"איסוף רסיסי נשמה"

MaaYan B23

New member
"איסוף רסיסי נשמה"

נשמע מעניין אך יחד עם זאת גם מאד מוזר. אשמח לקרוא ממקור מסויים או מכם אודות אותם "רסיסים" המושלכים מאיתנו בעת מקרים כאלו או אחרים ובעיקר למה זה קורה. כמו כן, כיצד נעשה האיסוף וההחזרה של אותם רסיסים? בזהדמנות אשמח לקרוא גם בכלליות על דרך השאמן. תודה מראש.

Bastat

New member
איסוף רסיסי נשמה

מעניין.... כן מאוד, אבל למה זה נשמע לך מאוד מוזר ? אני אספר לך קצת אודות אותם "רסיסים" ולמה זה קורה כאשר אדם עובר טראומה (שזה משהו מאוד אינדבדואלי... עוצמת הטראומה) הנשמה שלו מתפוצצת יש כאלה המצליחים אף להרגיש את זה באותו הרגע, האדם לא מת והנשמה שלו מתאחדת שוב. אך לא בשלמות היות ורסיסים ממנה נשארים במקום הטראומה במקום ההתנפצות. זה ממש בקצרה ובמילים פשוטות מהם רסיסי הנשמה המדוברים. הטיפול הזה אורך כארבע שעות. לשאלתך כיצד נעשה האיסוף וההחזרה ....המון שנים למדתי בכדי להגיע ללמוד את שיטת הטיפול הזו וכמובן גם שיטות נוספות כך שלספר בחצי פה על איסוף רסיסי נשמה זה נראה לי לא לעניין. מקווה שהייתי ברורה בהסבר, אשמח לענות לשאלות נוספות.

MaaYan B23

New member
לא כ"כ..

איך הנשמה לפי השאמיניזם מורכבת עד כדי כך שיכולה להתנפץ כמו זכוכית מחוסמת? מה מרגישים בדיוק כשזה קורה? יותר מזה, מהי הנשמה בשבילך? באיזה שלב של האדם היא נמצאת? מה מסמן כל רסיס, זיכרון, רגש, חיוּת, או שמא מדובר במשהו אחר? ולא, אני לא מעוניין בתורה כולה, אלא בתיאוריה והעקרונות שעומדים מאחורי ה"איסוף". שלא יובן אחרת, אני אומנם לא [או עוד לא] מאמין בעניין ה"ניפוץ נשמה", אבל אני עם ראש פתוח ומסוקרן לגבי הנושא. עם זאת, ללא הסברי בסיס [דימויים אני מבין טוב
] יהיה לי קשה להבין על מה מבוססות הטענות הללו. כלומר בכל זאת, את העניין קראתי בהצעה לריפוי מסויים כדבר מובן מאליו ואילו אני אישית מעולם לא נתקלתי בזה, אולי לפחות לא במונחים אלו. תודה.

Bastat

New member
כן כ"כ....

הרבה שאלות לנושא שלא קל לענות ולתת את כל התשובות שאתה מעוניין בהם....כרגע אני כרגע בעבודה ולכן לא אוכל לענות בצורה מובנת וברורה. אך אשב לי בבית לכתוב במסודר והעלה את זה לפורום שבוע הבא

MaaYan B23

New member
יש לי זמן, תודה רבה.

אני מעדיף תשובה מאורגנת שתיקח הרבה זמן מתשובה על רגל אחת שלא אבין ממנה דבר. אני מעריך את השתדלותך.

Bastat

New member
רוצה לציין משהו קטן

עכשיו הדפסתי את השאלות שלך בכדי שאוכל לקחת איתי הביתה ולכתוב.... כנראה אתמול לא היה לי זמן ממש להתעמק ב"לא כ"כ" שלך ועכשיו שקראתי שוב מאוד צחקתי (איתך כמובן לא עליך) אני מעריכה זאת שאתה מכוון אותי להסבר שיהיה הכי מובן - "[דימויים אני מבין טוב ] " אני בהחלט אשתדל ואני מקווה שאעמוד בקריטריונים שלך

למעלה