איציק מרדכי

סועד

New member
יגאל עמיר

אם מדברים על יגאל עמיר וזה נושא חדש שהעלת בפורום, ודאי יתקבלו תגובות רבות. אני לא רוצה להכנס בכלל לויכוח ולהזכיר את האיש עוכר ישראל שעשה מה שעשה המדינה רעדה ורעשה , אני אכתוב בקיצור על הוריו. הכל בא מהחינוך שלו בבית, אז אל לך להלין על "המסכנים", כי שמענו את עמדת האם והיה ברור איפה גדל הרוצח. לגבי זכותו להביא צאצאים לעולם, סלח לי שאני לא מצדדת בעמתך. זה צריך להיות עונשו. כי גם ממאסר עולם הוא עוד יצא, אך מה שגרם למדינה ולנו אין לו סליחה. בברכה, סועד.

זכות האשה ללדת

סועד היקרה! אני מקבל את מה שכתבת ללא עוררין., השאלה היא האם זכותה של אשתו ללדת ילדים? יוסיסיסי

סועד

New member
זכות האשה

יוסיסי שלום. שאלה קשה מאד. אך מכיון שאשתו תומכת במעשיו, ומעולם לא הביעו חרטה, בשבילי היא שותפתו לדרך ולאידיאולוגיה שלו. במקרה הזה לא הייתי מתפשרת. נכון מבחינה הומנית אתה צודק, אך זה מקרה יחיד במינו ולא כל יום אנו נתקלים בבעיה כזו. אם שופטי בית המשפט יקבלו החלטה אחרת, קטונתי מלערער על החלטתם. בברכה סועד.

סועד

New member
שאלה לפנטומימה

לא ברור למי כיוונת את המשפט אכולת סביך נחיתות.

סועד

New member
תיקון טעות

התכונתי לכתוב אכולת תסביך ולא סביך( סביח אוכלים בשבת) בברכה סועד.

סועאד חביבה: בנת אלראפדיין. עליה

אמרתי שהיא סובלת מתסביך נחיתות, ועוד אוסיף - פתולוגי. חשבתי שהאחרון שלקה בתסביך זה היה דוד לוי, אבל כנראה טעיתי. שיהיה לך, סועאד, ולכולנו אג'מעין יום שמח ומאושר, יהודה כץ

סועד

New member
תודה על הבהרתך

לרגע חשבתי שאתה מתכוון אלי חלילה וחס. בברכה סועד. כבר כתבתי חזור וכתוב שעלינו להפסיק את הבכיינות ורגשי הקיפוח, עברו כבר שלשה דורות אין טעם לדוש ולחנך דור חדש לתסכולים נוספים. אלא להפך, להמשיך להתערות במדינה ובקהילה וללכת על חינוך למצויינות וכל אחד בזכות עצמו צריך להגיע למטרתו. בברכה, סועד.

ליהודה כץ תיוג פרופיל האישיות!!!

יהודה היקר אני מכבדת כל דרך שאדם בה בוחר להסתכל על העולם: גם הדרך של הטמנת הראש בחול כמו בת יענא היא מכובדת. מאחר וקראתי שאתה אוהב לקרוא ספרים אני מציעה לך לעיין בספר "המסכה"-מבוא לאסטרטגיה האתנית של המשטר במדינת ישראל- [מחקר השוואתי] מאת ד"ר אהרון יצחקי. בפעילות שלי עם משפחות מצוקה וילדים ונוער בסיכון, אני רואה את הסבל המתמשך בעיניהם של הילדים האלה ואני בליבי יודעת מאין באו הפערים הארורים האלה... ממדיניות חסרת אחריות שלא התחשבה בטובתם של הדורות הבאים. [היום קיים מושג בר-קימא SUSTAINABILITY בענייני תכנון ופיתוח]. אני מאלה שלא יכולים לראות נחת לנוכח סבלם של החלשים. אני סולחת לך על תפיסת רגשי הנחיתות (שהיא תפיסה רווחת בקרב כל מי שרץ להדביק ולהדמות בכל מחיר ל-MAIN-STREAM גם על חשבון טוהר המידות שלו וזהותו). אני מכבדת כל אדם בכל מידת ערנות לסביבתו ובכל מידת רגישות לזולתו, והרי כולנו תוצר בריא של בריאת הבורא. סופשבוע נעים.

למעלה