אילו רק שמעו בקולו של אחמד טיבי ...

maria411

New member
אם אתה חושב שמשהו ממה שהוא אמר אתמול הוא מתכוון לממש?

אתה טועה...כול ההתנהלות שלו ושל הליכוד זה לצלוח בשלום את הקדנציות, ולא חשוב עד כמה אזרחי מדינת ישראל נפגעים בינתיים עקב המדיניות הכלכלית החזירית למעט אותם ציבור כמו החרדים והדתיים הלאומנים שבזכותם הוא נאחז בשלטון ..הוא מחרב.. על מצביעי הפריפרייה .
הם בכיס שלו ממילא...

איימן עודה הוא אידיוט שימושי . לא כי הוא אידיוט במובן הפשוט

הוא דווקא איש נבון
אבל הוא אידיוט שימושי עבור מכרסמי ישראל .

רק סמולני ממיטב חרפת המין האנושי יכול לפורפר

חלאה כמו אחמד טיבי למעמד של מלאך צמרת מצדיקי הדור.....

maria411

New member
זה טיעון מספיק חזק העומד בפני עצמו ...גם ללא מנגינה..

הדבר היחידי שעומד כאן בפני עצמו לדראון עולם מביש

וחסר מצפון לחלוטין, זה אתה וכל ההולכים בדרכך!!!!

maria411

New member
בטח פטריוט ..

אני והדומים לי חיים כאן ,ומסכנים את חיינו בשרות בצבא, בהליכה ברחוב ,בנסיעה באוטובוס.בישיבה בבית קפה ,בעוד שאתה ומשפחתך צופים בנו בטלוויזיה האמריקאית ..וממליצים לנו מה לעשות ואיך להתנהל .
היש בעולם בן אדם נורמלי אחד שיכול להטיל ספק מי צריך להיות מוכה לדראון עולם ?..
נפולת של נמושות מהסוג הכי נחות.

maria411

New member
אני מקשקש
?..

אתה מעלה לינק מלפני 3 שנים בהם המשטרה מתגאה שאיתרה כ-200 כלי נשק לאחר חודשים של חיפושים ..
..200 מתוך כ-40.000 כלי נשק המוחזקים ללא רשיון על פי הערכות ,ואם אמנם הכול בסדר אז על מה מלינים נתניהו וחבריו ?..המקורות שלי {התקשורת } מצביעים שהמקור לכלי הנשק בו בוצע הרצח הוא אביו של הרוצח שהוא מתנדב במשטרה שהחזיק את הנשק ברשיון ,,

katomish

New member
זו שאלה רטורית ? אתה בעצמך טוען שהנשק היה ברשיון אז מה הקשר

לוידאו של טיבי שהבאת
וכן הלינק מלפני 3 שנים בשביל רק בשביל להראות לך שלא התחילו אתמול אלא עוד בתקופה שטיבי התחנן שיתחילו.
וכן זה מסתבר שזה לא כל כך פשוט לאסוף נשק מפושעים, אותה הבעיה קיימת גם בארה"ב.
הבעיה היא שברגע שיהיה מבצע נרחב, יהיו התקלויות בין המשטרה לאזרחים נושאי נשק
שגם יעשו בו שימוש, ואז כשיהיו פצועים או חו"ח הרוגים את האצבע יפנו לביבי.
כך או כך האצבע רק מחכה להיות מופנית.
&nbsp

סוהי99

New member
כל ממשלות ישראל נגועות בפחד מעימות קשה עם המיגזר

בשביל זה לא צריך את העצות של איחמד טיבי......יאסר ערפאת אולי היה זקוק להן.

maria411

New member
לא צריך לחפש עימות עם ערבי ישראל..זה בדיוק מה שביבי מחפש..

מה שצריך זה לצמצם את תופעת הנשק הבלתי חוקי במגזר הערבי ובכלל .ואת זה מבקשים גם ערביי ישראל המהווים 99.9% מהנפגעים מנשק זה...ולכן זו לא הצעה של טיבי, כי עם בקשה של כול המגזר הערבי.
ממשלת "העבודה " בראשות ברק {למרות שזה פגע בה אלקטורילית } לא היססה להתעמת עם ערבי יישראל כאשר היה צורך בכך .היא אף ספגה ביקורת על הפעלת כוח יתר מוועדת חקירה שהיא עצמה הקימה...

סוהי99

New member
לגופו של עיניין אין כאן ויכוח

כפרי המיגזר הערבי הם מדינה בתוך מדינה.........ישובי הבדואים בדרום הם מדינה בתוך מדינה............לטובת אזרחי ישראלה כולם,ובעיקר הערבים והבדואים יש למגר את ההפקרות הזאת ולהחזיר אותם לחיים נורמליים במסגרת החוק - זה יהיה טוב לכווווווולנו.אבל ככל דבר,צריך שני דברים לשם כך:

1.להחליט.
2.לבצע.

maria411

New member
נכון..אבל כאשר ראש ממשלה המכהן בתפקידו ב-7 השנים האחרונות

ברצף, ולפני כן עוד כמה שנים טובות כראש ממשלה ומי שכיהן בין היתר בתפקיד מרכזי כמו שר האוצר שאחראי להתווית המדיניות הכלכלית החזירית הקפיטלסטית האיש שמנע חלוקה צודקת ושיוויונית של תקציבים תוך כדי קיפוח של המגזר הערבי ובמשך תקופה מסויימת ,וגם של המגזר החרדי בשל אינטרסים פוליטיים ואידיאולוגיים משמיע דברי הבל כאלו..
זה צורם לאוזן של כול מי שאינו נמנה עם עדר הבהמות..

katomish

New member
אפשר לנוח, ימות המשיח הגיעו

מריה מבקר את ביבי על קיפוח המגזר החרדי

maria411

New member
שכחת להוסיף את העיקר...

בשל אינטרסים פוליטיים...
אבל הוא מתקן עכשיו את מה שהוא עשה בערב בריבית דה ריבית לפחות בכול מה שנוגע לתקציבים לחרדים .

katomish

New member
מריה הישן היה בועט לך בתחת על דברי הכפירה, אבל טוב לראות

שגם אתה משתנה
כשאתה אומר מתקן ומתכוון למחזיר קצבאות לחרדים ויוצא נגד כל מה שאמרת בעבר
&nbsp
אם נביט לרגע על סולם התיעוב שלך נבין שביבי נמצא כל כך גבוה
שאם מחר הוא יעשה שלום (בשל אינטרסים פוליטיים), אתה תצטרף לנוער הגבעות, ותזמר סיסמאות של כהנא.

maria411

New member
אתה שוב מסיק מסקנות שגויות..

אני למען חלוקה שיווינית של אוצר המדינה אין בזה כדי להצביע על כך שאני בעד חלוקת כספים למגזר הטפילי החרדי ערביי ישראל מקופחים בכול מה שנוגע לתקציבים אלו ובכול מה שנוגע לשיוייון זכויות והזדמנויות .
את המגזר החרדי נתניהו ייבש בשל צרכים קואליציונים עובדה היום הוא משיב להם בריבית דה ריבית.התעוב שלי לנתניהו אינו שונה מהתעוב שחשים רבים במפלגתו כלפיו ,והוא אכן יגדל גם עם הוא יעשה שלום, משום שהוא יכול לעשות את זה לפני שירצחו עוד יהודים וערבים ,לא הכול בחיים צריך להתנהל עפי פי הרצון לשרוד בכיסא.. ולמלא את חשבון הבנק תוך כדי כך.
ציטוט...
נכון..אבל כאשר ראש ממשלה המכהן בתפקידו ב-7 השנים האחרונות
maria411
04/01/2016 | 09:31

ברצף, ולפני כן עוד כמה שנים טובות כראש ממשלה ומי שכיהן בין היתר בתפקיד מרכזי כמו שר האוצר שאחראי להתווית המדיניות הכלכלית החזירית הקפיטלסטית האיש שמנע חלוקה צודקת ושיוויונית של תקציבים תוך כדי קיפוח של המגזר הערבי ובמשך תקופה מסויימת ,וגם של המגזר החרדי בשל אינטרסים פוליטיים ואידיאולוגיים משמיע דברי הבל כאלו..
זה צורם לאוזן של כול מי שאינו נמנה עם עדר הבהמות..

למעלה