אלישי כדיר!!!

תוציא את אליהו ששודד את מכבי בלי נשק

ולא תגיע לסכומים כאלה גם עם חוק גרוזיני. אין לי מושג מי מממן את החוזה של אליהו , ואולי גם החוזה של בורשטין מטורף , אבל הנהלת מכבי לא שפויה ולא מהיום. גם אני רציתי שלאסמה ימשיך , אבל היות והוא בעמדה בה יש לפחות 2 ישראלים טובים , זו קצת בעיה , את הכס, היו חייבים לשפוך על סנטר שאין לו תירוצים .

waviram

New member
אבל למה להסיק מסקנות כ"כ מהר?!

אם היית שואל אוהד מכבי ממוצע מה הוא חושב על לאזמה בדיוק לפני שנה, הוא היה אומר לך שמכבי הביאה את הנגר הכי גדול בתולדותיה. שחקן בלי שכל שקופץ כל הזמן, לא מסוגל להעביר מסירה בלי שהכדור יוצא מהמגרש ולא מסוגל לתפוס כדור גם אם זה בהאלי-הופ פשוט. בנוגע לנתונים הפיזיים, לאזמה בפועל יותר נמוך מהנדריקס בקצת יותר מסנטימטר. עשו איתו חסד כשרשמו אותו 2.03 מ'. הוא נראה גבוה יותר בגלל שיש לו מבנה גוף רזה עם מוטת ידיים ארוכה. ואם מדברים על מוטת ידיים, תדע שלהנדריקס יש מוטת ידיים יותר ארוכה מללאזמה! ואם חוזרים למציאות ולמבחן התוצאה, מימוש האופציה על לאזמה הייתה גורמת לכך שבשלב הנוכחי של העונה היינו צריכים לחפש לו מחליף. לאזמה היה חייב לחזור לארה"ב כדי שלא יגרשו את המשפחה שלו בחזרה לאפריקה. יש לנו מזל גדול שלא החתמנו אותו...

לאזמה לא רזה! לאזמה הגבוה ההגנתי הטוב בארופה!

נתונים על סנטימטר פחות או יותר או מוטת ידיים לא ישנו את העובדה הבסיסית שמבחינה הגנתית הנדריקס לא מגרד את לאזמה. וזה שבסוף היה מזל למכבי לא משנה את ההתנהלות ההזויה של הקיץ.

נמשל

New member
אני גם בדעה לשחרר אותו

ראיתי רק את התקציר בחדשות הספורט ופנים של גופה יותר חיים מהפנים שלו. הוא נראה מנותק שם על הספסל.

waviram

New member
מה שראית לא בהכרח משקף

במחצית הראשונה כדיר חטף איזו פצצה לאף מאחד השחקנים של ראשון (לא בכוונה כמובן) וירד לספסל. יכול להיות שהתמונות היו מיד לאחר מכן. מצד שני, יכול להיות שבאמת תפסו אותו ברגע של תסכול... הוא שיחק 16 דקות במשחק הזה (יותר מהנדריקס ויותר מגרין), בהן הוא זרק פעמיים (החטיא פעמיים), לקח 3 ריבאונדים, מסר אסיסט אחד, איבד פעמיים וביצע 4 עבירות.

מכבי לא היו צריכים אותו, אם לא היה החוק הרוסי

אי אפשר להאשים את מכבי, שהם רוצים ישראלים "טובים" כל עוד הם חייבים להחזיק מספר מסויים של ישראלים בגלל חוק, שמחייב אותם להחזיק שחקנים כמו אליהו או כדיר. כדיר הגיע למכבי מוקדם מדי, למרות שהוא אחד הישראלים היותר טובים, ומין הראוי להשאיל אותו לקבוצה מחו"ל, שיפתח את רמת המשחק שלו מחוץ לישראל ואז יוכל לחזור למכבי, עאשר יהיה מוכן.

waviram

New member
השאלה היא מה ישתנה בשנה הבאה

אליהו חתום במכבי ל- 5 שנים. גיא פניני חתום לשנתיים נוספות. בלו חתום לעונה עם אופציה לעונה נוספת (אופציה שקשה לי להאמין שלא תמומש), והנדריקס גם הוא חתום לשנתיים. אם כדיר יושאל לשנה, הוא יחזור בדיוק לאותה סיטואציה.

אליהו גם נמצא במכבי בגלל החוק הרוסי

בכל מקרה כדיר צריך לצאת מישראל ואני לא מדבר על הפועל ירושלים, שהיא קבוצה בדרג ג או ד באירופה במקרה הטוב ועדיף למכבי ולכדיר לתת אותו לעונה אחת או שתיים לקבוצת יורוליג בה הוא יוכל לפתח את המשחק שלו ואז לחזור למכבי עם ניסיון באירופה בקבוצה מדרג ב באירופה ויוכל להלחם על מקומו בהרכב במכבי, שיחזור ולהיות במכבי בזכות ולא בגלל הת.ז שלו כמו היום.

איזו קבוצת יורוליג תיתן דקות משמעותיות לכדיר?

עם כל הכבוד לא בדיוק רואה קבוצת ירוליג נותנת דקות לשחקן נמוך(2.01) שמוגבל לעמדה אחת בלבד, ללא יכולת חסימה,ללא יכולת אתלטית ברמה ארופית גבוהה,ללא יד מחצי מרחק,ללא שום הופעה בנבחרת באיזשהו משחק רשמי, ועם 50% מהעונשין, בטח ובטח לא דקות משמעותיות. הכישורים היחידים שיש לכדיר הם ניידות טובה, מגוון תנועות טוב מתחת לסל ,וחוש סביר לריבאונד. עכשיו לך תגרום למאמן יורוליג לתת דקות משמעותיות לבחור כזה הרי בינינו רב הזרים שמכבי החתימה או תחתים הקיץ הם ברמה תקציבית ומקצועית בסדר גודל של שרלאה או לובליאנה,אתה רואה את מכבי מחתימה את כדיר כזר?

אגב פניני במכבי בזכות ולא בגלל ת.ז כחולה.

הוא הישראלי היחיד , שמגיע לו להיות בהרכב של מכבי כיום באמת. לדעתי גיא פניני הינו הישראלי הכי טוב כיום פרט לכספי.

למעלה