איך ממשיכים מכאן?

איריתי27

New member
איך ממשיכים מכאן?

אני לא יודעת מה לעשות
אני לומדת באוניברסיטה הפתוחה כבר 7 שנים.אחרי הלידה עשיתי הפסקה ועכשיו חזרתי להשלים את המבחנים שלי.
למדתי למבחן 1 חודש שלם ונכשלתי.
זה מייאש אותי להמשיך את הלימודים,אני כבר לא מאמינה שאצליח לסיים.
עובדת משרה מלאה,תינוקת לאמא ואישה לבעל.
זה קשה מאוד לשלב את הלימודים באמצע.משתדלת ללמוד באמצע שבוע אחרי שמשכיבה אותה,אבל למי יש כוח?
בסוף שבוע בא לי להיות עם המשפחה שלי.
אבל החודש השקעתי,באמת השקעתי,לקחתי כמה ימי חופש והכל סתם

אווווף

connex

Active member
קודם כל להרגע

ידעת שאת הולכת להכשל אחרי שיצאת מהמבחן או שהייתה לך תחושה טובה?
אולי כדאי לך להזמין מחברת ולערער
טעויות קורות-גם מצידך (אולי נלחצת כשאת רואה שזמנך הולך ומתקצר במבחן אבל את יודעת את החומר ונקודות ירדו בגלל טעויות שכאלו או כי פשוט לא הספקת)
טעויות קורות גם מצד הבודקים (אולי טעו בחיבור הנקודות,אולי בטעות הורידו לך יותר ממה שהוקצב לשאלה בגלל סיבות שונות כמו עייפות כי בכל זאת,הם בודקים כמה וכמה מבחנים ביום ולפעמים השיטתיות יכולה לגרום לטעויות מתוך עייפות או שעמום לפחות במקצועות שיש להן תשובה אחת נכונה)
בכל מקרה שתקבלי את המחברת ותעקבי אחר הנקודות שקיבלת,על מה הורידו לך ולמה,תהיי חכמה יותר (תרתי משמע) כי תדעי האם יש טעם לערער מצד אחד ועל מה לשים דגש במועד ב'
בהצלחה

מניסיון אישי (ולאחרונה)

שנה שלמה לא למדתי באו"פ עקב העבודה...
מבאס מאוד, בעיקר כאשר לקחתי קורס ולא הספקתי לגשת למבחן.
ביקשתי אישור מיוחד להיבחן בקורס, וקיבלתי אותו.
חרשתי למבחן, יצא לי עשן מהאוזניים והישבן נראה כמו כסא לימודים...
הגעתי למבחן, היה זוועה, הייתי בטוח שנכשלתי...
למזלי עברתי (כנראה שיש ניסים בעולם), אבל החרדה שעברה עלי עד קבלת הציון, והידיעה שזה ידחה לי את סוף התואר, ממש ביאסה אותי.

אבל זו בדיוק הנקודה.
7 שנים באו"פ, פירושו (אני מקוה לפחות) שכבר רואים את הסוף.
נכון שקשה לימודים עם עבודה ומשפחה, אבל זה אפשרי, ולומדים איתי מספיק אנשים שמוכיחים זאת על בסיס קבוע...
אני לא ידוע באיזה קורס נבחנת, או על מה הורדו הנקודות, אבל כדאי לך להזמין את מחברת הבחינה, לבדוק אם יש על מה לערער, או פשוט ללמוד מזה. על מה הורדו נקודות וכו'.

לא להתייאש !!!!!

havasi

New member
עוד הוכחה

שכדי להצליח בלימודים לא צריך שכל , צריך להיות חזקים מנטלית.

היי אירית

קודם כל שאפו על עצם העבודה שאת לא מוותרת זה מעיד הרבה עלייך האם את מרגישה שהקורס
שבו נכשלת עניין אותך או אחרים ? הייתי מציעה לך לפנות ליחידה ללקויות למידה אולי יש סיבות סמויות
שהביאו לתוצאה הזאת תמשיכי לעדכן ותמשיכי בסוף התוצאה תהיה מתוקה

למעלה