איפה ה
של ה
וה

פרח7

New member
תודה לך שנזעקת

כשקראתי את דבריה של השבלולית על כך שלילה איתי מעורר בה פיהוק חכחתי בדעתי אם עלי להפגע מדבריה. ברם אחרי שנלחמת על כבודי, ואחרי הסברה המניח םחות או יותר את הדעת, החלטתי לא להפגע. אם כי, אני מודה, שלא נעלמה מעיני העובדה שאישתה לא התיצבה פה במהרה בכדי לגבות גירסתה זו.

עד שאישתי תתייצב (איפה היא באמת?)

זה לא שלילה איתך מעורר בי פיהוק לילה מעורר בי פיהוק ולפעמים גם שעות אחרות ביממה (בוקר, אחה"צ ומה שביניהן)

מצחיק מה כל אחד רואה בהודעה שלך

טוטולס נרעשה מהעובדה שאני התעוררתי (שהיא אכן מתמיהה מאוד) אני נרעשתי מזה שהצבעונית הסכימה לגור באורווה

daphts

New member
שעור פרטי בכדרות - לכל הכדרים

יכולה ללמד אתכם תמורת סכום סמלי כמובן - איך לסים את שלב העקומים ללא שליטה ולעבור בחטף לשלב הצילנדרים ואחריו לשלב העקומים מבחירה ! תאמת בשמחה- רק תארגנו אובניים חשמליים (רצוי לא הגרמנים )נוח וקל יותר לעבוד על אלה שמגיעים מהשטחים ! שרון

איפה המקום בשכנות? יש עוד?

סיפרתי כבר (איפה אבא עם המצילתיים?) ששנים הייתי מורה לקרמיקה? (וחולמת מאז על מקום לתנור משלי...)

../images/Emo23.gif בת 42

לא יודעת איך.. אבל תמיד עשיתי לפחות שני דברים יחד... נהיה ששנים הייתי בחוג קרמיקה.. מגיל פופצ'יק... ובאיזשהו שלב בזכות חנוניות מתקדמת וכנראה לא מעט כשרון - המורה שלי שהיתה אמנית קרמיקה ידועה מינתה אותי ל"עוזרת מורה" ואחורי זה למדריכת קבוצות הילדים... ובשנים שאחורי זה, בזמן שכולן התמקצעו בנגינה בפסנתר וככה.. אני בחשתי בוץ עם גלזורות
(עכשיו אכלנו לארוחת בקר את העוגה. מתי תביאו עוד?)

טוטולס

New member
יש עוד במאפיית אנג'ל...

אנחנו (זאת אומרת קונדסונת) אופות עוגות טובות בהרבה...

המקום

יהיה -לא בפנטזיה אני מקווה אלא בפועל)באחד המושבים ליד ירושלים. (אתן באזור?) ובוודאי שיש מקום- בבחינת "כל המרבה הרי זה משובח". לגבי מיקום התנור כדאי להחליט בשיתוף עם פרח. בכל מקרה, נראה לי כדי שהוא לא יעמוד על רצפת הפרקט שלה במידה וזו תחליט לקפץ מפנטזיה לפנטזיה

Loretail

New member
I am there as well, although

last night we made masks. I really do take ceramic class right now,,:)

שמנתולה

New member
אנחנו

גרות במושב בעמק חרוד (למאותגרים גיאוגרפית - למרגלות הגלבוע בין עפולה ובית שאן) (עונה לשאר בשמי בלבד, לא בטוחה שהבלונדה שותפה לחלומותי...) הייתי רוצה לגור פה, אולי לשפר מיקום לכיוון מרכז המושב או למיקום גבוה יותר במושב לשם הנוף. הבית החלומי היה להשאר פה אבל להנות מעט יותר מיתרונות העיר, אם היה אפשר לקחת מהעיר רק את מרכזי הקניות והבילוי ולשים אותם פה (בלי הנספחים הגרועים כמו כבישים סואנים והמון אדם כמובן) זה היה נפלא. עוד חלום דיור (או מה אעשה כשאזכה בלוטו
) זה דירה בלונדון... אנחנו חולמות לעבור לת"א לקראת הפנסיה, כשהילדים יגדלו ויהיה לנו זמן איכות להזדקן... הכי טוב היה כמובן בית קרקע עם 4 דונם בדיוק בלב העיר
הדבר הכי חשוב בבית זה אנחנו, אחר כך הבחוץ ורק במקום השלישי הבית. החדר הכי חשוב בבית? אין כזה. עד עכשו ב-40 מ"ר שלנו כל מטר היה חשוב מאד, עכשו כשהתרווחנו ל-60 מ"ר יש בערך 15 מ"ר לא מנוצלים (מחכים לבלונדתול שיגדל), השאר נשארו חשובים באותה מידה. המתנה הכי מרגשת שקיבלנו לבית? מבחינתי זאת ההשקעה הגדולה של המשפחה שלי בעזרה עם הבית, אבא שלי ארגן ובנה בעצמו (ועם אח שלי) את התשתיות להנחת הקראוון, את הסככה שמעליו, חיבר את ההרחבה שהבאנו, טיפל בחצר... הוא לא מדבר הרבה אבל הוא אלוף בביצוע. לא הייתי רוצה שום דבר מוחשי לדירה חדשה, רק ברכות ואיחולים יספקו מבחינתי. (בעיקר אם הם יתגשמו (-:)

למעלה