איציק מרדכי

סועד

New member
ליונס

אני מסכימה עם דרך מחשבתך, יאלה בואו נמשיך הלאה ומספיק עם החשבונאות והתסכול המתמשך. עובדה שבכל זאת הצליחה העדה הבבלית בכל תחומי החיים ואנו מצדיעים לכל מי שמצליח ומביא גאווה בהצלחתו. בברכה, סועד.
 
../images/Emo196.gif משה דיין ז"ל שכחתם שערוריה

שאחת החברות שלו , במקרה הכרתי אותה בחברה כתבה עליו ספר , וזה התפרסם, זוכרים? אבל לא היו פמניסטים דאז, והוא ידע להתחמק מכל מעלליו.
 

סועד

New member
משה דיין

לא שככנו וכפי שכתבתי וגם את כותבת, לא היתה תנועה פמינסטית ולא מודעות כמו היום. משה דיין מצביא גדול בדורו ועוד כאלה בדורות אחרים, אז הכל נשכח ונמחל, ולא דוקא בגלל המוצא. בברכה סועד.
 
קראו לה הדסה מור, והספר שכתבה

נקרא בשם "חולות לוהטים". היכרתי את בעלה - אדם משכמו ומעלה. יהודה כץ
 
איציק מרדכי

לחברי הפורום! בית המשפט החליט לא להורידו מדרגת אלוף. לדעתי נעשה כאן צדק, מה שלא אפיין את התנהלות משפטו בנושא האונס וההטרדה המינית. מה דעתכם? יללה אקשן!!!!!!!
 
../images/Emo63.gifנכון פטומימה- הדסה מור

שמה, רואים שאתה קורא ספרים וגם נמצא בענינים ,
 

סועד

New member
איציק מרדכי

איציק מרדכי שילם מחיר כבד מאד. מסכימה איתך, לדעתי לא היתה הצדקה לו שללו לו את דרגותיו. עליו אפשר להגיד את הפתגם העירקי איפה היה ולאן הגיע. "מן אל מנארה אלה אל טאהרה. כלומר ממרומי המגדל ולתחתית הבור. חבל על בן עדתנו שכך נפל. בבחינת "איך נפלו גבורים". בברכה, סועד. ,
 

אילנית12

New member
חשבתי שהוא כורדי,ולא עירקי,זה

מזכיר לי,שהייתי תלמידה ביסודי, היו תלמידות ממוצא כורדי,אבל כששאלו אותן, הם היו אומרות,שהם ממוצא עירק.
 

סועד

New member
כורדי - עירקי

לאילנית בקר טוב. יהודים מצפון עירק שייכים לעדה העירקית. אמנם הם חיו בגבול כורדיסטן אך עדיין שייכים לעדתנו. למשל יהודי כרכוק מוסול, וגם העיר נינוה נמצאים בצפון עירק. אבי עליו השלום ביקר את אחד מפלאי תבל - אלה הגנים התלויים בנינוה. בברכה, סועד.
 

סועד

New member
צודקת

את גם צודקת וגם חאק' וויאקי. אבל כעקרון הם דוברים גם ערבית עירקית וגם כורדית, גם אני לא מבינה אותה.בברכה, סועד.
 

mongol1

New member
חלקם שייכחים

יהודי זאקו ויהודי ברזאן היום בכלל מכחישים תצד העיראקי שלהם. יהודי מוסול ויהודי כרכוך הם יותר עיראקים מכורדים לדעתי.
 
לסועד ויוסיסי../images/Emo4.gifאיציק מורדכי

בצער רב אני רוצה להגיד לכם שאיציק מורדכי נפל קורבן על מזבח הצדק של מערכת המשפט המושחתת: עשו לו לינץ' כל האירגונים הפמיניסטים וחיסלו איתו את כל החשבונות והעוונות שעשו קודמיו האשכנזים. הוא שילם מחיר כבד על העוולות שעשו האשכנזים שקדמו לו: זוכרים את התנהגותם של משה דיין ואחרים בצה"ל? מדוע עליהם מערכת המשפט ואירגוני הנשים פסחו? תמיד מערכות הצדק מטהרות את עצמן על הגב של המזרחיים! והנה עוד דוגמא: משפטו וחקירתו של אריה דרעי לעומת החקירה נגד בורג-שר הפנים דאז... איך נעלם תיק אפרסק מהכספת של המשטרה? "לא חול אל-לאה יא ראבי" צודקים בש"ס שהם רוצים להשתתף בועדה למינוי שופטים... צר לי שהפוליטיקה שולטת במערכת המשפט. לא דמוקרטיה, לא צדק ולא בטיח. עוד דוגמא: הרכוש של יהודי עירק: בן גוריון "קבע" שיהיה קיזוז מול תביעות הרכוש של הפלסטינאים... לעומת יחסה של המדינה לתביעות הרכוש של יהודי אירופה!!! בעירקית אומרים: "ואוי חלאל וואוי חראם" או "מן תרדוהא כבאר כבאר ומן תרדוהא זע'אר זע'אר".
 
בנת רלרפידיין

בנת אל רפידיין אלעזיזה!!!!! "לא בלה תמק" ללא מורא ללא משא פנים. בדבריך אלה קרעת את המסך והוילון המכסה את ערוותם של כל מכוערי הנפש שטובתם עומדת תמיד למול עינהם . אשר גרונם יהגה דברי הלל ותשבחות, לשונאי ישראל ועוכריו, בשם הדמוקרטיה שהיא דמוקרטיה סלקטיבית המשרתת את האינטרסים שלהם בלבד. יוסי
 

סועד

New member
איציק מרדכי

קשה להכנס שוב לויכוח אם אשם האיש או לא. בית המשפט אמר את דברו. אני לא מקבלת את דעתך שזה קשור למוצאו של האיש. נכון בתקופתו של דיין לא היו ארגוני הנשים כפי שהיום. היום המודעות גבוהה מאד בענינים הללו, וטוב שכך. כאם לחמש בנות אני לא יכולה להסכים לנורמות שכל בעל שררה ינצל את מעמדו וינהג כרצונו. אחרי 55 שנים במדינה עם כל השגיעות והעוולות שנעשו, עלינו להביט קדימה לשכוח את המשקעים ולקוות לימים טובים יותר. איציק מרדכי איש גדול אך חסר מזל, נכון גם אחרים סרחו ולא נענשו כפי שהוא נענש, הפסדנו אדם דגול בעדתנובברכה, סועד.
 
איציק

סועד יקרה! מה שעושים ליגאל עמיר ולאשתו זה בסדר? האיש רוצח מתועב, רצח ראש ממשלה, אי אפשר לסלוח ,חיה רעה , לא בנאדם ועוד ועוד.........לא חלילה שאני מצדיק את מעשיו.להפך אני מוקיע וסולד ממעשהו הנפשע. עם זאת אני שואל את עצמי יום יום האם גם אנחנו איבדנו צלם אנוש? אשתו, וזכות כל אשה להתחתןוללדת, המבקשת להתיחד עמו ולהביא צאצאים . מקובל עליך שלא יתנו לה? מתוך טענה מטומטמת שזה יכול לפגוע בבטחון המדינה. ובית המשפט השופט צדק צרוף עם אנשים חכמים קיבל את הטענה הזו, אם זו לא רדיפה ועוות הצדק ,אז מה זה? זה שרודפים את הוריו כל הזמן , ועדיין לא קם איש ציבור שימחה נגד העוול הזה , זה נראה לך? איך אפשר לעבור על זה ולשכוח? מה אשמים אימו או אביו? כל המקרים האלה הם הם הגורמים לי לחשוב שאנו מדינת העולם השלישי לא שונה מעיראק מרוקו או זימבבוה. יוסיסיסי
 
למעלה