אלין - שיפוץ

טל בא

New member
אלין - שיפוץ

תיקון נוסף מה אלין כי לא תצרב דמותי באישוניך כשמש הלהוטה כתמים שחורים חרוטים מה אלין כי מול ונוס הזוהרת שלך אהיה כחשיכה ללא שביב ירח, כליקוי חמה מה אלין כי נוכחותי תחליק בקלילות בצידי, מאחורי ומעל תשוקתך מה לי כי אלין? אלמד מיקומי, אצטמצם באופן הולם למידות אישוניך המדקקים כאישוני החתולים ואתכרבל כמותם, גמישה במקום כה קטן. זו הגרסה הקודמת : http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=33&msgid=100510575

קסנדרה*

New member
טל שלום

יפה לראות שאת ממשיכה ומעבדת את היצירה, לכן אני שוב אדגיש את מה שזקוק עדיין לעיבוד. באופן כללי, השיר עדיין זקוק לעבודה נוספת על הניסוחים וההבעה. דוגמאות: 1. " כשמש הלהוטה כתמים שחורים חרוטים" - דימוי לא ברור . המשפט לא ברור. 2. "אצטמצם באופן הולם למידות אישוניך המדקקים כאישוני החתולים" - ההתחלה טובה הדוברת תצטמצם באופן שיהלום למידות אישוניו, האישונים אכן קטנים, אבל היות ואני מבינה את כוונתך, אז זה לא "עובר" כי התמונה מתקבלת על הרשתית ולא על האישון. והדימוי לא נכון, היות ואישוני האדם לא הופכים צרים כאישוני החתולים. והביטוי החוזר "מה אלין?" הוא חוזר יותר מידי פעמים ואינו משרת כלל את הטקסט, כי למעשה כל השיר הדוברת מלינה עוד ועוד. בהצלחה בעיבודים הבאים. קסנדרה

טל בא

New member
עיבוד נוסף

לא ניתן להוריד את ה"אלין" כי הוא כן משרת את השיר, הורדתי וזה פשוט נראה רע ושינה את כל המשמעות. יש שאלה של "מה הטעם להתלונן על כך.. ומה הטעם להתלונן על כך. וכו...." ומבחינתי היא חייבת להופיע. היא משרתת אותי בשאלתי את עצמי שוב ושוב. בכל אופן הנה הנוסף : מה אלין כי לא תצרב דמותי ברשתות אישוניך כשמש הלהוטה החורטת כתמים אחרי המבט המתמשך בתוכה, מה אלין כי לעד אחליק בקלילות בצידי, מאחורי, ומעל תשוקתך מה אלין, כי לא אהיה מוצקת או אפילו מימית בידיך רק נשמת אוויר שפג תוקפה מה לי כי אלין? אלמד מיקומי התואם, אצטמצם באופן הולם למילוי אישוניך המדקקים מולי ואתכרבל גמישה במקום כה קטן

קסנדרה*

New member
טל חביבה, כבר לא נעים לי

אבל אין דרך נעימה יותר לומר, היצירה הזו אינה טובה, היא זקוקה לשכתוב רציני. לדעתי כדאי לך לתת לזה לנוח לפחות חודש, חודשיים, אני מניחה שכשתחזרי , תוכלי בקלות למחוק הרבה. בתחילת העיבוד אנחנו יותר מוחקים, ולאט, לאט פחות מוחקים. כרגע כפי שזה מוגש כאן, יש למחוק הרבה מאד, לצמצם הרבה מאד. ואני מציעה עוד משהו, לפני שאת ניגשת למלאכת השכתוב, תקראי קצת על מבנה העין, כי זה יעזור לך להבין איפה מתקבלת או "נופלת" התמונה הרטינלית ? חשוב לדעת. בהצלחה קסנדרה

טל בא

New member
לי דווקא נעים

ואני מרוצה ממנה, למרות שאת לא. כל מילה מבחינתי חשובה וטובה לי שם. בכל אופן תודה על ההצעות. אולי בפעם הבאה אוכל להשתמש בהן :)

למעלה