איך סופרים את מספר הציפיות בתפוז?

מצב
הנושא נעול.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לי יש לפחות 15 ניקים לפי הספירה של כותב מיוחד, איך יש מעל 400 ציפיות בחורזים וכותבים?
IMG-20231015-WA0028.jpeg

שחר 676

Well-known member
מנהל
לי יש לפחות 15 ניקים לפי הספירה של כותב מיוחד, איך יש מעל 400 ציפיות בחורזים וכותבים?
הוווווו , הרי טענת שזה כלל לא מפריע לך , הא ? |יעני|

יקירתי , תני לחדש לך משהו - גם החברות והחברים שלך יודעים שאת מפעילה מערך שלם של ניקים מפוברקים - הם פשוט לא רוצים להעליב אותך.

אני מאחל לך בריאות - מכל הלב וללא מינימום סרקזם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הוווווו , הרי טענת שזה כלל לא מפריע לך , הא ?
|יעני|

יקירתי , תני לחדש לך משהו - גם החברות והחברים שלך יודעים שאת מפעילה מערך שלם של ניקים מפוברקים -
הם פשוט לא רוצים להעליב אותך.​

אני מאחל לך בריאות - מכל הלב וללא מינימום סרקזם.​
יקירי. חברי מעדיפים כתיבה לגופו של נושא, ולא לגופו של כותב, הגיע הזמן שתפנים דבר פשוט.
משעמם לקרוא דברים חוזרים
:)
המשך ערב שקט ושלו

שחר 676

Well-known member
מנהל
יקירי. חברי מעדיפים כתיבה לגופו של נושא, ולא לגופו של כותב, הגיע הזמן שתפנים דבר פשוט.
משעמם לקרוא דברים חוזרים
:)
המשך ערב שקט ושלו
ההעדפות של החברים שלך לא מעניינות אותי.

אם הנושא משעמם אותך מדוע את מעוררת אותו כל פעם מחדש ? |יעני| :ROFLMAO:

אל תגיבי לי עם יתר הניקים שלך ולא תשמעי אותי מגיב בנושא זה.

זה מאד פשוט.

ai27

Well-known member
הוווווו , הרי טענת שזה כלל לא מפריע לך , הא ? |יעני|

יקירתי , תני לחדש לך משהו - גם החברות והחברים שלך יודעים שאת מפעילה מערך שלם של ניקים מפוברקים - הם פשוט לא רוצים להעליב אותך.

אני מאחל לך בריאות - מכל הלב וללא מינימום סרקזם.
רק לא מובן למה פיתחת אובססיה לגבי זה.
הרי אם זה נכון
הולך לה יפה

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק לא מובן למה פיתחת אובססיה לגבי זה.
הרי אם זה נכון
הולך לה יפה
אם נוח לך להגיב לבוט שיבושם לך.

לא נראה לי הגיוני להגיב לניק מפוברק - אני מבקש ממנה להפסיק להגיב לי באמצעותם והיא בשלה - ולכן אני מגיב לה באמצעות שימוש בניק האמיתי שלה.

לי אין אובססיה - אני לא מפעיל מערך שלם של ניקים מפוברקים.

ai27

Well-known member
אם נוח לך להגיב לבוט שיבושם לך.

לא נראה לי הגיוני להגיב לניק מפוברק - אני מבקש ממנה להפסיק להגיב לי באמצעותם והיא בשלה - ולכן אני מגיב לה באמצעות שימוש בניק האמיתי שלה.

לי אין אובססיה - אני לא מפעיל מערך שלם של ניקים מפוברקים.
זה מאוד ברור שאתה מקנא.

בין אם הטענה נכונה או שקרית, היא מצליחה לנהל פורום מעניין
בזמן שהאובססיה שלך משעממת
ומבריחה גולשים

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה מאוד ברור שאתה מקנא.

בין אם הטענה נכונה או שקרית, היא מצליחה לנהל פורום מעניין
בזמן שהאובססיה שלך משעממת
ומבריחה גולשים
יפה מאד יקירי - קראתי את דעתך. אני כאמור חולק עליה מכל וכל אך אלחם על זכותך לכתוב אותה. :)

ai27

Well-known member
יפה מאד יקירי - קראתי את דעתך. אני כאמור חולק עליה מכל וכל אך אלחם על זכותך לכתוב אותה. :)
האם אתה ניק פיקטיבי של המנהלת שנועד לעודד גולשים לעבור מפורום הליכוד לפורום חורזים?

הרי בעבר זה היה פורום איזוטרי וזניח מאוד

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואל דאגה שכן "מפעל חייך" אינו בסכנה - את מנשימה אותו "מלאכותית" כבר שנים ארוכות.

אחרי שחשפתי את התרמית אין לי בעיה שתמשיכי בה - לי אין אינטרס נוסף לדוש בנושא כל עוד אינך מגיבה לי עם מערך הניקים המתוגבר שלך.

שיהיה בהצלחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מסקרן אותי מאד, יש שירשור שקיבל מעל 500 ציפיות
מה זה משנה? גולשות עם למעלה מ25 ניקים בכל מקרה תקבל הכי הרבה צפיות ;-).

תכל'ס, כמדומני שמונה הצפיות מסייע לאתרים לדרוש סכומים מסוימים על פרסומות ובמידה מסוימת קובע את ערך האתר (למקרה של מכירה למשל). מכאן אפשר להניח שלא בכל המקרים (כלומר בכל האתרים) המונה יהיה הדבר המעודכן האמיתי ביותר בסביבה, אם את מבינה למה אני מתכוון :).

פולגאר

Well-known member
מה זה משנה? גולשות עם למעלה מ25 ניקים בכל מקרה תקבל הכי הרבה צפיות ;-).

תכל'ס, כמדומני שמונה הצפיות מסייע לאתרים לדרוש סכומים מסוימים על פרסומות ובמידה מסוימת קובע את ערך האתר (למקרה של מכירה למשל). מכאן אפשר להניח שלא בכל המקרים (כלומר בכל האתרים) המונה יהיה הדבר המעודכן האמיתי ביותר בסביבה, אם את מבינה למה אני מתכוון :).
מונה הוא פר כניסה, לכן אם תיכנס מהיוזר שלך 200 פעמים לאותו שרשור זה יראה 200 פעמים, לכן הספירה בשמיים, כי כ"א נכנס כמה פעמים לאותו שרשור לראות, אם יש תגובה חדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה