אירגון ניאו נאצי מחפש מסבירים ישראליים שיסבירו את ה"עימות"בין הנאצים הגרמנים ליהודים במאה הקודמת

איציק5111

Well-known member
באירגון הבינו שיש בישראל אנשי שמאל שאוהבים להסביר ולתת לגיטימיות לאלימות נגד יהודים...

הם מחפשים שאותו ישראלי שמאלני ימצא איזה אשם יהודי או כמה יהודים שהתסיסו וגרמו לנאצים לפעול באלימות...

דרישות התפקיד : השמאלני חייב להיות נוכל שקרן רע לב וצמא דם יהודי

AVIKO13

Well-known member
באירגון הבינו שיש בישראל אנשי שמאל שאוהבים להסביר ולתת לגיטימיות לאלימות נגד יהודים...

הם מחפשים שאותו ישראלי שמאלני ימצא איזה אשם יהודי או כמה יהודים שהתסיסו וגרמו לנאצים לפעול באלימות...

יש לי מועמד מתאים
רק שהוא שמאלני שמתחזה לראש ממשלה ימני, זה עוד רלבנטי?

איציק5111

Well-known member
יש לי מועמד מתאים
רק שהוא שמאלני שמתחזה לראש ממשלה ימני, זה עוד רלבנטי?
בלי שטויות....

ביבי עושה ועשה טעויות אבל אני לא מאשים אותו...כמו שאני לא יאשים את בן גוריון אשכול רבין גולדה ברק שרון שמיר בגין......כל ראשי הממשלה שלנו עשו טעויות...

אבל בנאציזם הזה מצד ערבי ישראל אף יהודי לא אשם.

האשמים היחידים הם ערבי ישראל החלאות שממשיכים גם עכשיו לשקר להסית ולהתפרע

Kiapicanto1000

Active member
בלי שטויות....

ביבי עושה ועשה טעויות אבל אני לא מאשים אותו...כמו שאני לא יאשים את בן גוריון אשכול רבין גולדה ברק שרון שמיר בגין......כל ראשי הממשלה שלנו עשו טעויות...

אבל בנאציזם הזה מצד ערבי ישראל אף יהודי לא אשם.

האשמים היחידים הם ערבי ישראל החלאות שממשיכים גם עכשיו לשקר להסית ולהתפרע
תראה מה כתב על זה אתמול, ברל כצנלסון, איש תנועת העבודה כשהייתה תנועה ימנית וערכית:

"היש בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב־עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות?

אכן, ברוסיה ב-1881, בעצם ימי הפרעות, ישבו בנים ובנות לעם ישראל והדפיסו בחשאי מתוך מסירות־נפש, פרוקלמציות, הקוראות לפוגרומים, מתוך תקווה שהדם היהודי שישפך יעזור להתקוממותו של המוז'יק הרוסי.

אכן, יודעת ההיסטוריה העברית כל מני רנגטים ודגנרטים. צורות שונות ל'שמד'! כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל, ילד שטופח על־ידי יסורי העם ומשאת נפש של דורות, וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו, של 'עבדות בתוך המהפכה', ויטרפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינאים, שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפיגיון שבמזרח – אל ידע מצפוננו שקט." ~ נאום 1 במאי 1936.

קשה להאמין כמה שזה עדיין נכון. פרעות ביהודים בתוך ישראל ב2021 והסמול הנאור מבין. זה סמול שאינו מתעניין בסימטריה...

איציק5111

Well-known member

נו ואיפה אנשי השמאל הנאורים בפורום? למה הם מתחבאים?

ai27

Well-known member
אפשר להשתמש בנכדה של זה ששכנע יהודים לפני 75 שנה ללכת בהמוניהם למשרפות
הוא ממש הצטיין בזה
והיא המעריצה הכי גדולה שלו, ולכן תשמח לקחת על עצמה את התפקיד

איציק5111

Well-known member
אפשר להשתמש בנכדה של זה ששכנע יהודים לפני 75 שנה ללכת בהמוניהם למשרפות
הוא ממש הצטיין בזה
והיא המעריצה הכי גדולה שלו, ולכן תשמח לקחת על עצמה את התפקיד
עדיין אין שמאלנים מתנדבים, מפתיע

למעלה