אכן יש ממה לפחד - פירוט

exta9

New member
א ו ק י י

אתה מפחיד אותי בן אדם כדאי לך ללכת ליעוץ או משהו או'חצ?! באמת שאתה מוזר!!!

SimsY

New member
את משוגעת

והשם שלך אקסטה מעיד עלייך ועל הרצינות שלך די לזרוע פאניקה! את רוצה אקשן לכי מישהו ינענע אותך למה להפחיד אנשים ?

mor mor

New member
אנ י מקווה שאתה לא מלחיץ את

כל חבריך בטויות האלו, כי ממש לא נראה לי כייף להסתובב לידך בימים אלו.

exta9

New member
טוב...

למה אתה בכלל חושב שיש לי חברים? לא, סתם - נתחיל בכך שבאמת לא חסר לי על מה לדבר עם חברים וגם אם הייתי מדבר עם אתם על זה אף אחד לא היה נלחץ, זה בטוח. דבר שני ככה כותבים טעויות. דבר שלישי כל מה שכתבתי שמה אינך יכול להוכיח שזה לא נכון. כל פיסת מידע שם נכונה לעימותה. חוץ ממספר חלקים שהם בעצם השערות.

exta9

New member
טוב אנשים, אני סיימתי להיום

יכול להיות באמת הגזמתי באיזה פרט קטן, לא נורא: "האור שבקצה המנהרה יכול להיות גם הרכבת שבאה לדרוס אותך" שלכם עד הפעם הבאה, גיל סובארג

hary_i

New member
לאיזה אבסורדים אתה מגיע

אם יש לך כל כך הרבה מידע מודיעיני כדאי שתלך עם זה לאו"ם בנתיים האמריקאים שניסו להוכיח שיש לסדאם כל מיני דברים, התברר שהם זייפו הוכחות ועל זה משום מה לא מדברים. אז קודם כל השאלה היא האם בכלל תיהיה מלחמה (כן יש עוד ספק) ואם כן אז לפי הערכות של פיקוד העורף וגם לפי מה שמספרים לחיילים (שאגב בדקתי כל מה שאתה אומר הוא הזיות) הסבירות שיקרה משהו בישראל היא מאד מאד נמוכה. אז חברים, להרגע.

כמה תיקונים:

> האוכלוסיה בישראל שואפת כרגע ל-7 מליון נפש, משהו כמו 6.7 איש. > טיל אטום לא מפוצץ ארץ שלמה. עיר כן. > יש להם טילים שיגיעו לפה. הסקאדים הגיעו במלחמת המפרץ (אבל לא פגעו, פוזלים
...). שמרו על עצמיכם,

shiri9

New member
אני לא באה לבקר את מה שאתה אומר

ולהגיד אם זה נכון או לא. כל אחד וההשערות שלו לגבי המלחמה. אבל רק קח בחשבון שדברים כאלה יכולים להלחיץ מאוד אנשים שלחוצים גם ככה מהמלחמה. ואני בטוחה שיש כאן כמה כאלה. חבל סתם להלחיץ, תשמור את הסיפור שלך לעצמך.

Eliran44f

New member
למה אתה סתם מזיין תשכל../images/Emo70.gif

ומכניס סתם אנשים לפאניקה חתיכת אדיוט
מה זה ניראה לך משחק ילדים
סתם תחביב או שעשוע
מדובר על הורים ומשפחות שלמות שלך תדע אם הם לא ראו את מה שכתבת...
למה אתה סתם רושם שטויות
זה הכל
נ.ב עוד לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל!!!!!

ל-י-ד-י-ע-ת-ך../images/Emo70.gif

חומר כימי או ביולוגי יעילים (אחרי שהם מתפזרים) ברדיוס של עד 1.5 ק"מ! אז 70% מהאוכלוסיה? תעשה לי טובה...

יניב ריז

New member
נמרוד-זה לא רדיוס,זה צורה אובלית

המפה הנ"ל מראה דוגמא של רדיוס הפגיעה וריכוז החומר הרעיל כפונקציה של מרחק.

Eliran44f

New member
ורק שתדע לך שמה שעשית עכשו....

זה עבירה על החוק
כי היה הוראה מפורשת ביותר וגם עכשו חזרו עליה למטה בכתוביות... שלא לפרסם באתר אינטרנט שונים פרטים שגויים שיפגעו בביטחון האנשים ושיגרמו לבהלה מיותרת

יניב ריז

New member
זה שיחזור של מפה שפורסמה בעיתון

"ידיעות אחרונות" ביום שישי האחרון. כך שאין כאן חידוש שלי, ו/או פירסום מידע חשאי שלא פורסם באמצעי התקשורת (המפה הופיע בכתבה על מערכת איתור נפילת הטילים של צה"ל).

הסייען

New member
תגובה לעידכון

לגיל המון תודה על האינפורמציה ובעיקר העידוד הרב. נכון שתסמונת בת היענה לא נראית מקובלת אבל לעיתים היא די עוזרת למה לפמפם כל היום לראש מידע על קטסטרופות שאולי לא תתגשמנה cheer up man

למעלה