו מישהו ללא מסכה, הוא ישר התרחק ממנו וכעס שהנהג לא מעיר למי שנכנס ללא מסכה ועוד מתיישב ליד מישהו כשיש הרבה מקום פנוי ואם הוא כבר לא ממלא הוראות יש לו אפשרות למצוא מושב הרחק מאנשים אחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
מדבריך גם אם כולם יתחסנו אתה לא מוגן, הפחד גורם לבעיות בחשיבה
הטעיה חביבה, אבל לא נכונה כמובן :). שאלתך הייתה מדוע מחוסנים מפחדים מנוכחות בלתי מחוסנים. התשובה שנתתי עונה על שאלה זו. אם אתה משנה את הנתונים, תצטרך לשאול מחדש את שאלתך ולאפשר קבלת תשובה אחרת (ודאי כך כאשר ברור מהשאלה והתשובה הקודמות שאינן רלוונטיות בהינתן הנתון החדש).

אנטיחומר

Well-known member
הטעיה חביבה, אבל לא נכונה כמובן :). שאלתך הייתה מדוע מחוסנים מפחדים מנוכחות בלתי מחוסנים. התשובה שנתתי עונה על שאלה זו. אם אתה משנה את הנתונים, תצטרך לשאול מחדש את שאלתך ולאפשר קבלת תשובה אחרת (ודאי כך כאשר ברור מהשאלה והתשובה הקודמות שאינן רלוונטיות בהינתן הנתון החדש).
אכן צדקתי, טענתי הנכונה התייחסה לתגובתך לגבי מוגנות של 100%

Harrington

Well-known member
מנהל
לא השכלת להבין, לא נורא
אכן לא נורא, כפי שציינתי כבר למעלה. "דיינו" אם אתה הבנת :). כמובן שאם תחשוק נפשך להסביר לי כדי שנוכל להמשיך דיון ענייני ובוגר, יתכן שאפשרות זו אכן תיפתח. ככל שלא מתחשק לך, לגיטימי לחלוטין ומבחינתי הדברים האחרונים שאמרתי בעניין (בהיבט המהותי-ענייני) לפני אותה תגובה 'אחרונה' שלך, יישארו בתוקף.

אנטיחומר

Well-known member
אכן לא נורא, כפי שציינתי כבר למעלה. "דיינו" אם אתה הבנת :). כמובן שאם תחשוק נפשך להסביר לי כדי שנוכל להמשיך דיון ענייני ובוגר, יתכן שאפשרות זו אכן תיפתח. ככל שלא מתחשק לך, לגיטימי לחלוטין ומבחינתי הדברים האחרונים שאמרתי בעניין (בהיבט המהותי-ענייני) לפני אותה תגובה 'אחרונה' שלך, יישארו בתוקף.
טענתי "גם אם כולם יתחסנו אתה לא מוגן", מחכה לתשובה

Harrington

Well-known member
מנהל
טענתי "גם אם כולם יתחסנו אתה לא מוגן", מחכה לתשובה
עניתי לך למעלה כבר בתגובתי מ04:43. לא זכיתי לקבל התייחסות עניינית לתשובתי זו, או בכל אופן, לא התייחסות שהבנתי אותה. לחזור על אותה שאלה, לא מועיל. לשיקולך, אם אתה מעוניין בדיון ענייני ובוגר, תתייחס עניינית לתשובתי באופן שאוכל להבין. לא בא לך? תמשיך לשחק משחקים, רק סלח לי שתצטרך לעשות זאת בלעדי.

אנטיחומר

Well-known member
עניתי לך למעלה כבר בתגובתי מ04:43. לא זכיתי לקבל התייחסות עניינית לתשובתי זו, או בכל אופן, לא התייחסות שהבנתי אותה. לחזור על אותה שאלה, לא מועיל. לשיקולך, אם אתה מעוניין בדיון ענייני ובוגר, תתייחס עניינית לתשובתי באופן שאוכל להבין. לא בא לך? תמשיך לשחק משחקים, רק סלח לי שתצטרך לעשות זאת בלעדי.
אתה מתפלסף, תענה לעיניין

dory30

Well-known member
עצם היותי במגע עם לא מחוסן, עשוי להזמין צרות וחשש להידבקות.

למעלה