איך מוצאים את הדרך

ayelet102

New member
איך מוצאים את הדרך

שלום חליתי לפני 3 חודשים ומאז מצבי רק הלך והחמיר מחיידק וברונכית אני סובלת כעת מכאבים פיזים קשים והדרך מאוד קשה כדורים אינסופים כאילו קללה נפלה עליי איך מוצאים את הדרך חזרה אל האושר מה קורה לי למה לי

אורלי_ל

New member
היי איילת ../images/Emo24.gif

כשאת מתארת כאבים קשים מן הסתם את ממוקדת בכאב וקשה להתמקד במשהו אחר... האם את מאושפזת? מה סדר היום שלך?

ayelet102

New member
היי אורלי

אני לא מאושפזת למרות שרוצים לאשפזני כבר הציעו מספר פעמים אבל אני יודעת מניסיוני שבאישפוז לא יהיה פתרון אלא רק הזמן התרופה ועבודה עצמית ואני מפחדת שמה האישפוז יחמיר את מצבי הנפשי כי עיפתי נורא סדר יומי הוא לא מאתגר אני לא מסוגלת לעשות הרבה עיפות והכאב כה חזקים בבוקר שלב העינוי כמה עם כאבי תופת מנסה בכוח לעשות תרגילים על השטיח ואז אני מעולפת עד 10:00 כמה מנסה קצת להתכתב במחשב כי לעבודה אין סיכוי עכשיו התחלתי לצאת לחצי שעה בערך החוצה לשמש ללכת טיפונת טלפונים כל הזמן טלויזיה בכח לפעמים אבל ההתרכזות שלי היאט בכאב כי הוא משתלט לי על המוח עצוב לי נורא אני יושבת בחדרי הרבה ובוכה לבדי רוצה שמישהו יבוא ויעזור לי ומבינה שרק אני יכולה לעזור לעצמי וזה מפחיד אותי כי אין לי כוחות זה ממש מפחיד איך הגעתי לכאן אני לא מפסיקה לשאול את עצמי איך יוצאים מכאן מקווה שהימים יעברו והתשובות יתבהרו ואני אמצא את הדרך

למעלה