אכזבה מהפרקטים והשירות של נגב

shasu

New member
אכזבה מהפרקטים והשירות של נגב

ממליצה להזהר מהפרקטים של נגב קרמיקה, אותם קניתי במחיר אטרקטיבי בנגב עודפים והסתבר כי זו היתה נפילה רצינית. התקנו אותם לפני שבועיים וטרם עברנו לגור בבית- הם כבר התנפחו. הטענה שלהם היתה ששטפנו את הרצפה ליד ! טענה אבסורדית. הפרקט אמנם רגיש למים אך לא ברמה כזו.גם שירות הלקוחות שלהם הוא בבחינת מס שפתיים, לאחר אין ספור שיחות הציעו לתקן את ההתקנה ללא עלות הפרקט ב- 1500 ש"ח לחדר של 8 מטר רבוע, שעלות התקנת פרקט בו מחדש היא 400 ש"ח (מחיר של 45 ש"ח למטר. ממליצה להזהר הסחורה שלהם גרועה.

מאגר

New member
כך זה שקונים מבצעים אצל יהודים אין מציאות

הזול הוא היקר בין כולם

פרקט מתנפח ממים !!! ותפסיקו לחפש אשמים . . .

זה לא הפרקט הראשון שמתנפח ולא האחרון ... כבר נתקלתי לא פעם בלקוחות שלי שאחרי השיפוץ התקינו פרקטים והזמינו את המנקה אחרי ההתקנה ... המנקים מציפים את הבית במים ורוחצים את החלונות עם צינור ... הפרקט נרטב והתוצאה היא התנפחות !!!
ומה אם תקנו את הפרקט במחיר מלא ולא מחנות העודפים אז האיכות שלו תהיה יותר טובה ???
דורון גם את אימרות הזהב שלך אתה צריך לדעת איפה לדחוף ... אין קשר בין המחיר לאיכות !!!

מאגר

New member
הנדימן יש פרקטים שלא מתנפחים מרטיבות

יש כאלה שאף נותנים אחריות ל 10 שנים ויותר אז על תעשה הכללות כי זה לא נכון

rehud

New member
מיעוט שבמיעוט

פרקטי למינציה לא מתנפחים מלחות סבירה, הם מתנפחים במים.
זה נכון שיש פרקטי למינציה שלא מתנפחים במים כלל, אבל אלו מיעוט קטן ביותר, הם מיועדים ספציפית להתקנה בחדרים רטובים, ומחירם בהתאם.

בעקרון, פרקט למינציה מתנפח במים, ולא מתנפח ללא נוכחות מים, וזאת ללא קשר לאיכותו.

מציע לכותבת המקורית להיזהר בדבריה ולהימנע מהוצאת לשון הרע, שהיא עבירה על החוק.

פרקט מתנפח במים

היי,

גם אני חייתי עם הידיעה שפרקט מתנפח במים במשך שנים, עד שהתקנתי פרקט שנרכש מחברת פרקט פור יו בכפר סבא. חודשיים לאחר התקנתו הוא ספג כמות גדולה מאוד של מים בשל נזילה שהייתה מהתקרה, אני מדבר על כמות מים כזאת שכיסתה את כל הפרקט. הפרקט לא התנפח והוא נראה גם היום, שלוש שנים אחרי, כמו חדש.

milch

New member
את על גבול הוצאת לשון הרע

אינך יכולה לקבוע נחרצות שהסחורה של "נגב" גרועה. הם לא מיצרים אותה בעצמם. כל פרקט למינציה עשוי MDF יהיה בעל איכות ירודה מכל סוג אחר. גם התקנה לא מושלמת יכולה לגרום לתופעה שציינת.
לגבי השרות? לא הייתי מעורב ודעתך לגיטימית.

למעלה