אם אני אומר "לא מחוסן" אני רואה לאנשים את הפחד בעיניים

evglev1

Well-known member
מנהל
לא, זה סימן שהממשלה עושה עבודה "טובה" על אזרחיה.
דווקא מארבו טען אותו דבר לגבי חיסון נגד חצבת, שמדוע כופים את החיסון, הורים שמאמינים באפקטיביות החיסון לא צריכים לפחד שילדם המחוסן יידבק מהלא מחוסנים. אבל גם אחותי שהיא אימא לילדי גן תמכה בהתלהבות בכפייה של חיסוני החצבת והצדיקה בהתלהבות את האיסור לבוא לגן לא מחוסנים.

אז אני מניח שמבחינת פותח השרשור אין הבדל בין החיסון לחצבת לחיסון לקורונה, מבחינתך יש הבדל, או שאת מצדיקה את דברי מארבו אז?

סתוונית333

Well-known member
דווקא מארבו טען אותו דבר לגבי חיסון נגד חצבת, שמדוע כופים את החיסון, הורים שמאמינים באפקטיביות החיסון לא צריכים לפחד שילדם המחוסן יידבק מהלא מחוסנים. אבל גם אחותי שהיא אימא לילדי גן תמכה בהתלהבות בכפייה של חיסוני החצבת והצדיקה בהתלהבות את האיסור לבוא לגן לא מחוסנים.

אז אני מניח שמבחינת פותח השרשור אין הבדל בין החיסון לחצבת לחיסון לקורונה, מבחינתך יש הבדל, או שאת מצדיקה את דברי מארבו אז?

לא יודעת מה מראבו כתב כי הוא חסום אצלי.
אני בעד כל החיסונים האחרים , חד משמעי.

dory30

Well-known member
זה סימן שאתה לא מאמין שהינך מוגן, כמו שמנסים למכור לציבור
ממש לא. אני מאמין שאני מוגן ב-95% כמו שאומרים אבל ה-5% האחרים תלויים במי שמסביבי.

רוב הזמן נח

Well-known member
ממש לא. אני מאמין שאני מוגן ב-95% כמו שאומרים אבל ה-5% האחרים תלויים במי שמסביבי.
צריך היה לקחת 1000 אנשים בריאים ולתת להם את החיסון. ואחר כך לרסס אותם עם הוירוס. ואז לראות כמה נדבקו וחלו וכמה לא. ואז היה אפשר לדעת באמת כמה החיסון מועיל. אבל מכל מיני סיבות לא עשו את זה.

קצה11

Well-known member
חה חה חה
זה אמיתי מה שאתה כותב
לדקלם את קרקורי הנהלת הקורונה בארץ
אם אתה מחוסן אתה לא אמור לפחד להימצא בחדר עם חולי קורונה

למעשה אתה יכול להתנדב לעבוד במלונית קורונה או בסיוע לחברה קדישא

סתוונית333

Well-known member
חה חה חה
זה אמיתי מה שאתה כותב
לדקלם את קרקורי הנהלת הקורונה בארץ
אם אתה מחוסן אתה לא אמור לפחד להימצא בחדר עם חולי קורונה

למעשה אתה יכול להתנדב לעבוד במלונית קורונה או בסיוע לחברה קדישא

המחוסנים המוסתים לא שמים לב לסתירות |בוקס|
מצד אחד הממשלה והתקשורת המתקרנפת מפרסמות שהמחוסנים חוטפים את הקורונה בצורה קלה מאד ובבתי החולים מונשמים בעיקר רק כאלה שלא התחסנו
ומנגד הם מפחידים באמצעות שטיפות מוח את המחוסנים ומכניסים אותם לחרדות מוטרפות ולא הגיוניות מפני הלא מחוסנים.
עכשיו אני מבינה איך מכונות משומנות יכולות לסמם ולהרדים עדר מטומטם.

קצה11

Well-known member
מצד אחד הממשלה והתקשורת המתקרנפת מפרסמות שהמחוסנים חוטפים את הקורונה בצורה קלה מאד ובבתי החולים מונשמים בעיקר רק כאלה שלא התחסנו
ומנגד הם מפחידים באמצעות שטיפות מוח את המחוסנים ומכניסים אותם לחרדות מוטרפות ולא הגיוניות מפני הלא מחוסנים.
ממש ככה
אגב גם אני בעבר הייתי חלק מהעדר התחסנתי פעמיים למרות שחליתי בקורונה קודם לכן והדרישה ממחלימי קורונה הייתה להתחסן רק פעם אחת

סתוונית333

Well-known member
ממש ככה
אגב גם אני בעבר הייתי חלק מהעדר התחסנתי פעמיים למרות שחליתי בקורונה קודם לכן והדרישה ממחלימי קורונה הייתה להתחסן רק פעם אחת
אני מקווה שהחלמת לגמרי בלי תופעות לוואי .
יש להניח שבעקבות ההחלטה של האמריקקים יעשו כאן מרד נגד חבורת האפסים של משרד הבריאות.

ai27

Well-known member
עכשיו גם הFDA הודיעו שהם נגד חיסון שלישי מתחת לגיל 65
אז די עם הטרלול.

dory30

Well-known member
כן, החדירו לי את השבב הזה ולכן הפכתי לבנטיסט. את יודעת שבניתי מקדש שלם לכבודו בבית? ;)

למעלה