איך לשכנע את הקטנים לעשות קקי ?

מ א1

New member
איך לשכנע את הקטנים לעשות קקי ?

קראתי פה בפורום את בקשות ההורים המיואשים והדואגים כי הקטן/נה מתאפק ורציתי לספר ולשתף אתכם איך פתרתי את הבעיה (החבר'ה שלי כבר גדולים שיהיו בריאים...) אז ככה: סיפרתי להם סיפור על אדון קקי שיושב לו בבית שלו בבטן וחי לו את חייו. לאדון קקי יש חברים והם כל יום מזמינים אותו למסיבה בים. אדון קקי אוהב מסיבות ורוצה ללכת למסיבה וכשהוא רוצה לצאת מהבית בבטן הוא דופק על הדלת טוק, טוק, טוק ומבקש לצאת ומי מחזיק את המפתח ויכול לתת לו לצאת ? הילד שמחזיק אותו בבטן ! ורק הוא יכול לשחרר את אדון קקי ואם הוא לא ייתן לו לצאת אדון קקי ימשיך לבקש עוד ועוד כי הוא רוצה ללכת לו למסיבה עם החברים שלו ! אם הילד עשה אפשר לגשת ולהגיד איתו יחד "ביי, ביי קקי להתראות בים" כשמורידים את המים. אם קשה לילד להוציא בהתחלה אפשר להמציא סיפור שיש לו חבר ושניהם מנסים לצאת ביחד... שכדרכם של ילדים החבר'ה שלי התחברו לסיפור והרבה פעמים הייתי שומעת "אדון קקי דופק לי בבטן שוב פעם יש לו מסיבה" וגם תיאורים מה הוא לבש ואיזה צבע ? העיקר התוצאה בסופו של דבר שהילדים למדו מהר ובלי חשש ופחד לעשות קקי בשירותים וכל העניין אפילו הפך לבדיחה פרטית של המשפחה. מקווה שתוכלו להיעזר.

למעלה