איפה הייתם בירח דבש

אתי@

New member
איפה הייתם בירח דבש ../images/Emo98.gif ../images/Emo35.gif

(הנה תרמתי לשירשור חדש...) אנחנו ככל הנראה נטוס בסוף השבוע הזה לירח דבש מאוחר מאוד (5 חודשים
)
באיים הקנריים.

שמופית

New member
וואו אתי ! איזה כיף לכם !!!

מה זאת אומרת "ככל הנראה" ? אין כרטיסים ומקומות סגורים ? איזה כיף ! איך מתאים לי איזה אי ככה... אנחנו ירדנו לאילת לשבוע, אבל זה רק בגלל שלתמיר היה שם כנס וקיבלנו סוויטה במלון 5 כוכבים בחינם. אבל הודעתי לתמיר שזה לא ירח דבש מבחינתי ורק חו"ל בשילוב איזה אי זה ירח הדבש האולטימטיבי. (אני מקווה רק שהוא לא ייקח אותי לאי האלמוגים במצרים... סתאאאאאאאאם).

אתי@

New member
ככל הנראה = 99%

בגלל שזו תקופה לא עמוסה אז יש סיכוי טוב למחירי הרגע האחרון. אני מקווה שמחר נזמין את החבילה ואז אני אוכל לומר שבטוח שנוסעים...
בכל אופן אחרי שנחזור נוכל לספר אם היה שווה - ואולי גם אתם תסעו לשם...

lital_f

New member
קודם כל, אני מאחלת לכם להנות המון!

שנית, אנחנו יצאנו כמה חודשים לפני החתונה לטיול רומנטי בארה"ב (שלכת בניו-אינגלנד, לוויתנים בקייפ-קוד וכו´), שיש המחשיבים אותו ירח דבש. מעבר לזה, אני ממש לא יודעת אם יהיה עוד משהו. אם כן, אני חולמת כבר הרבה זמן על איטליה
...

אתי@

New member
../images/Emo51.gif ארה"ב ואיטליה נמצאות ברשימת

היעדים המועדפים שלי...

kisses

New member
אז אתי דבר ראשון שתהני ../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

המקום פיצוץ ושתדעי שכולי קינאה
אנחנו היינו ברודוס לאיזה 4 ימים אחרי החתונה וזה היה ממש במקום קצת להרגע אחרי הכל ולהיות ביחד למרות שאנחנו מתכננים ככל הניראה מתי שהוא לצאת למין ירח דבש שני לסנט לוציה בקרביים זה החלום של שנינו רק צריך לתפוס עונה טובה אתי נסיעה טובה והמון דש לרונן

אתי@

New member
המון תודות ../images/Emo140.gif

היית בטנריף (כתבת שהמקום פיצוץ)

ירח הדבש שלי.......

אומנם זה קרב לפני 8 שנים וחצי אבל קיבלנו במתנה 3 לילות במלון המלך דויד בירושלים אבל אחרי הלילה הראשון הגיע למלון מזכיר המדינה האמריקאי דאז כריסטופר ואז פינו אותנו מהמלון ושיכנו אותנו במלך שלמה בתוספת לילה במתנה עם כל הפינוקים , ואנחנו כמו ישראלים טובים נצלנו את כלללללל הפינוקים , אפילו בקרנו בגן חיות ובכנסת

אתי@

New member
כל הכבוד על הגישה החיובית ../images/Emo45.gif

אני בטח הייתי מתעצבנת נורא

זה לא כך

ברור שכעסנו ורטחנו אבל בסופו של דבר קיבלנו את אחת הסוויטות הטובות במלך שלמה עם כל הפינוקים כל היום עשינו מסגים וכו וגם קבלנו תלושים למסעדות בירושלים בחינם ותלוש של המלך דויד בפעם הבאה 50 % הנחה , אבל עד היום לא מימשנו את זה מהפחד ששוב מזכיר המדינה האמריקאי יצוץ לו פתאום

nikit1

New member
אתי, גם אנחנו ניסע 5 חוד´ אחרי...

בגלל אי אילו אילוצים. אבל אני חושבת שזה דווקא יכול להיות נחמד- אחרי החזרה לשגרה שוב להיות באווירה של אחרי החתונה. אנחנו נסענו מיד אחרי לסוף שבוע ב"קרלטון" בת"א ובקיץ אנחנו מתכננים לנסוע לאיים בתאילנד (בזמנו תכננתי לנסוע לבד לשם אבל אז היכרתי את אסף וזה לא יצא לפועל, אז הוא מרגיש שהוא חייב לי
)

אתי@

New member
האיים בתאילנד - עוד חלום שלנו...

זה היה התכנון המקורי (אחרי שנפרדנו מאיי סיישל). ויתרנו בגלל שלא יכולנו לטוס לפני מרץ וזו כבר לא תקופה לתאילנד. בכל אופן אין לי ספק שאתם תהנו שם מאוד מאוד - כולם אומרים שזה פשוט גן עדן...
יווו איזה כיף לכם - אני מקווה שכשתחזרו תצרפו תמונות...

maz

New member
רק תבדקו שלא מדובר בעונה הגשומה...

נדמה לי שהגשמים הם מתישהו באזור אוגוסט-אוקטובר נורא לא כיף (מניסיוני) להיות על אי קטן ורומנטי כשהכל דולף כל הזמן.

ניצניצ

New member
אנחנו היינו חודשיים בניו זילנד

כמו שכתבתי בשרשור הקודם. זוג איים נפלא ומדהים לטיול תרמילאים / טיול למפונקים / טיול לניקוי הראש בסבבה. פשוט אין מילים לתאר את הרוגע של אחד המקומות הרחוקים ביותר מאיתנו (מ1000 בחינות) מומלץ!!! אוף איך שאני מתגעגעת...

שמופית

New member
ניו זילנד זה החלום שלי !!!

לנתם באכסניות ועשיתם טיול תרמילאים או טיול למפונקים ? אפשר לשאול כמה בערך עולים חודשיים כאלו ?

shelycat

New member
אצלנו....

אנחנו 24 שעות אחרי החתונה כבר היינו בדרכנו ללונדון (קפיצה קטנה לחמישה ימים בבית מלון מדהים) והיינו אמורים אחרי עונת המבחנים (חודש וחצי אחרי החתונה) לטוס לתאילנד והאיים אבל בשל פאשלה של משרד הנסיעות שלנו אנחנו נאלצנו לדחות את הנסיעה הזו (מקווה שנמצא זמן בקרוב) וחוץ מזה מתכננים קצת גם על ספרד בקרוב.

אתי@

New member
גם אנחנו מתכננים טיול בספרד

נראה לי שבאוקטובר. הלוואי וזה יצא לפועל... כבר אספתי המון חומר ומידע על דרום ספרד, אז אם זה הכיוון ואת מעונינת במידע, אז רק תגידי. יש לי חומר והרבה קישורים לאתרים מענינים ורלוונטיים.

ניצניצ

New member
היינו לפני שנתיים באנדלוסיה

שבדרום ספרד. אשמח לתת פרטים אם צריך

אתי@

New member
../images/Emo51.gif בנתיים זה בהקפאה אבל אני

אזכור אותך וכשזה יתקרב - אשמח לשמוע פרטים וטיפים...
תודה

למעלה