איך עושים דיאטה לאופניים?

Master Whilee

New member
איך עושים דיאטה לאופניים?

מורידים את כל הצמיגים ופנימיות שמגינים על האופניים, מחליפים לצמיגים קלים, ומה עוד? יש למישהו רעיונות? (ולא דברים בסגנון של "תחליף לפול XTR עם גלגלי crossmax"... דברים הגיוניים במחירים נמוכים. תודה

hetsi

New member
תחליף לפול XTR עם גלגלי crossmax

חח סתם... -תוריד את הכלובים מהפדלים... ותעשה את זה כמה שיותר מהר.. שתתרגל.. -שים פנימיות קרוס קאנטרי..(אני לא מאמין שיש קוצים מתחת לאדמה-בתוך מכרה) -תוריד ברקסים הידראולים וקח מכאניים.. ותעשה את זה כמה שיותר מהר שתתרגל.. -טני לא זוכר איזה כיסא יש לך עכשיו..אבל אם יש לך עכשיו "כיסא ספה" תחליף לאחד קל יותר... סגנון הfizik nisene או כיסא כביש... (שמעתי שיש כמה וכמה טריאתלטים בצ.ה) -תחתוך את המוט כיסא (אין מה לעשות... תחתוך תחתוך ואחרי הדואל תקנה חדש). -שים רוטורים קטנים יותר...אתה לא צריך שמונה אינצ'. תמלא את השילדה בהליום.. זה גם יהיה מצחיק שכולם במכרה יתחילו לדבר כמו לודריק. חחחחחחחחחחח יאללה חג שמח. גיא.

Master Whilee

New member
רעיונות טובים..

אבל אני לא חותך את המוט כיסא!!! עד שהשגתי את הThompson הזה באורך של 41 (!) סנטימטר, אפילו מילימטר אחד ממנו לא הולך לשום מקום.

t h e pinky p

New member
כל השיפורים האלו

סתם לא יעזרו. למה לוותר על ברקס הידראולי? וכל השאר אולי יורידו קילו.. בשביל התחרות זה לא כל כך ישנה לדעתי

7omahawK

New member
אתה מקשיב לעצמך ?!

קילו זה המווון, ואם זה באמת יוריד קילו אז ברור שכדי. MASTER כמו שאמרת להחליף לצמיגים קלים ואם אתה לא על טיובלס אז תשיג.

t h e pinky p

New member
אבל כמו שהבנתי זה לתחרות

ומה אחרי זה? למה לוותר על מעצורים הידראולים? כיסא טוב? וכל השאר?

t h e pinky p

New member
גם אם מחזירים. שווה להשקיע את

הכסף במשהו שתישתמש בו לתקופה קצרה מאוד ?.

Master Whilee

New member
צודק.. הבאשגארד מיותר

יש לי ציין גייד, אז אין מה לדבר על הפלאטות הקטנות

hetsi

New member
טוב אחי עזוב אותך להוריד את כל זה..

פשוןט תדפוק איזה חירבון טוב לפני התחרות ותגמור עניין...

תחלק תשילדה ל2 לא צריך תצד השני ...

סתם סתם אחי תוריד בש גאר תעשה טיוב לס תחלף לקידון קל יותר תחליף כיסא ותעשה ישיבה לפני התחרות.... בהצלחה

למעלה