אישה נוספת עברה את המכשולים בנינג'ה ישראל בהצלחה

סתוונית333

Well-known member
לקח לה פי 4 זמן מאשר לבן זוגה.
להזכירך, החצי גמר מוגבל בזמן, מה היא תעשה אז?
אז מה? היא לא התחרתה מולו אלא נגד עצמה והוכיחה שהיא מסוגלת .
ובסופו של יום, היא סיימה את המסלול בניגוד לגברים רבים שלא הצליחו וזה מה שחשוב.

לקח לה פי 4 זמן מאשר לבן זוגה.
להזכירך, החצי גמר מוגבל בזמן, מה היא תעשה אז?
זמן התגובה של גברים גם מהיר יותר,

בלי ספק קרבות פיזיים זה לא מתאים לנשים אם הם מתחרות באותן כלים שיש כיום בשדה הקרב.

כל הכלים מותאמים לגברים - צריך כוח ותגובה מהירה.

לאישה לעומת זאת יש יותר זריזות(מהמשקל הנמוך יותר) גמישות ושיווי משקל.

גם בתלת מימד גברים טובים יותר.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל הטענות נגד שירות נשים ביחידות קרביות הן שובניסטיות לחלוטין.
נכון במידה מסוימת, אבל רוב הטענות בעניין כלל לא קשורות לשוביניזם.
בכל מקרה ברור לכל בר דעת שגם קיומן של X נשים בעלות כושר מעולה וטוב יותר מגברים, לא משפיע כהוא זה על הסוגיה הזאת.

סתוונית333

Well-known member
בכל מקרה ברור לכל בר דעת שגם קיומן של X נשים בעלות כושר מעולה וטוב יותר מגברים, לא משפיע כהוא זה על הסוגיה הזאת.

אין אין
הפבלובי לא יכול שלא לרייר כשהוא רואה פוסט שלי.

אחי אתה מורח אותנו,דבר לעיניין.

חחחח
חחח, אני אמליץ עליה בתור מרצה בקורס ללוגיקה.
אגב מעניין אם הסקת המסקנות היא גורפת או לא.
נניח : גבר בן 50 הצליח לעבור את מסלול הנינגה.
מסקנה: אפשר לבטל את הגבלת גיל הגיוס לעולים .
או אדם שלא למד משפטים הצליח לעבור את בחינות ההסמכה
מסקנה: אין צורך בלימודי משפטים.
ולמי שלא הבין אני אסביר: ארגון יעיל אשר מקבל עובדים או חיילים איננו עובד לפי מקרי קיצון.
ולכן כדי לחסוך בעלויות עצומות ומיותרות הוא מסנן את המועמדים על פי פרמטרים .
כאשר ברור שהפרמטרים אינם נכונים במאה אחוז .
לעניין נשים גברים ניקח למשל ריצת 2000 מטר לאחר חודש אימון , מתוך 100 נערים בני 18 כארבעים יעברו אותה בפחות מ 8 דקות, אבל בממוצע פחות מנערה אחת מתוך מאה תוכל לעשות זאת..
האם ארגון יעיל יעלה על דעתו שלא לסנן על פי מגדר לאור תוצאות אלו?.
אפשר גם להשוות לפי גיל: גבר בן חמישים שמתאמן בצורה סדירה יסיים 2000 מטרים בערך ב 10 דקות שזה הזמן הממוצע של ...נערה בת 18!!
גבר בן 40 יסיים את זה ב 9 דקות וארבעים שניות..קרוב למאה מטרים לפני הנערה, ולהזכיר מדובר בגביל שבו כבר מקבלים פטור ממילואים ...
איזה מטורף רציונלי , פוטר אדם משירות מילואים מחמת גיל מבוגר , ומגייס אנשים (ועוד ליחידות קרביות)שאחרי השקעה ואימון יגיעו לתוצאות פחות טובות .
ועוד לא דיברתי על המתח המיני, והבעיות האחרות.
פעם הצעתי מודל מאוד פשוט: בואו נפתח את כל היחידות בצה"ל לנשים כולל אפילו סיירת מטכ"ל.
נעשה פיילוט לשנה שלמה ב 2 תנאים.
א אין יותר שום הנחות לנשים, גם נאסראלה לא יעשה להם הנחות בקרב.
ב נקבע רף לא גבוה של נניח חמישה אחוזים.
בכל יחידה בה יצליחו להשתלב ולעבור את מבחני הכושר הגופני יותר מ 5 אחוזים יותר שירות בנות.
אי אפשר להוציא מיליארדים על מגורים ושירותים בשביל איזו אתלטית אחת שתבליח פעם בחצי שנה

חחחח
ולמי שלא הבין אני אסביר: ארגון יעיל אשר מקבל עובדים או חיילים איננו עובד לפי מקרי קיצון.
לעניין נשים גברים ניקח למשל ריצת 2000 מטר לאחר חודש אימון , מתוך 100 נערים בני 18 כארבעים יעברו אותה בפחות מ 8 דקות, אבל בממוצע פחות מנערה אחת מתוך מאה תוכל לעשות זאת..
אפשר גם להשוות לפי גיל: גבר בן חמישים שמתאמן בצורה סדירה יסיים 2000 מטרים בערך ב 10 דקות שזה הזמן הממוצע של ...נערה בת 18!!
גבר בן 40 יסיים את זה ב 9 דקות וארבעים שניות..קרוב למאה מטרים לפני הנערה, ולהזכיר מדובר בגביל שבו כבר מקבלים פטור ממילואים ...
איזה מטורף רציונלי , פוטר אדם משירות מילואים מחמת גיל מבוגר , ומגייס אנשים (ועוד ליחידות קרביות)שאחרי השקעה ואימון יגיעו לתוצאות פחות טובות .
פעם הצעתי מודל מאוד פשוט: בואו נפתח את כל היחידות בצה"ל לנשים כולל אפילו סיירת מטכ"ל.
בכל יחידה בה יצליחו להשתלב ולעבור את מבחני הכושר הגופני יותר מ 5 אחוזים יותר שירות בנות.
אי אפשר להוציא מיליארדים על מגורים ושירותים בשביל איזו אתלטית אחת שתבליח פעם בחצי שנה
לא הוגן לשים אותם פרמטרים בניסוי שלך של פיילוט לשנה,ברור שלנשים יש מגרעות ידועות בתחום הפיזי

אבל יש להם יתרונות אחרים למשל הרבה יותר ורבליות ויותר משתפות פעולה - התקשורת עוזרת ללכידות באימונים,באמצע הקרב/פעילות שוטפת.

היום שיש הרבה פחות דגש על הצד הפיזי בשירות בעקבות הרבה הייטק בשטח היתרון מצטמצם משמעותית.

להזכירך פעם ויקינגיות נלחמו לצד הויקינגים.

איציק5111

Well-known member
לא הוגן לשים אותם פרמטרים בניסוי שלך של פיילוט לשנה,ברור שלנשים יש מגרעות ידועות בתחום הפיזי

אבל יש להם יתרונות אחרים למשל הרבה יותר ורבליות ויותר משתפות פעולה - התקשורת עוזרת ללכידות באימונים,באמצע הקרב/פעילות שוטפת.

היום שיש הרבה פחות דגש על הצד הפיזי בשירות בעקבות הרבה הייטק בשטח היתרון מצטמצם משמעותית.

בדיוק כמו לגארתה בתולת המגן

סתוונית333

Well-known member
טעיתי ותוקנתי ויקינגיות לא השתתפו בקרב היו רק בעורף התומך - נסעו עם הויקינגים בספינות לפשיטות.
טעית שתיקנת .

באמצעות טכנולוגיה חדישה מתגלים ממצאים אודות לוחמות ויקינגיות שחיו ונלחמו לפני יותר מאלף שנים.

טעית שתיקנת .

באמצעות טכנולוגיה חדישה מתגלים ממצאים אודות לוחמות ויקינגיות שחיו ונלחמו לפני יותר מאלף שנים.
יש אבל מעט

קרב אחד מתועד,והמפורסמת מהויקינגים שבנתה קבוצה של לוחמות שנלחמו עם המלך הויקינגי דאז בקרב אחר.

הרחבה טבעית לכל אדם שרוצה לראות שהוא יכול לעשות הכל.

כמו היום יש כאלה שלא רצו לעשות את התפקידים המקובלים... אך טבעי מדובר באנשים לא ברובוטים.

נו באמת , אם באמת הפרמטר הפיזי איננו כל כך משמעותי מדוע מציבים אותו לפני הלוחם הזכר?
יש לך מושג , עד כמה שילוב בנות בקרבי פגע ביכולות הצבא?
אני התגייסתי במהלך האיניפאדה הראשונה ושירתתי את הסדיר בשטחים .
לפני כמה שנים פגשתי חבר שחתם קבע במג"ב.
בזמני לא היתה שם אפילו לוחמת אחת, היינו נוסעים בגיפ או בסיור רגלי ולוכדים מפירי סדר.
כמה שנים אחרי השחרור החלו לשלב בנות.
החבר שהיה כבר סמג"ד סיפר לי שמג"ב היום בגלל שילוב בנות כמעט ולא מתפק באותה צורה.
כשיש צוות ואפילו יש בו בחורה אחת , הצוות רץ בקצב של הבחורה כי אי אפשר להשאיר אותה מאחורה וממילא אי אפשר ללכוד מפירי סדר.
ככה זה כשמתוך מאות הבנות שמשרותו במג"ב רק 3-4 מהן מצליחות לרוץ 2000 בפחות מ 8 דקות, הישג שנחשב חהישג הממוצע של לוחם מגב זכר.
מג"ב היום יותר בקטע של מחסומים, הבנות הורידו אותו לרמה של "משטרה צבאית"...
אה וזה ומרות שאין שום ספק שמבחינת דפ"ר הבנות במג"ב הרבה יותר טובות מהבנים.
בשביל לתפוס מתפרעים לא צריך 5 יחידות אנגלית ואפילו לדעת איטגרלים לא יעזור.
צריך לרוץ מהר זה הכל.
והדוגמא הזאת מתרחבת לכל השילוים בצבא.
במילואים הסבו אותי ללוחם שריון, ואני מודיע לך חגיגית שלא צריך שום פיילוט כדי לדעת שגם בשריון אין מקום לבנות.
טענת קשרית בחורה צריכה להיות כמעט אתלטית מקצועית כדי לתת פייט לטען זכר.
ואם היא איננה כזאת הטנק הופך לטנק פגום עם קצב אש ירוד עד כדי סיכון חיי הלוחמים

חחחח
לפי אותו היגיון צריך לבטל את חוקי ההפליה - ז"א מותר להפלות ואני כמובן בעד.

אם אתה כנה עם עצמך ושלם עם התשובה אתה צריך להיות בעד.

נניח כושים לדעתי בתור בעל מועדון מורידים את האטרקטיביות של המועדון בעיני רוב האנשים שמשלמים להיכנס

אפליה צריכה להיות מותרת וכך גם לגבי שאר הדברים במדינה.

למעלה