איפה ה
של ה
וה

קרית ביאליק זה המקום ליד חיפה

שממנו טרם היתה לנו נציגות
ברוכות הבאות
, ומהמדיח הזה - עוד אחד בבקשה לכאן.

een ogenblik

New member
קרית ביאליק היא קרית ביאליק!

היא לא "מקום ליד חיפה", אם כבר חיפה היא מקום ליד קרית ביאליק. |אוחנבליק נזעקת להגן על עיר הולדתה|

ברוכות הבאות ../images/Emo140.gif

אם תקבלו מדיח כזה מיד תכתבו כאן פרטים, אני בטוחה שיש עוד קופצות. ואם תקבלו מכונת כביסה שאוספת את הבגדים ברחבי הבית, מכבסת, מייבשת, מגהצת מה שצריך ומקפלת לארונות- אז גם. (אפילו אם לא מגהצת.....).

פרח7

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo140.gif

דוגמניות הבית של פילסברי??????????. נשמע יאמי

ממש

כאן.. בתוספת כמה שיפורים שמנסות לעשות כל הזמן.. והשידרוג הכי הכי.. שפרח7 מהצ'אט תהיה השכנה... איפה? ישוב כפרי בהרי ירושלים מספיק ירוק(עד כדי סכנת זיהום לנסיכה פיונה) מספיק קרוב למקורות תרבות עירוניים.. ממש מה שנקרא:"ללכת עם ולהרגיש בלי"

ninii

New member
../images/Emo13.gif

אוי, שאלה בעיתית... כרגע אנחנו נטולות דירה ולכן גרות אצל הורי (ומאושרות על כך שהם עדיין מקבלים אותנו, גם אם לא בשמחה, אז בברכה...) הייתרון הוא שהבית שלהם הוא מאה מטר מהים... אח איזה חלום... איפה אתם רוצים לגור-מממ רוצות לגור... מתחלק לשנים- היא רוצה בצפון תל אביב בדירה קטנה אך מרווחת. אני כל פעם שאני נכנסת לתל אביב מרגישה כאילו אין לי אוויר וכשזה מתווסף לחיפוש חניה אין סופי, רוצה כמה שיותר רחוק מתל אביב!!! (אבל לא עד כדי כך..) סביבות הרצליה, רעננה ככה. הבית החלומי שלי נמצא בארץ על צלע הר, מרחוק אי אפשר להבחין שיש שם בית ומסביבו סוגי צימחיה גבוהה ופרחים. חלום ההתישבות של האשה משתנה משבוע לשבוע, פעם היא רוצה נגב, פעם גליל, פעם תל אביב. הדבר הכי חשוב בבית הוא כמובן האנשים שבתוכו (
) אבל חוצמזה הכי חשוב שתיהיה הפרדה בין חדרי המגורים והסלון (שלא יפריעו רעשים למיניהם)- ולי גם חשוב שיהיה חדר עבודה (אה וגם עוזרת בית צמודה לבית, כי אני שונאת לנקות והאישה אלרגית לכל דבר...) החדר הכי חשוב בבית הוא חדר השינה (
) לא יעזור כלום, שם אני מעדיפה להיות! הכי התרגשנו... אמממ אני חושבת שמזה שכל שבוע אמא שלה היתה מכינה לנו סוגי מאכלים (קובה, אורז, עוף, דגים וכל מיני מוחמצים תוצרת בית). טוב נתחיל בזה שהייתי רוצה למצוא כבר איזו דירה... אבל הכי הייתי רוצה לקבל מערכת סירים או מסחטת מיצים או סיר בישול איטי אאווווו אוף יש כל כך הרבה...

למעלה