איפה הייתם בירח דבש

תיזהרו מאוד מההבדלים בין שמאל לימין

עם האוטו. מאוד מאוד מסוכן. אלא אם כן מישהו מכם לונדוני
נשמע אחלה של טיול
סליחה על ההתפרצות, אני בכלל מפורום חתונות, אבל לא יכולתי להתאפק ..

רחלי1

New member
תודה, אניגודין! נזכור את זה ../images/Emo66.gif

ואת בכלל לא מתפרצת, את הכי מוזמנת בעולם!

fila

New member
אנחנו נסענו 5 ימים אחרי החתונה

לארה"ב, יצאנו ממיאמי לשיט בקאריבים - מקסיקו, איי קיימן וג´מיקה- היה מדהים ביותר!!! אח"כ חזרנו לארה"ב למיאמי,אורלנדו וניו יורק. מומלץ ביותר!!

pumpkin

New member
פיליפינים !!!

שלושה חודשים לפני החתונה (זה היה בתקופת החגים) ושבוע אחרי שחתמנו עך חוזה לדירה שקנינו (אה , ויומים אחרי התאומים בתקופה שאף אחד לא העיז לטוס) פשוט עזבנו הכל ונסענו לחודש לפיליפינים. אני כל כך שמחה שנסענו אז , כי עכשיו, עם המשכנתא ושאריות מהחתונה אני לא רואה איך היינו עושים את זה. היה פשוט נפלא וגם בגלל שכבר ידענו באיזה בית נגור , קנינו מלא דברים מעץ לבית. אני זוכרת שחזרנו אמא שלי שאלה עם רבנו במהלך הטיול (מה שסביר להניח שיקרא שנמצאים חודש אחד ב- של השני) אבל זה לא קרה ! אפילו שהיינו חודש רצוף ביחד לא הצלחנו לריב

יעלי2

New member
אנחנו טסים עוד 18 יום לארה"ב

ומחר יש לי יום הולדת. אבל אני לא מחכה לחגוג עד לטיול... אחנו סופרים את הימים ושמחים נורא על הבחירה לטוס 5 שבועות אחרי החתונה. יש משהו נהדר בלעכל את החתונה וקחת אויר לפני ירח הדבש. ככה יש 2 נגלות של התרגשות והנאות. לשם שינוי בקשתי מתנה לא חומרית אבל היא עולה כסף: מסג´ ב 4 ידיים. מה יש? משהו לנפש. התכנון הוא כמעט שבוע בווגאס, יציאה באוטו לברייס קניון, טיסה לניו אורלינס, קרוז וניו יורק. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לנסוע מכאן ולהתאוורר... אגב אתי@, את ועמית עובדים ממש ליד מפגש הסטייק והסי פוד מרקט נכון?

אתי@

New member
שיהיה לכם אחלה ירח דבש ../images/Emo66.gif

(בטוח שיהיה אחלה...) אני באמת עובדת ליד הסי פוד, אבל אני לא יודעת איפה עמית עובד
... טוב לדעת שהוא בסביבה...

יעלי2

New member
הוא עובד

בביטוח ישיר (קרליבך 1) קרוב לוודאי שאתם יושבים חלון מול חלון ואולי אכלתם טים טם בקיוסק או בשניצליין יחד ולא ידעתם.

אתי@

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif בהחלט יש סיכוי כזה...

שמופית

New member
אנחנו לפני החתונה נסענו

לשבועיים לצרפת וטיילנו עם רכב שכור, אבל קראנו לזה "טרום ירח דבש"...

אתי@

New member
אצלכם זה החיים הטובים ../images/Emo98.gif

גם טרום ירח דבש בצרפת, גם ירח דבש אלטרנטיבי באילת, וגם הירח דבש על אי בודד...

שמופית

New member
טוב... הירח דבש על האי הבודד

זה חלום... איכשהו לא נראה לי שהוא יצא לפועל, כי אנחנו כבר נכנסים לבניה ומשכנתא... או שנעשה מקפריסין "אי בודד"...

הדסים

New member
נוסטלגיה....../images/Emo98.gif

אמנם זה היה רק בספטמבר אך נדמה שזה היה לפני שנים, אנחנו היינו שבועיים באיטליה;פירנצה (הקסומה), טוסקנה ורומא

נופר30

New member
ואנחנו מתכוונים

לעשות טיול של חודש באירופה כל בוקר מחליטים לאן נוסעים ונוסעים מוצאים מקום לישון ובבוקר מתחילים מההתחלה

הילית*

New member
נופר, יש לי רעיון בשבילכם

לישון בקמפינג. מנסיוני אירופה מאוד מסודרת בעניין הזה והרבה מהקמפינגים שם ממש ברמה וזה חוסך תיאומי מלונות לפני הנסיעה. בכל יום ישנים במקום אחר לפי התקדמות הטיול. אנחנו עשינו את זה בספרד ובעלולי עשה את זה עוד קודם באוסטריה ובסקנדינביה. צריך רק להביא אוהל מהבית או לשכור שם קרוון

למעלה